Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Yedy

CSGO CodMod Admin
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Yedy

 1. Yedy

  Podanie na admina

  Jestem za gra długo i pomaga.
 2. Mapa de_mirage_go -0.48 podejrzany wychodzi od razu wcelowany na głowę rywala przez ścianę i pędzi natychmiast na bs zabić chodź żyje jeszcze 2 przeciwników. -1.51 podejrzany nawet nie celował w przeciwnika a trafił mu banie po spowolnieniu demka wszystko ładnie widać. -4.37 strzał na ninje znów celownik nawet nie był na głowie a dostał hs. Przejrzałem jeszcze demka z de_westwood2 i de_cache i podejrzany strasznie pewnie się zachowuje nie sprawdza miejsc gdzie mogą być przeciwnicy tylko wcelowuje się tam gdzie wychodzą przeciwnicy. @GrandFather mówiłeś że on gra na słuch. Na demkach tego nie widać a widać tylko to że jak zabija to nie ma celownika na przeciwniku i nie wydaje mi się że gracz który ma 0 lvl steam i niespełna 5 h w cs'ie nie ma takiego skilla.
 3. Miałeś dużo takich strzałów i za każdym razem trafiałeś. Ja mam tyle do powiedzenia. Zostawiam to innym.
 4. Komputer Siatkówka czy Piłka nożna?
 5. Zły dział. Napisz tutaj Sorry nie zauważyłem.
 6. Yedy

  unban m4ki

  Było wtedy 10 graczy i nie chodzi o stanie na respie tylko o to że ty raszując i biegając po całej mapie nie sprawdzałeś żadnych pozycji a tylko wybiegałeś na enemy. Nie zachowuje się tak żaden global a wiem to z mojego doświadczenia bo sam miałem kiedyś LEMa i wiem jak grają te rangi. A u cb tego nie widać.
 7. Yedy

  unban m4ki

  Miałem okazję z tobą zagrać z 2-3 dni temu na mapie de_westwood2. Wydawałeś mi się dziwny i postanowiłem cię sprawdzić i czułem że coś masz. Xdd na tamtej mapie nie było u ciebie żadnych z tych rzeczy leciałeś na pałe przed siebię i zabijaleś a jeśli mowa o czytaniu gry przeciwnika to każde twoje wychylenie na 2 miejsca gdzie zawsze stał przeciwnik to zawsze wybierałeś tomiwjsce gdzie on był bez wcześniejszego sprawdzenia pleców itp.
 8. Yedy

  MUTE

  Brak wzoru. Nie przyjmą ci tego zastosuj się do wzoru.
 9. Masz do tego wzór.
 10. Yedy

  Podanie na admina v2

  Jestem na tak. Dobry i miły gracz.
 11. Yedy

  Podanie o admina

  Podanie odrzucam z powodów: -Nie połączone konto steam z forum -Obraza graczy, spamienie bindami -Nie podałeś STEAM ID. Jednocześnie nadaje karę z powodu obrazy gracza. ZAMYKAM.
 12. Yedy

  Podanie o admina

  Godziny są w porządku cała reszta też, na czacie jest mała wpadka, ale myślę, że nie chciałeś tym nikogo obrazić. Przyjmuję cię na Okres Testowy. Witamy!
 13. Yedy

  podanie o admina

  Brak Steam ID i linku do HlstatsX
 14. Yedy

  Podanie na admina

  @Lord Yabol ja sprawdzał em przed jego edytowanie posta i go nie było ale teraz jest bo edytował. A i dalej nie ma STEAM ID. EDIT: No nareszcie dałeś STEAM ID.
 15. Yedy

  Podanie na admina

  Jestem na NIE. 1. Link do HlStatsX nie działa. 2. To nie jest STEAM ID. 3. Mikrofonu nie używasz.
 16. Po pierwsze twoja mutacja jeszcze się nie skończyła i pozwoliłem ci mówić abyś tylko dawał info i tym podobne. A po drugie to dostawałem masę skarg i prywatnych i oficjalnych na to że nad używasz mikrofonu a ty piszesz, że inni też go nadużywają, to czego ja nie widzę na nich skarg. Ale nie moja w tym głowa. Odwołanie zostawiam innym.
 17. https://imgur.com/a/ryFlYhA Co to ma być. A i jeszcze to https://imgur.com/a/SB9TCTi
 18. No to tak z mojej strony. IZAK: zostawić mu brak rozrzutu i dac to 1/15 i trochę go spowolnić. AMADEUSZ: ta klasa była tyle razy nerfiona ze moim zdaniem najlepiej było by ją usunąć. TROPEK ORAZ RUSHER: z tym się zgodzę dać im co najmniej 1/20. ALCHEMIK: ta klasa nie jest jakąś op klasą więc ją bym zostawił w spokoju. MEDYK: klasa wg. moim zdaniem jest zbalansowana ale skoro gracze się skarżą to obniżył bym jej staty. MOTYL: tu się całkowicie zgadzam zmniejszyłbym szanse na wyssanie HP. SWAT: tak jak napisałaś. KARZEŁ: tą klasę zostawił bym w spokoju. NINJA: ta klasa także była nerfiona wiele razy więc ją zostawił bym w spokoju. PROSZĘ WAS GRACZE O TO ABY NIE PISAĆ O NERF Z KAŻDĄ KLASĄ KTÓRĄ KTOŚ DOBRY ROBI PEŁNO FRAGÓW, TYLKO Z TEGO POWODU ŻE W NIĄ NIE GRACIE.
 19. Yedy

  Podanie - Stay low it.

  Jestem na TAK, ponieważ przydałby się admin. Lecz mógłbyś poprawić swój czas na serwerze i poprawnie wkleić link do HlStatsX bo nie się bezpośrednio z niego wejść.
 20. Yedy

  Podanie

  No to ja też jestem na TAK.
 21. Yedy

  Podanie

  Moim zdaniem sprawdził by się jako admin, lecz jedna rzecz mnie zastanawia a mianowicie kara za obrazę gracza. Mógłbyś to wytłumaczyć.
 22. Nie ten dział napisz w odwołania COD MOD
 23. Yedy

  Unban

  Oto jest wzór.
 24. Yedy

  niezla-propozycja.pl

  Rozumiem i przepraszam za zdenerwowanie. :)
×
×
 • Create New...