Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

ZosiazMarsa

Members
 • Content Count

  833
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

ZosiazMarsa last won the day on June 26

ZosiazMarsa had the most liked content!

Community Reputation

125 Excellent

About ZosiazMarsa

 • Birthday April 10

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  96.0
 • CSGO Arena #2
  1.3
 • CSGO Surf Combat
  0.9
 • CSGO AWP ONLY
  19.5
 • CSGO CODMOD
  2.0
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  9.0
 • CSGO FFA
  0.2
 • CSGO DM
  1.6
 • CSGO Retakes
  0.6

Recent Profile Visitors

8,512 profile views
 1. ZosiazMarsa

  Podanie

  1. Mój nick: ZosiazMarsa. Steam ID: STEAM_0:0:150940305 2. Link do mojego profilu https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=583 3. Mój wiek: 24 4. "Dlaczego ja?": "Często i gęsto bywam na serwerze i mimo, że nie jestem administratorem to pilnuję porządku i zwracam uwagę na niewłaściwe zachowanie innych użytkowników. Nikt nie lubi chamstwa i bezpodstawnych wyzwisk czy kłótni, a niestety nie zawsze są dostępni admini, którzy mogą się zająć sprawą z miejsca. " Tak pisałam o sobie dwa lata temu, kiedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy jak funkcjonują pewne rzeczy, jak bardzo się temu poświęcę i jak wiele dla mnie to będzie znaczyło. Przeszłam od stanowiska test admina, admina, przez opiekuna, a następnie managera na tej sieci. Każdy mnie tutaj dobrze zna, każdy wie ile zrobiłam, ile z siebie dałam i ile serca włożyłam w to wszystko, i każdy zorientowany powinien wiedzieć i rozumieć co się wydarzyło. Natłok obowiązków i problemów w życiu prywatnym, ogrom pracy w życiu zawodowym, związany z tym bardzo długi zagraniczny wyjazd, poszczególne wydarzenia związane z MP, relacja z pewnymi członkami administracji sprawiły, że nie mogłam poświęcić tyle czasu, ile bym chciała na opiekowanie się serwerami i dbanie o wizerunek sieci. Dlaczego ja? Właśnie dlatego, że każdy tutaj wie, jaka jestem i co potrafię, jak bardzo mogę się poświęcić czemuś, na czym mi zależy. Regulaminy znam jak własną kieszeń, komendy mam w małym palcu, bywałam praktycznie na każdym serwerze i znam bardzo duże grono stałych graczy. Potrafię zjednać ludzi i nie boję się konfrontacji, gdy sytuacja tego wymaga. Podsumowując, jestem pracowita i znam temat. Uważam, że zostałam niesłusznie potraktowana i zasługuję na to, aby być w gronie administracji - jeśli nie na poprzednim stanowisku, to trudno. Nie będzie to świadczyć o mnie, a o drugiej stronie. 5. Posiadam sprawny mikrofon i używam go, kiedy jest taka potrzeba. 6. Grywam w wolnych chwilach - zazwyczaj w godzinach popołudniowych, wieczornych. Głównie w weekend. 7. Byłam administratorem, opiekunem i managerem na tej sieci. 8. Należę do grupy i mam podłączone konto.
 2. ZosiazMarsa

  Podanie

  Trochę za mało sesji po dłuższej przerwie. Spróbuj za jakiś czas. Na ten moment odrzucone.
 3. Po przejrzeniu demka - ban nadany prawidłowo.
 4. Brak steamID. Praktycznie "puste" konto steam. Odrzucone.
 5. Już zostały wrzucone RSY na grudzień.
 6. Odrzucone. Za młody, dodatkowo spam na czacie i całkiem ciekawa historia nicków mówią więcej niż trzeba. Proszę o nie pisanie kolejnych podań, nie ma to sensu na chwilę obecną.
 7. Jest to mute, a nie ban. W każdym razie proszę o przesłanie próbki głosu w wiadomości prywatnej w celu weryfikacji.
 8. ZosiazMarsa

  UNMUTE/UNGAG HSIK

  Nie ten dział. https://max-play.pl/forum/143-blokady-od-pluginu/
 9. Przyjęty na stanowisko. Wieczorem nadam uprawnienia.
×
×
 • Create New...