Skocz do zawartości

Yedy

Admin CSGO CodMod
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutral

3 obserwujących

O Yedy

 • Urodziny 23.04.2002

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.4
 • CSGO Surf Combat
  1.3
 • CSGO AWP ONLY
  1.6
 • CSGO CODMOD
  289.3
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.0
 • CSGO FFA
  0.4
 • CSGO DM
  0.0

Ostatnie wizyty

1108 wyświetleń profilu
 1. Yedy

  Większa dyskusja nt. zmian

  Lepiej i przyjemniej.
 2. Yedy

  Podanie na admina

  @Lord Yabol ja sprawdzał em przed jego edytowanie posta i go nie było ale teraz jest bo edytował. A i dalej nie ma STEAM ID. EDIT: No nareszcie dałeś STEAM ID.
 3. Yedy

  Podanie na admina

  Jestem na NIE. 1. Link do HlStatsX nie działa. 2. To nie jest STEAM ID. 3. Mikrofonu nie używasz.
 4. Yedy

  Odwołanie Mut Cod Mod kacper.kol9

  Po pierwsze twoja mutacja jeszcze się nie skończyła i pozwoliłem ci mówić abyś tylko dawał info i tym podobne. A po drugie to dostawałem masę skarg i prywatnych i oficjalnych na to że nad używasz mikrofonu a ty piszesz, że inni też go nadużywają, to czego ja nie widzę na nich skarg. Ale nie moja w tym głowa. Odwołanie zostawiam innym.
 5. Yedy

  Podanie Kierowca Bombowca

  https://imgur.com/a/ryFlYhA Co to ma być. A i jeszcze to https://imgur.com/a/SB9TCTi
 6. Yedy

  Propozycja zmian aktualnych klas.

  No to tak z mojej strony. IZAK: zostawić mu brak rozrzutu i dac to 1/15 i trochę go spowolnić. AMADEUSZ: ta klasa była tyle razy nerfiona ze moim zdaniem najlepiej było by ją usunąć. TROPEK ORAZ RUSHER: z tym się zgodzę dać im co najmniej 1/20. ALCHEMIK: ta klasa nie jest jakąś op klasą więc ją bym zostawił w spokoju. MEDYK: klasa wg. moim zdaniem jest zbalansowana ale skoro gracze się skarżą to obniżył bym jej staty. MOTYL: tu się całkowicie zgadzam zmniejszyłbym szanse na wyssanie HP. SWAT: tak jak napisałaś. KARZEŁ: tą klasę zostawił bym w spokoju. NINJA: ta klasa także była nerfiona wiele razy więc ją zostawił bym w spokoju. PROSZĘ WAS GRACZE O TO ABY NIE PISAĆ O NERF Z KAŻDĄ KLASĄ KTÓRĄ KTOŚ DOBRY ROBI PEŁNO FRAGÓW, TYLKO Z TEGO POWODU ŻE W NIĄ NIE GRACIE.
 7. Yedy

  Podanie - Stay low it.

  Jestem na TAK, ponieważ przydałby się admin. Lecz mógłbyś poprawić swój czas na serwerze i poprawnie wkleić link do HlStatsX bo nie się bezpośrednio z niego wejść.
 8. Yedy

  Podanie

  No to ja też jestem na TAK.
 9. Yedy

  Podanie

  Moim zdaniem sprawdził by się jako admin, lecz jedna rzecz mnie zastanawia a mianowicie kara za obrazę gracza. Mógłbyś to wytłumaczyć.
 10. Yedy

  [Odwołanie][Max-Play.pl][COD MOD] Blacky

  Nie ten dział napisz w odwołania COD MOD
 11. Yedy

  Unban

  Oto jest wzór.
 12. Yedy

  niezla-propozycja.pl

  Rozumiem i przepraszam za zdenerwowanie. :)
 13. Yedy

  niezla-propozycja.pl

  @edu napisalem podobny temat i twoje propozycje w nim uwzględniłem i Camer je zrealizował.
 14. Yedy

  ZMIANY NA SERWERZE

  Proszę o potraktowanie tego na serio,ponieważ te zmiany jeszcze bardziej poprawiły by grywalność na serwerze. Miłego czytania! -ZMIANA ODNOŚNIE LVL-A: Chodzi mi to głównie o to, że exp, który dostajemy do 20 lvl-a jest zaniżony, a po 20 lvl-u leci on bardzo szybko. Więc proszę tu o to, żeby lvl, który leciał na początku był szybki, a gdzieś po 50 lvl-u leciał wolniej aż do 301 lvl-a. -ZMIANA ODNOŚNIE KLAS, STATYSTYK I PERKÓW: -Usunięcie podtytułu "Mega Premium" z menu klas, ponieważ tych klas już nie ma. -Usunięcie klas powyżej 301 lvl-a, ponieważ takowego lvl-a już nie ma. -Zrównanie statystyk wraz z lvl-em, ponieważ gdy wbijamy 301 lvl to brakuje zawsze kilkudziesięciu punktów do wymaxowania statystyk. Chodzi mi tu o to żeby niektóre statystyki zmniejszyć, aby wraz z wbiciem 301 lvl-a statystyki były maxowane. NERFY KLAS 1. Znerfienie klasy "Rusher". Dać mu 1/11 lub 1/12 z novy na natychmiastowe zabójstwo. 2. Znerfienie klasy "Agent Specjalny". Ta klasa jest teraz dostępna dla zwykłego gracza, a przypominam, że była ona kiedyś mega premium. Więc albo dodać tą klasę do klas od LVL-A, albo zmniejszyć jej statystyki i czas skilla. 3. Znerfienie klasy "Archanioł". Przypominam, że ta klasa także była mega premium. Moim zdaniem powinna ona mieć jakiś czas latania lub zostać spowolniona podczas latania, albo dodać ją do klas od LVL-A. NAPRAWA PERKÓW 1. Naprawienie perku "Notatki Ninji". Perk ma zmniejszać nam grawitacje, ale on po prostu nie działa. 2. Naprawienie preku "Buty Astronauty". W opisie tego perku jest napisanie, że mamy zwiększone skoki i wraz z dodawaniem statystyki INTELIGENCJA ten perk się baguje i możemy na nim latać w ogóle nie opadając na ziemie. -KILKA NOWYCH PROPOZYCJI: 1. Dodać oddzielne głosowanie na mapy, gdy na serwerze jest mniej niż 10 graczy. 2. Dodać rynek, gdzie gracze będą mogli wystawiać swoje perki za Złote Naboje. 3. Usunąć znikanie ZN po śmierci i zmniejszyć ich drop a zarazem zwiększyć ceny w sklepie ze ZN. 4. Zmniejszyć czas trwania map. To tyle z moje strony. Zachęcam do komentowania i dodawania swoich propozycji. EDIT: Gracze domagają się resetu.
 15. Yedy

  Problem z wejściem na serewer

  To nie wiem może jakieś pliki na komputerze powodują automatycznego kicka.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×