Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

GrandFather

Manager
 • Content Count

  1,900
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Everything posted by GrandFather

 1. GrandFather

  Nerf

  @CamerDisco mógłbyś zmniejszyć DMG?
 2. Wszystkie rzeczy, które utrudniały grę były wypisane w regulaminie serwera. Dostałem na PW od admina parę punktów i tak: 1. Nie ma żadnej zasady co do ograniczania bs'ów jeśli jest mniej niż 4 ct'ków - było tak kiedyś i najwidoczniej zostało ale jak mówię, takiego czegoś nie ma. 2. Dach od side'a "A" na mapie de_eldorado jest txt, ponieważ nie można tam wskoczyć bez używania umiejętności klas/perków. 3. W regulaminie Pkt 17. dot rozgrywki mówi wyraźnie, że nie wolno kampić w pobliżu bs klasą/umiejętnością niewidki. 4. Budynek między respami TT/CT na midzie można skanować nie podlega za to żadna kara. Tyle dostałem od administratora na PW. To co ustalone jest na serwerze, a nie ma tego w regulaminie nie podlega karze. Dodałem punkt. 17a
 3. GrandFather

  Perk teleport

  Przepraszam mój błąd. Źle zrozumiałem temat posta.
 4. Nie udostępniamy w/w rzeczy osobom trzecim. Wszystkie klasy/perki są dostępne na serwerze pod odpowiednimi komenadmi (/klasy, /perki)
 5. @Patryk27811 Jeśli masz teraz możliwość to zapraszam na ts'a.
 6. GrandFather

  Perk teleport

  Perk działa tylko na gracza i nie jest to błąd.
 7. Proszę o wypisanie rzeczy, które są słowne, a brakuje ich w regulaminie, bo z fusów nie wróżymy.
 8. @CamerDisco mógłbyś zobaczyć co się stało?
 9. Zapraszam na nasz serwer teamspeak w celu weryfikacji. IP:ts3.max-play.pl Edit: Wieczorem napiszę do Ciebie wiadomość prywatną, bo muszę wyjść.
 10. Grasz zaledwie 5 dni na serwerze, jest to zdecydowanie za mały staż. Pograj dłużej, utrzymuj takie sesje i spróbuj ponownie za minimum 2-3 tygodnie. Odrzucone.
 11. GrandFather

  Wsparcie ogniowe

  @CamerDisco dałoby się coś z tym zrobić?
 12. Bany za prowokację czy to graczy czy administracji są minimum na okres tygodnia czasu i wasza cała trójka tj. Ty, Noskill i Huzen otrzymaliście bany. Z racji tego, iż bana nadałem ja odwołanie zostanie rozpatrzone przez osobę z Zarządu.
 13. Witam. Ban został nadany z sytuacji, która miała miejsce 16.02.2020 między godziną 0.40, a 0.55 - chodzi o tą akcje co prowokowałeś wraz z dwoma innymi graczami byłego już administratora o nicku never.
 14. Witam. Pooglądałem demko z tej sytuacji, bo Jagoda dzisiaj nie mogła i stwierdzam, że ban został nadany prawidłowo. Wyśmiewanie się z admina, bo pozwala sobie wejść na głowę to nie jest dobry pomysł - dobrze wiedziałeś, że jeśli zaczniesz się wyśmiewać z niego, wraz z dwoma innymi graczami to dla Was będzie zabawnie. Na początku mapy zanim Never wszedł na serwer śmiałeś się mówiąc "o dzisiaj never się szybko załadował", następnie gdy już był na spect chciałeś go kicknąć ale zwrócił uwagę, że nie możecie używać /votekick, gdy jest administrator online, przy czym komenatrz od Was był taki, iż "nie wiecie czy jest admin na serwerze". Obecnie Ty, Huzen, oraz Mrozu otrzymujecie bany na 7d za prowokowanie bez możliwości odwołania, mimo, iż otrzymałeś bana na 12h wcześniej, a admin serwera otrzyma słuszną karę za swoje zachowanie w tej sytuacji.
 15. Odrzucone. Grasz na serwerze zaledwie tydzień. Pograj z nami dłużej, daj się poznać i napisz podanie za ok. 3-4 tygodnie.
 16. Po raz 4 odrzucamy. Następne podania będą traktowane jako spam i sukcesywnie nagradzane warnami.
 17. Co do propozycji klas to musisz napisać je według tego wzoru: Nazwa: Opis: Bronie: Inteligencja: Zdrowie: Obrażenia: Wytrzymałość: Kondycja: Co do pozostałych wymienionych rzeczy jestem na tak.
 18. Brak wzoru. Zamykam.
 19. Zostały usunięte dwie propozycje, które były niestosowne.
 20. Odrzucone. Nie przyjmiemy Cie, z poprzednimi kontami z VAC banem. Kolejne podania będą traktowane jako spam i stosownie nagradzane.
×
×
 • Create New...