Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Gorgol

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gorgol

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  8.0
 • CSGO Arena #2
  10.3
 • CSGO AWP ONLY
  279.3
 • CSGO DM
  1.3
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gorgol

  Podanie o Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: <<Gorgol>> STEAM_0:1:163545884 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18379 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywnym graczem na waszym serverze awp i chciałbym pomóc w rozwoju i ukulturalnieniu go, gdyż jest wiele dzieci bez mutacji które wyzywają innych graczy, sam nie raz byłem tego ofiarą, a nie ma zbytnio komu mutować. Jest też wiele osób AFK którzy tylko zajmują sloty ( nie zawsze działa auto kick). prosze o szybkie rozpatrzenie podania. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikro i korzystam z niego. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Popołudniu a w soboty i niedziele całe dnie tam przesiaduje. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam doświadczenie w administracji i znam podstawowe komendy. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę tak połonczone. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem.
 2. Gorgol

  Podanie o Admina

  Jestem na tak , ponieważ nie ma żadnego admina i przesto jest patologia.
 3. Gorgol

  Podanie o Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: <<Gorgol>> STEAM_0:1:163545884 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18379 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ mało jest tam adminów nie interesuja sie tym serwerem , a że ja jestem tam zazwyczaj codziennie chciałbym zadbac o ten serwer , bo jak wysluchuje niektórych ludzi jak obrażaja innych albo samego mnie to nie ma kto ich np. wyżycić albo daci im bana na iles godzin na ten serwer. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W każdym wolnym czasie , przesiaduje na tym serwerze dobre kilka godzin. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? : Tak
×
×
 • Create New...