Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Yedy

Members
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Yedy

 1. Nie blokuję bs'ów w żaden sposób gdy nie ma administracji, jak nie wierzysz to popytaj graczy lub sam znajdź takie lasery, a nie piszesz kłamstwa a i wejście do bs'a jest od schodów aż do ściany w jungli a w regulaminie pisze, że jest zakaz kompletnego blokowania bs'a a mój laser nie dość, że nie blokował bs'a to jeszcze stał w połowie konektora, czyli w 1/3 odległości mapy od bs'a. Znam regulamin i nie ma w nim nic co mówi o zakazie stawiania laserów w przejściach i nie łamie go, lecz wg ciebie to robię i wg ciebie chce dostać bana a ja sobie gram tylko tą klasą. Zobacz sobie inne demka gdzie gram, wszystkie lasery są dobrze i nikomu to nie przeszkadza tylko tobie jak nie wierzycie w moje słowa to popytajcie graczy lub przeglądnijcie demka, a nie sugerujecie się wypowiedzią tylko tego Pana. Tak i postawiłem na tamtej mapie laser przy bs'ie, lecz nie celowo i powiedziałeś mi, że tam nie może stać to odrazu go zabrałem i resztę czasu stawiałem w odpowiednich miejscach. Gdy dostałem bana to nie powiedziałeś mi tego, tylko odrazu nadałeś bana, a admin w moim rozumowaniu nie powinien odrazu dawać bana, lecz ostrzegać lub porozmawiać, zwłaszcza gdy gracz, wtym wypadku ja go posłucha i zrobi co każe a tak, gdy dostanie odrazu bana to nie ma szans dowiedzieć się za co dokładnie ani nie ma jak tego wyjaśnić. Z mojej strony to tyle, popytajcie graczy jak gram to zobaczycie, że wg nie łamię regulaminu a ta oto osoba się po prostu uwzieła na mnie i na siłę szuka dla mnie kary, gdy ja staram się grać normalnie i to widać na każdym demku, lub możecie się tego dowiedzieć od innych stałych graczy.
 2. 1. Twój nick: Yedy ♥ 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist 4. Data zdarzenia: 16.01.2020 godzina około 21:00 5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za blokowanie bs'a laserami na mapie de_mirage_go a laser za, którego był ban stał w konekcie. Napisałem, później do Admina, który mówi mi, że laser nie może stać w przejściach, a takiej rzeczy nie ma w regulaminie i chodźby nawet to ten laser dało się ominąć i zniszczyć a bana dostałem bez żadnego ostrzeżenia i za coś czego nawet nie ma w regulaminie. Proszę aby zaja się tym ktoś z ZAŻĄDU, bo jak można dostać bana za coś czego nie ma w regulaminie i to jeszcze bez żadnego słowa lub ostrzeżenia. @CamerDisco @Lord Yabol
 3. 1. Twój nick: Yedy ♥ 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=Yedy&Submit=Szukaj 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1929 5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za multikonto, wiem dlaczego bo grają tu moi bracia, lecz nie ma tu mowy o żadnym podpowiadaniu i innych takich rzeczach. Proszę o pozytywne rozpatrzenie.
 4. 1. Twój nick: Yedy ♥2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:1050652573. Nick osoby, która złamała regulamin: Patryk (Fryzjerek) /ADMIN4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_1:0:516905705. Data zdarzenia: 12.01.2020 godzina 16:15-16:30 i 11.01.2020 godzina 20:286. Powód skargi:Nieznajomość regulaminu i bezpodstawne bany.7. Dowody:Demko z dnia 11.01.2020 mapa de_ratscsgo_b2/ 12.01.2020 mapa de_cache. Admin nie zna regulaminu i daje bana za prawidłowo stawiane lasery i nie daje wg ostrzeżeń, jakby były one wg. źle lecz były one dobrze stawiane (może raz przechodził jeden przez bs, lecz w next rundzie juz go nie bylo i byl on postawiony przez przypadek i na niego tez ostrzeżenia nie dostałem. Patryk widzę, że nie wie o co chodzi zbyt bardzo z tymi laserami i daje bana jak tylko postawie go w randomowym miejscu. Dodatkowo gdy proszę go na ts'a to unika kontaktu ze mną i nie chce nic wyjaśnić. Lasery były stawiane dobrze, więc pozdro @Fryzjerek97 @GrandFather @Jagoda
 5. Jestem na nie, wystarczy patrzeć co się robi i jak się to robi. A tak apropo to lasery mogą być w przejściu tak by dało się przejść lub zniszczyć.
 6. El pistolero dalej nie działa i czy będzie coś robione ze Wsparciem Rakietowym,
 7. Klasa: Hitamn Usunąć mu model bo ma zbagowane hitboxy. Klasa; Bikini Girl To samo co w hitmanie. I zrobić tak aby czarne dziury i inne granaty nie wciągały lub działały na członków swojej drużyny.
 8. Klasa: Wsparcie Ogniowe DMG z rakiet jest tak zbagowane, że wg nikt nie dostaje obszarowego dmg a DMG zaczyna działać dopieo jak trafimy typa bezpośrednio pod nogi i nawet wedy nie zadajemy tego 80DMG tylko 40 DMG. Przśpieszyłbym też szybkość lotu tych rakiet bo lecą one bardzo długo i zmienił model bo się on baguje i czasami przelatuje przez skrzynki. Klasa: El Pistolero Na klasie nie działa ani 30% redukcji obrażeń ani +25 DMG. Na tej klasie prawie nic nie działa. Jest też pytanie czy coś będzie robione z BANDYTĄ bo narazie 3/4 graczy na serwerze to bandyci. A i w opisie perku SKOCZEK brakuje tego, że daje połowiczną niewidzialność. @CamerDisco
 9. Nazwa klasy: Striker Gdy mamy fulla HP to i tak za killa dostajemy 40 HP. Np mamy max 180 HP i nie możemy mieć więcej to za killa mamy już 220 HP.
 10. Yedy

  Phantom

  Klasa Phantom jest zbyt OP nawet na klasę MEGA PREMIUM. Jak dla mnie jest ona do usunięcia bo nie da się jej praktycznie w pojedynkę zabić. Jak nie chcecie uwieżyć to polecam sprawdzić demka z ostatniego tygodnia lub dwóch.
 11. Nazwa klasy: Hitman Usunąć mu model hitmana bo ten model jest zbagowany. Nazwa klasy: Bandyta Zmienić czas klasy na 3s.
 12. Ale to sie pojawia 70% graczom na serwerze a mi właśnie nie
 13. Klasa: Saper Gdy saper postawi minę to wyskakuje czarny sześcian z czerwonymi napisami error. Ten "error" zajmuje 3/4 mapy. Prosimy o szybkie naprawienie.
 14. W większości klasach, jak chyba w żadnych nie działa ten perk.
 15. Klasa: Borodin Zmienić mu broń z AK-47 z np na Famasa lub UMP-45 bo ta klasa z kalachem i brakiem rozrzutu to maszyna do zabijania przy minimalnym wysiłku.
 16. Yedy

  Skarga

  Nazwa tematu: [Skarga][Nazwa serwera] COD MOD 301 LVL NICK: [email protected] Wzór skargi: 1. Twój nick:Yedy2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:1050652573. Nick osoby, która złamała regulamin: [email protected] Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:0:5266926315. Data zdarzenia: 27.12.20196. Powód skargi: Haxy Wh i chyba Aim7. Dowody: demko z tego dnia, z godz. 13:00 13:30 mapa de_mirage_go
 17. Bag/Niedopatrzenie Klasa: John Wick Klasa ma pierwsze 2 strzały instakille, lecz gdy machniemy kosą w powietrzu to zalicza to jako instakilla lub gdy rozwalamy wenty itp. to jest to samo. Istnieje też bag, że instakill wg. czasami nie działa gdy nie używamy broni po około 20-30 s od rozpoczęcia rundy, nie za każdym razem ale jest tak co 4 5 rund.
 18. Ninja klasa nie grana , ponieważ jest nie zrównoważona. Bym ją zmienił w taki sposób , że by miała niewidzialność 99 % ,1hp plus broń tylko nóż . Ninje zrobiłem wg. twojej koncepcji. Wszystko git tylko zablokował bym perki które dodają broń bo wtedy klasa jest op np. Gdy dostanie AWP Snajper to wogóle go nie widać a ma 1/1 z AWP i nic nie da się zrobić. Zablokować też perki które regenerują HP, czyli tajemnica wojskowa czy coś takiego (np 10 hp na 5s).
 19. Yedy

  Odwołanie yedy

  1. Twój nick:, Yedy 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:105065257 3. Link do sourcebans:https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=Yedy&Submit=Szukaj 4. Data zdarzenia: 19.12.2019 r. godzina 12:00-15:00 5. Opis zdarzenia: Gram na serwerze, a po chwili wchodzi gracz który wg mnie i paru innych graczy ma haxy, zgłaszamy go komendą ale nikt nie wbija po czym postanowiliśmy go wykickować a on wchodził dalej a my też go dalej kickowaliśmy i gdzieś koło godziny 15:30 wychodzę z serwera i teraz wbijam i mam bana. @AdventuRico od rozmowy na ts'ie nic nie mówiłem o serwerze i nwm ale ok mogło być to nadużywanie komendy ale jak nie miałem kontaktu lub nie było admina to kickowaliśmy go by nie niszczył gry.
 20. Yedy

  Podanie na admina

  Jestem za gra długo i pomaga.
 21. Mapa de_mirage_go -0.48 podejrzany wychodzi od razu wcelowany na głowę rywala przez ścianę i pędzi natychmiast na bs zabić chodź żyje jeszcze 2 przeciwników. -1.51 podejrzany nawet nie celował w przeciwnika a trafił mu banie po spowolnieniu demka wszystko ładnie widać. -4.37 strzał na ninje znów celownik nawet nie był na głowie a dostał hs. Przejrzałem jeszcze demka z de_westwood2 i de_cache i podejrzany strasznie pewnie się zachowuje nie sprawdza miejsc gdzie mogą być przeciwnicy tylko wcelowuje się tam gdzie wychodzą przeciwnicy. @GrandFather mówiłeś że on gra na słuch. Na demkach tego nie widać a widać tylko to że jak zabija to nie ma celownika na przeciwniku i nie wydaje mi się że gracz który ma 0 lvl steam i niespełna 5 h w cs'ie nie ma takiego skilla.
 22. Miałeś dużo takich strzałów i za każdym razem trafiałeś. Ja mam tyle do powiedzenia. Zostawiam to innym.
×
×
 • Create New...