Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

ZosiazMarsa

Members
 • Content Count

  834
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

ZosiazMarsa last won the day on June 26 2019

ZosiazMarsa had the most liked content!

Community Reputation

125 Excellent

About ZosiazMarsa

 • Birthday April 10

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  97.1
 • CSGO Arena #2
  1.3
 • CSGO Surf Combat
  0.9
 • CSGO AWP ONLY
  19.5
 • CSGO CODMOD
  2.0
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  9.0
 • CSGO FFA
  0.2
 • CSGO DM
  1.6
 • CSGO Retakes
  0.6

Recent Profile Visitors

8,820 profile views
 1. ZosiazMarsa

  Podanie

  1. Mój nick: ZosiazMarsa. Steam ID: STEAM_0:0:150940305 2. Link do mojego profilu https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=583 3. Mój wiek: 24 4. "Dlaczego ja?": "Często i gęsto bywam na serwerze i mimo, że nie jestem administratorem to pilnuję porządku i zwracam uwagę na niewłaściwe zachowanie innych użytkowników. Nikt nie lubi chamstwa i bezpodstawnych wyzwisk czy kłótni, a niestety nie zawsze są dostępni admini, którzy mogą się zająć sprawą z miejsca. " Tak pisałam o sobie dwa lata temu, kiedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy jak funkcjonują pewne rzeczy, jak bardzo się temu poświęcę i jak wiele dla mnie to będzie znaczyło. Przeszłam od stanowiska test admina, admina, przez opiekuna, a następnie managera na tej sieci. Każdy mnie tutaj dobrze zna, każdy wie ile zrobiłam, ile z siebie dałam i ile serca włożyłam w to wszystko, i każdy zorientowany powinien wiedzieć i rozumieć co się wydarzyło. Natłok obowiązków i problemów w życiu prywatnym, ogrom pracy w życiu zawodowym, związany z tym bardzo długi zagraniczny wyjazd, poszczególne wydarzenia związane z MP, relacja z pewnymi członkami administracji sprawiły, że nie mogłam poświęcić tyle czasu, ile bym chciała na opiekowanie się serwerami i dbanie o wizerunek sieci. Dlaczego ja? Właśnie dlatego, że każdy tutaj wie, jaka jestem i co potrafię, jak bardzo mogę się poświęcić czemuś, na czym mi zależy. Regulaminy znam jak własną kieszeń, komendy mam w małym palcu, bywałam praktycznie na każdym serwerze i znam bardzo duże grono stałych graczy. Potrafię zjednać ludzi i nie boję się konfrontacji, gdy sytuacja tego wymaga. Podsumowując, jestem pracowita i znam temat. Uważam, że zostałam niesłusznie potraktowana i zasługuję na to, aby być w gronie administracji - jeśli nie na poprzednim stanowisku, to trudno. Nie będzie to świadczyć o mnie, a o drugiej stronie. 5. Posiadam sprawny mikrofon i używam go, kiedy jest taka potrzeba. 6. Grywam w wolnych chwilach - zazwyczaj w godzinach popołudniowych, wieczornych. Głównie w weekend. 7. Byłam administratorem, opiekunem i managerem na tej sieci. 8. Należę do grupy i mam podłączone konto.
 2. ZosiazMarsa

  Podanie

  Trochę za mało sesji po dłuższej przerwie. Spróbuj za jakiś czas. Na ten moment odrzucone.
 3. Brak steamID. Praktycznie "puste" konto steam. Odrzucone.
 4. Już zostały wrzucone RSY na grudzień.
 5. Odrzucone. Za młody, dodatkowo spam na czacie i całkiem ciekawa historia nicków mówią więcej niż trzeba. Proszę o nie pisanie kolejnych podań, nie ma to sensu na chwilę obecną.
 6. Jest to mute, a nie ban. W każdym razie proszę o przesłanie próbki głosu w wiadomości prywatnej w celu weryfikacji.
 7. ZosiazMarsa

  UNMUTE/UNGAG HSIK

  Nie ten dział. https://max-play.pl/forum/143-blokady-od-pluginu/
×
×
 • Create New...