Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

GrandFather

Members
 • Content Count

  2,552
 • Joined

 • Days Won

  47

Everything posted by GrandFather

 1. Dołączenie do naszej grupy steam jest warunkiem koniecznym do przyjęcia podania jeśli nie będzie żadnych innych przeciwwskazań.
 2. Właśnie za to otrzymałeś bana - wypisywanie nazw cheatów jest zabronione i zostałeś za to ukarany. Skracam bana do miesiąca czasu.
 3. mógłbyś zobaczyć dlaczego nie widać bana ani po SID ani po nicku? Z góry dziękuję.
 4. Z racji tego, że to Twój pierwszy raz, a czat masz w miarę ładny, silenca ściągam ale następnym razem nie będzie taryfy ulgowej.
 5. Nick nie może zawierać słów uznawanych za wulgrane, stąd otrzymałeś bana. Odwołanie odrzucone.
 6. Warunkowo bana ściągam ale jedno małe przewinienie i kara wraca. Zamykam.
 7. Jak napisał wyżej Camer, tak ta odłączenie konta steam z forum jest wyłączone.
 8. Jak wyżej - złóż podanie o dostęp, a jeśli nie będziemy widzieć przeciwwskazań zostaniesz dodany na whitelist serwera.
 9. Zastosuj wzór, który jest przypięty na górze działu. P.S Dołączenie do naszej grupy steam jest warunkiem koniecznym do przyjęcia podania.
 10. Zamykam do czasu rozpatrzenia. @FarQ
 11. Co do mapek to poszukałem troszkę i znalazłem paręnaście mapek, które mogłyby się nadawać ale z racji, że ja przebywam na serwerze od czasu do czasu to poproszę o zweryfikowanie @Anulkaaa, grasz dużo, dużo więcej lepiej znasz się na mapach awp. 1. https://maps.cs-bg.info/maps/csgo/13/ 2. https://gamebanana.com/maps/206898 3. https://gamebanana.com/maps/200115 4. https://gamebanana.com/maps/203963 5. https://gamebanana.com/maps/199082 6. https://gamebanana.com/maps/196477 7. https://gamebanana.com/maps/189751 8. https://gamebanana.com/maps/208278 9. https://gamebanana.com/maps/185523 10. https://gamebanana.com/maps/184310 11. https://gamebanana.com/maps/183282 12. https://gamebanana.com/maps/185894 13. https://gamebanana.com/maps/169073 14. https://gamebanana.com/maps/198838 Udało mi się znaleźć bodajże 3 mapki na scouty, więc @Anulkaaa daj znać co myślisz o nich. Rzuciłem okiem na hlx i mapy rozgrywane na serwerze - 10 map ma powyżej 3% grania, wysuwam propozycję aby te mapy, które Ania powie, że się nadają wgrać zamiast mapek, które są rzadko lub wcale nie grane. Również proszę o wypowiedź innych na temat mapek i propozycji usunięcia nie granych map.
 12. Jestem za - sam nie raz grywam na serwerze i racja, że w pojedynku 1v1 trzeba czekać nie raz długo, bo przeciwnicy się szukają po mapie. Również jestem za. Bardzo dobry pomysł, przyśpieszy rozgrywkę. Można by było tak jak piszesz po 20 sekundach, ustawić aby automatycznie serwer oznaczał graczy, tak jak możemy to robić przez panel admina. Świetny pomysł. Od siebie jeszcze dodam, aby blokować poprzednią mapkę przez następne 3 plansze. Dobry pomysł na urozmaicenie rozgrywki, na niektórych mapach znajdują się flashe, smoke'i, paru graczy używa ale gdyby były powszechnie dostępne, na pewno częściej używano by ich Ojj tak, jestem za usunięciem tej muzyki, tak jak Ania napisała utrudniają komunikację na serwerze Fajny pomysł na urozmaicenie rozgrywki. Dodałbym jeszcze rundy typu noscope, 1hp etc. Co do mapek to jeśli byś chciała mogę Ci pomóc coś poszukać w wolnej chwili, nawet sam poszukać wysłać Ci do weryfikacji, które by się nadawały. Myślę, że 20 sekund by wystarczyło, aby gra nie trwała 5-7s od rozpoczęcia. Why not? Serwer może mieć zawsze urozmaicenie gry, a nie tylko strzelanie z awp 😉 Co do pkt 7 i 8 to jestem jak najbardziej za. Jeśli była by taka możliwość to mogłoby tak być na wszystkich naszych serwerach. Fajnie z Twojej strony, że chcesz wprowadzić nowości na serwer, co jest jak najbardziej na wielki, wielki plus. Oby tak dalej! 😉
 13. Podanie odrzucone z racji złamania postanowień regulaminu forum.
 14. Dodaję do whitelisty. Życzę miłej gry na naszych serwerach. Zamykam.
 15. Bronie z perków leżą podczas nowej rundy pod Tobą - nie ma innej możliwości.
 16. W takim razie przyjmuję na okres testowy - w wiadomości prywatnej otrzymasz plik, który przeprowadzi Cie przez najważniejsze rzeczy - zapoznaj się z nim, a w razie jakichkolwiek pytań jestem do Twojej dyspozycji na forum/ts/steam. Proszę o zaakceptowanie zaproszenia na steam. Zamykam.
 17. Jeśli odejdziesz z grup steam innych sieci + usuniesz nazwy z opisu profilu dostaniesz szansę na bycie adminem - zgodnie z polityką naszej sieci, jako admin nie możesz być w w/w grupach.
 18. Z tego co pamiętam to Camer próbował ale nie dało się. @CamerDisco pamiętasz może jak to było z tym insta kill'em z np. molotov'em?
 19. GrandFather

  Unban dla dEPSU.

  Z racji tego, że jest to Twój pierwszy raz i czat jest ładny poza paroma przekleństwami to silenca ściągam ale następnym razem uważaj co piszesz.
 20. Klasa posiadała baga, który dawał jej 1/1 z granatów, stąd została usunięta z serwera. Moim zdaniem klasa nie powinna się pojawić.
 21. Muta ściągam OP posiada mutację. Zamykam.
×
×
 • Create New...