Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Dat Boi!!!!

CSGO DD2/MIR Admin
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dat Boi!!!! last won the day on August 19

Dat Boi!!!! had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About Dat Boi!!!!

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.1
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  525.3
 • CSGO FFA
  10.1
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,101 profile views
 1. Samego gracza kojarzę ale kiedyś więcej był widywany na serwerze czat nie błyszczy szkoda też z tym mikrofonem Jestem na nie.
 2. czat ok sesje takie sobie Pograj z nami jeszcze jakiś czas i będzie git Aktualnie jestem na nie
 3. Często siedzi na serwerze, spokojny, kiedyś mu puszczały nerwy jak był jakiś cheater a nie było adminów, ale to też jednorazowo.. raczej nie mam zastrzeżeń, tylko średnio kojarzę jego głos, bo jak już wspomniał raczej siedzi cicho.
 4. Często gra na serwerze, bezkonfliktowy i spokojny. Tak jak już pisała Boostowana wydaje mi się że raczej rzadko używał mikrofonu. Również bez zastrzeżeń.
 5. Witam w imieniu graczy serwera Only DD2/MIR chciałbym zaproponować pewną zmianę, otóż po rozmowie z graczami doszliśmy do wniosku, że na serwerze przyda się jakaś nowa mapa (Tak wiemy że jest to dd2/mir only ale granie na 2 mapach zaczyna się robić już powoli nudne dla każdego), więc po rozmowach doszliśmy do wniosku, że można by było dodać mapę de_cache na okres próbny (aby zobaczyć jak wyglądałby gameplay i czy każdemu się spodoba). Oczywiście jeśli społeczności cache jednak się nie spodoba można spróbować z inną mapą np. Inferno lub Overpass. Mam nadzieje, że nasza propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona.
 6. Nick : ぷ STEAM_1:1:91367021 http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:91367021&Submit http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4752 A więc grałem sobie na serwerze i dostałem silence za napisanie żartobliwie na czacie "miało być na kosy pajacu" i za to dostałem silence za słowo pajacu Przykład kolega na dole za napisanie tego samego słowa nic nie dostał
 7. Ja jestem Adminem serwera. Nie mogę być na serwerze 24h na dobę.
 8. Wczoraj podczas meczu na Dust2 rozmawiałem z kimś grającym na koncie Kostka (podawał się za właściciela konta) i powiedział mi to co napisałem u góry. Na serwerze było wtedy parę osób więc mogą to potwierdzić. Jeśli to prawda, że twój kuzyn wszedł na twoje konto to z góry przepraszam.
 9. Przyznał się że nie był nigdy adminem. Jego mikrofon strasznie trzeszczy oraz nie posiada mutacji.
 10. Byłeś obserwowany przeze mnie od 3 dni i zostałeś zbanowany ponieważ ciągle grałeś zbyt pewnie. Zachowywałeś się jakbyś wiedział gdzie znajduje się każdy przeciwnik.
 11. 1. Twój nick: Dat Boi!!!! 2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:91367021 3. Nick osoby, która złamała regulamin: - 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: - 5. Data zdarzenia: 12.05.2017 godz 17:10 6. Powód skargi: A więc wchodzę na serwer dd2/mirage ( 77.79.225.163:27018 ) i gram sobie chwilę po czym zauważam że nie mam rangi vip na serwerze, którą powinienem mieć, ponieważ zakupiłem ją u Camera Disco na 2 miesiące - zakup był jakieś 1,5 tyg temu 7. Dowody:
 12. 1. Twój nick oraz SteamID: DAT BOI!!!! STEAM_0:1:91367021 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18864 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Dlaczego Ja? Uważam że spełniam wszystkie kryteria oraz ze sprawdze sie w byciu adminem. Ne serwerze jestem codziennie i spedzam na nim duzo czasu. Wiekszość graczy juz mnie kojarzy tak samo jak nie którzy admini. Jestem człowiekiem który daje 2 szanse ale nie lubie gdy na serwerach jest duzy chaos. Z tego co zauwazylem to w grze jest tylko paru aktywnych adminów. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam oraz z niego korzystam, posiadam mutacje. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gram kiedy mogę. Cs jest obecnie jedyną grą w jaką gram. W dniach wolnych wchodze mniej wiecej o 10, a gdy mam szkole to o 17-18 . 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam doświadczenie w byciu adminem oraz znam większość komend. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należe oraz mam połączone konto ze steam
×
×
 • Create New...