Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Yedy

Members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Yedy last won the day on July 11

Yedy had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

6 Followers

About Yedy

 • Birthday 04/23/2002

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.9
 • CSGO Surf Combat
  1.4
 • CSGO AWP ONLY
  1.6
 • CSGO CODMOD
  391.9
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.0
 • CSGO FFA
  0.4
 • CSGO DM
  0.0
 • CSGO Retakes
  46.9

Recent Profile Visitors

1,726 profile views
 1. Yedy

  Podanie na admina

  Jestem za gra długo i pomaga.
 2. Mapa de_mirage_go -0.48 podejrzany wychodzi od razu wcelowany na głowę rywala przez ścianę i pędzi natychmiast na bs zabić chodź żyje jeszcze 2 przeciwników. -1.51 podejrzany nawet nie celował w przeciwnika a trafił mu banie po spowolnieniu demka wszystko ładnie widać. -4.37 strzał na ninje znów celownik nawet nie był na głowie a dostał hs. Przejrzałem jeszcze demka z de_westwood2 i de_cache i podejrzany strasznie pewnie się zachowuje nie sprawdza miejsc gdzie mogą być przeciwnicy tylko wcelowuje się tam gdzie wychodzą przeciwnicy. @GrandFather mówiłeś że on gra na słuch. Na demkach tego nie widać a widać tylko to że jak zabija to nie ma celownika na przeciwniku i nie wydaje mi się że gracz który ma 0 lvl steam i niespełna 5 h w cs'ie nie ma takiego skilla.
 3. Miałeś dużo takich strzałów i za każdym razem trafiałeś. Ja mam tyle do powiedzenia. Zostawiam to innym.
 4. Komputer Siatkówka czy Piłka nożna?
 5. Zły dział. Napisz tutaj Sorry nie zauważyłem.
 6. Yedy

  unban m4ki

  Było wtedy 10 graczy i nie chodzi o stanie na respie tylko o to że ty raszując i biegając po całej mapie nie sprawdzałeś żadnych pozycji a tylko wybiegałeś na enemy. Nie zachowuje się tak żaden global a wiem to z mojego doświadczenia bo sam miałem kiedyś LEMa i wiem jak grają te rangi. A u cb tego nie widać.
 7. Yedy

  unban m4ki

  Miałem okazję z tobą zagrać z 2-3 dni temu na mapie de_westwood2. Wydawałeś mi się dziwny i postanowiłem cię sprawdzić i czułem że coś masz. Xdd na tamtej mapie nie było u ciebie żadnych z tych rzeczy leciałeś na pałe przed siebię i zabijaleś a jeśli mowa o czytaniu gry przeciwnika to każde twoje wychylenie na 2 miejsca gdzie zawsze stał przeciwnik to zawsze wybierałeś tomiwjsce gdzie on był bez wcześniejszego sprawdzenia pleców itp.
 8. Yedy

  MUTE

  Brak wzoru. Nie przyjmą ci tego zastosuj się do wzoru.
 9. Masz do tego wzór.
 10. Yedy

  Podanie na admina v2

  Jestem na tak. Dobry i miły gracz.
 11. Yedy

  Podanie o admina

  Podanie odrzucam z powodów: -Nie połączone konto steam z forum -Obraza graczy, spamienie bindami -Nie podałeś STEAM ID. Jednocześnie nadaje karę z powodu obrazy gracza. ZAMYKAM.
 12. Yedy

  Podanie o admina

  Godziny są w porządku cała reszta też, na czacie jest mała wpadka, ale myślę, że nie chciałeś tym nikogo obrazić. Przyjmuję cię na Okres Testowy. Witamy!
 13. Yedy

  podanie o admina

  Brak Steam ID i linku do HlstatsX
 14. Yedy

  Podanie na admina

  @Lord Yabol ja sprawdzał em przed jego edytowanie posta i go nie było ale teraz jest bo edytował. A i dalej nie ma STEAM ID. EDIT: No nareszcie dałeś STEAM ID.
×
×
 • Create New...