Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Dat Boi!!!!

CSGO DD2/MIR Admin
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dat Boi!!!! last won the day on August 19 2020

Dat Boi!!!! had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Dat Boi!!!!

 • Birthday 07/15/2002

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.1
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  616.3
 • CSGO FFA
  11.4
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,284 profile views
 1. Ban nadany, ponieważ moim zdaniem oszukujesz na naszym serwerze używając wallhacka na przycisk. Mogę się mylić oczywiście.... @KzNNN @ZeVcio popatrzycie na demko?
 2. Sesje w porządku . Czat trochę kuleje, wypadało by go poprawić... Zgadzam się tutaj z @xNevox, poprawisz czat i będzie dobrze
 3. Nie da się ukryć, że chat taki trochę toxic i sesje też takie sobie Jak wyżej napisano pograj z nami dłużej
 4. Samego gracza kojarzę ale kiedyś więcej był widywany na serwerze czat nie błyszczy szkoda też z tym mikrofonem Jestem na nie.
 5. czat ok sesje takie sobie Pograj z nami jeszcze jakiś czas i będzie git Aktualnie jestem na nie
 6. Często siedzi na serwerze, spokojny, kiedyś mu puszczały nerwy jak był jakiś cheater a nie było adminów, ale to też jednorazowo.. raczej nie mam zastrzeżeń, tylko średnio kojarzę jego głos, bo jak już wspomniał raczej siedzi cicho.
 7. Często gra na serwerze, bezkonfliktowy i spokojny. Tak jak już pisała Boostowana wydaje mi się że raczej rzadko używał mikrofonu. Również bez zastrzeżeń.
 8. Witam w imieniu graczy serwera Only DD2/MIR chciałbym zaproponować pewną zmianę, otóż po rozmowie z graczami doszliśmy do wniosku, że na serwerze przyda się jakaś nowa mapa (Tak wiemy że jest to dd2/mir only ale granie na 2 mapach zaczyna się robić już powoli nudne dla każdego), więc po rozmowach doszliśmy do wniosku, że można by było dodać mapę de_cache na okres próbny (aby zobaczyć jak wyglądałby gameplay i czy każdemu się spodoba). Oczywiście jeśli społeczności cache jednak się nie spodoba można spróbować z inną mapą np. Inferno lub Overpass. Mam nadzieje, że nasza propozycja zostanie pozyt
 9. Nick : ぷ STEAM_1:1:91367021 http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:91367021&Submit http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4752 A więc grałem sobie na serwerze i dostałem silence za napisanie żartobliwie na czacie "miało być na kosy pajacu" i za to dostałem silence za słowo pajacu Przykład kolega na dole za napisanie tego samego słowa nic nie dostał
 10. Ja jestem Adminem serwera. Nie mogę być na serwerze 24h na dobę.
 11. Wczoraj podczas meczu na Dust2 rozmawiałem z kimś grającym na koncie Kostka (podawał się za właściciela konta) i powiedział mi to co napisałem u góry. Na serwerze było wtedy parę osób więc mogą to potwierdzić. Jeśli to prawda, że twój kuzyn wszedł na twoje konto to z góry przepraszam.
 12. Przyznał się że nie był nigdy adminem. Jego mikrofon strasznie trzeszczy oraz nie posiada mutacji.
×
 • Create New...