Skocz do zawartości

Drive me crazy

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Drive me crazy

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  57.7
 • CSGO Arena #2
  1.4
 • CSGO FFA
  1.0
 • CSGO DM
  2.5

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 1. Twój nick: beast mode ( ASNEE) <- Aktualny 2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:50825556 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=beast+mode&Submit=Szukaj 4. Data zdarzenia: 31.12.2017 5. Opis zdarzenia: Pisałem już odwołanie od mojego mute'a jakiś miesiąc temu i pomimo tego, że miałem dostać odpowiedź, to nadaj jej nie otrzymałem. Chciałbym więc jeszcze raz zwrócić się z prośbą o cofnięcie tejże blokady na okres permanentny. Chciałbym również, żeby sam Smugg wypowiedział się w tym temacie, gdyż to właśnie od Niego tego mute'a otrzymałem. Link do poprzedniego odwołania:
 2. Drive me crazy

  Oceń utwór powyżej

  2/5
 3. Drive me crazy

  Odwołanie

  1. Twój nick: beast mode 2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:50825556 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=beast+mode&Submit=Szukaj 4. Data zdarzenia: 31.12.2017 5. Opis zdarzenia: Dosłownie minutę po przełączeniu mapy na nuke2 dostałem permanentnego mute od roota o nicku "Smugg" za rzekome obrażanie. Jedyne co mogłem wtedy powiedzieć nieprzyzwoitego to było słowo "ku*wa", ale nie było to skierowane do nikogo, więc jednocześnie nie może być to traktowane jako obraza. :)
 4. Drive me crazy

  Podanie o administratora

  1. Twój nick oraz SteamID: Drive me crazy; STEAM_0:1:50825556 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3320 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Jestem miły, lubiany na serwerze, z niemałym stażem w Counter-Stike'a, oraz zawsze służę pomocą gdy trzeba :D 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam, a także z niego korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 10-15, 10-16/17, a nieraz cały dzień 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem kiedyś adminem na serwerze typu: ARENA, podstawowe komendy znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam?: Owszem należę, a konto zostało połączone
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×