Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Niktffff

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Niktffff

Recent Profile Visitors

468 profile views
  1. Nazwa: Cheater Opis:Ma wallhacka na 5 sec pod useclass Bronie:Negev,Dual berrets Inteligencja:0 Zdrowie:5 Obrażenia:10 Wytrzymałość:0 Kondycja:-10
  2. 1.Imię, nick, steam ID:Mikołaj,AViNIU, STEAM_1:0:171163412 2.Link do HLstatsX: http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1120 3.Doświadczenie w administracji serwerem: Byłem na deathrunie. 4.Wiek:16 5.Dlaczego ty:Ponieważ widze ludzi którzy przeklinają wyzywają a żadnego admina nie ma na serwerze.I chcial bym pomóc w administracji serwera poniewaą są tylko 2 admini a jest coraz wiecej graczy. 6.Od jakiego czasu grasz w cs'a: w cs : 1.6 grałem ok rok a w cs go ok 2 miesięcy. 7.Czy posiadasz mikrofon: tak ,nie posiada żadnych zakłóceń. 8.Dostępność w godzinach 8 - 15 rano:w weekend a w tygodniu od ok 14.
×
×
  • Create New...