Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Madejooo x3

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Madejooo x3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. 1.Madejooo x3 #Kinguu!http://steamcommunity.com/id/Madej69/) 2.http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=853 3.16 lat. 4.Chciał bym mieć tu admina ponieważ jak wchodze na serwer i nie ma admina to każdy sie wyzywa itp... 5.Tak posiadam mikrofon , mutacje , i korzystam . 6. Od godziny 18;00 - 02;00 7. Tak znam podstawowe komendy .
  2. 1.Alan Madejczyk , Madejooo x3 , http://steamcommunity.com/id/Madej69/ 2.Ogólnie to bym chciał wspomóc troche serwer ponieważ serwer nie był przez dłuższy czas obserwowany 3. posługiwałem się już adminem ponieważ byłem już nieraz adminem na jakimś serwerze 4. Posiadam mutacje głosu , 15 lat w sierpniu 16 5. Zaproponowałem moim kolegą ten serwer i mówili mi oni ze jest to naprawde fajny serwer , interesuje się piłką nożną , w wolnych czasach wchodze na serwer i pogrywam sobie z kolegami ;p 6. W cs'a gram juz ponad 2 lata , posiadam aktualnie 1641h przegranych w grze 7.Tak posiadam mikrofon dobry i sprawny 8. Wchodze do csa miedzy godziną 16/17 nieraz do 01;00 .
×
×
  • Create New...