Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

GrandFather

Manager
 • Content Count

  1,702
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

GrandFather last won the day on January 21

GrandFather had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

About GrandFather

 • Birthday 02/15/2002

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  39.8
 • CSGO Arena #2
  2.6
 • CSGO Surf Combat
  1.0
 • CSGO AWP ONLY
  4.3
 • CSGO CODMOD
  255.7
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  631.0
 • CSGO FFA
  16.1
 • CSGO DM
  5.8
 • CSGO Retakes
  4.8

Recent Profile Visitors

6,294 profile views
 1. Zgłoszony przez Ciebie gracz zostaje zbanowany. Dziękujemy za zgłoszenie oraz życzymy miłej gry na naszych serwerach!
 2. Mimo braku SID zgłoszonego i napisanych dowodów, zgłoszony przez Ciebie gracz otrzymuje silenca na 2 miesiące za wyzwiska. Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy miłej gry. P.S. Mimo Twojej rezygnacji ze skargi zgłoszony otrzymał silenc'a, ze względu na to, iż nie będzie tolerowane wyzywanie community naszej sieci.
 3. GrandFather

  Odwołanie

  Konto z VAC'iem już brzmi źle (nawet jeśli mówisz prawdę i jest to grefing.) Dodatkowo nie mam możliwości co do sprawdzenia demka z dnia 06.01.2020, w którym otrzymałeś bana, ponieważ są one przechowywane do 10 dni wstecz. Jeśli nic nie używałeś, to nasuwa się pytanie dlaczego nie napisałeś odwołania niedługo po otrzymaniu blokady tylko teraz - nie będę wnikał w to. Z w/w powodów odwołanie odrzucam, głównie ze względu na VAC bana, na Twoim drugim koncie i braku możliwości odtworzenia sytuacji z wspomnianego wyżej dnia. Edit Również odwołanie zostaje odrzucone z powodu pierwszego odwołania.
 4. GrandFather

  Odwołanie

  Przenoszę do odpowiedniego działu.
 5. Przenoszę do odpowiedniego działu Z racji na Twój w miarę czysty czat i brak blokad w przeszłości, silenc'a ściągam ale następnym razem uważaj co piszesz, bo nie zależenie od sytuacji taryfa ulgowa nie zostanie drugi raz zastosowana.
 6. Podanie przyjęte. Za niedługo dodam do whitelisty.
 7. @CamerDisco Mógłbyś rzucić okiem?
 8. Witam. Gracz został zbanowany przez naszych adminów. Dziękujemy za zgłoszenie oraz życzymy miłej gry na naszych serwerach!
 9. Zamykam do czasu rozpatrzenia.
 10. Pozwolę wyjaśnić to. Pod w/w powody wziąłem pod uwagę następujące rzeczy: Szukanie na siłę błędów na serwerze, które nie przeszkadzały w rozgrywce. Działania, które wprowadzały w błąd graczy - tworzenie nowych zasad rozgrywki, bądź twierdzenie, że jest inaczej niż mówi regulamin. Kłótnie z administracją (przekrzykiwanie się na serwerze.) Dzisiejszą akcję pod tytułem (za przeproszeniem), którą tak zrozumiałem "Jebnę sobie nick, który będzie ośmieszał regulamin i mówił by inni zrobili tak samo" - "Czy ty wiesz co to regulamin ??" - to jeden z trzech nicków jakie były na serwerze, akurat Twój. Działania mające na celu buntowanie innych graczy wraz z graczem o nicku Yedy. Wprowadzanie administrację serwera w błąd, działaniami, które były na granicy zgodności z regulaminem - chyba tylko po to, by dostać bana i móc napisać skargę na danego admina, aby go za przeproszeniem "udupić". Wyjaśniłem w ostatnim akapicie swojej wypowiedzi w skardze Yedy'ego , że następne takie wasze akcje będą karane banami, bo serwer to nie jest miejsce do odstawania "szopek" - traktuje Was jak dorosłe osoby, bo Tobie nie dużo brakuje do osiągnięcia tego wieku. Nie będę tłumaczył jak dzieciom co wolno robić, a co nie wolno, zwłaszcza, że byłeś adminem na serwerze i dobrze wiesz co wolno robić, a co nie. Z racji wyznaczonej hierarchii skarga zostanie rozpatrzona przez osobę z Zarządu oraz jednocześnie informuję, że w razie wywołania kłótni w tym poście temat zostanie zamknięty, a dana osoba otrzyma warna.
 11. Zgłoszeni przez Ciebie gracze otrzymują bany. Dziękujemy za zgłoszenie!
 12. Reklamowanie cheatów nie będzie tolerowane + posiadasz reklamę innej serwerowni w nicku na steam. Odrzucam.
×
×
 • Create New...