Skocz do zawartości

orginalattack

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O orginalattack

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #2
  14.2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 1. Twój nick: OrgnlAttck 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:223126070 3. Nick osoby, która złamała regulamin: DeSaY cs.money 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:0:182708717 5. Data zdarzenia: 04.02.2018r 6. Powód skargi: Wh, aimbot, skrypt na bh 7. Dowody: Demko serwerowe w godzinach 14:25-14:40
 2. 1. Twój nick: OrgnlAttck 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:223126070 3. Nick osoby, która złamała regulamin: BL4CK" 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:0:417693450 5. Data zdarzenia: 25.12.2017r 13:00-13:30 6. Powód skargi: Grając na serwerze ten oto osobnik posiadał ogromne lagi i posądziłem go o WH, niektóre jego akcje naprawdę są dziwne jeżeli on strzela. Prosiłbym administrację o sprawdzenie tegoż użytkownika 7. Dowody: Demko serwerowe w godzinach 13:00-13:30
 3. orginalattack

  Komp 2,3k zł

  Ewentualnie możesz iść w Ryzena patrząc w przyszlość. Pozniej wymienić procesor na jakiegoś 1600 bez zmiany płyty głownej :D
 4. orginalattack

  Czego słuchasz w tym momencie?

 5. orginalattack

  Random question - answer

  Samsung Mercedes czy BMW
 6. orginalattack

  Niekończąca się historia

  ...Przyszły martwe płody które...
 7. orginalattack

  Niekończąca się historia

  ...Hitler nie wiedział o Holocauście, potem...
 8. orginalattack

  Mikro +16

  Powiem tak...Moim zdaniem bezsensowny pomysł. Sądze iż 85% 14-latków nie jest ogarniętych. Dlaczego? Sam grając na serwerze 1vs1 #22 Sloty spotkałem się z banda matołkowatych dzieci które po kilku zgonach wjeżdżają mi na moja rodzinę a także wyzywają od...nie powiem jakich. Jestem za pomysłem iż jeżeli dany gracz rozmawia pomimo braku mutacji, administrator powinien się spytać graczy czy dana osoba jest irytująca i przeszkadza swoim głosem. Jeżeli nie to nie jest potrzebą mutować takiej osoby. Lecz jeżeli przeszkadza to dać ostrzeżenie dopiero gdy wcześniejsze działanie nie pomoże zostaje zmutowanie takiego delikwenta.
 9. orginalattack

  [Propozycja] RANKING ELO

  Witam. Zauważyłem iż kilku graczy w TOP15 ma zbanowane konta z powodu wspomagaczy najprawdopodobniej. Wpadłem na pomysł aby ich usunąć i dać szansę graczom którzy mają umiejętności :) Ponieważ zajmuja miejsce w TOPce dla graczy, Mam na myśli osoby zbanowane VAC BANEM to (Numer 1,Numer 2,Numer 3) Pozdrawiam!
 10. orginalattack

  Random question - answer

  Kolarstwo górskie/MTB Ulubiona książka? Lub jeżeli nie czytasz to film.
 11. orginalattack

  Niekończąca się historia

  ...Babeczki nadziewane dużą ilością...
 12. orginalattack

  Podanie o administratora

  @FarQ Oto mój main: OrginalAttack Zapytasz się dlaczego VAC i na jaką grę? Otóż dostałem VAC'a na Cs:Go za Cheaty. No nie oszukujmy się...Nie używałem żadnego aima czy WH tylko po prostu jakiegoś darmowego scryptu na BH i wiem iż było to głupie. Myślę iż ten VAC BAN nie skreśli mnie z bycia administratorem. Chociaż wiem że stawia mnie to w złym świetle no ale cóz. Kare dostałem a człowiek całe życie uczy się na błędach. "Niekiedy dopiero kara stwarza poczucie winy."
 13. orginalattack

  Oceń utwór powyżej

  5/5
 14. orginalattack

  Podanie o administratora

  1. Twój nick oraz SteamID: OrginalAttack / STEAM_1:0:223126070 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: HLstatsX 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Jestem człowiekiem sumiennym a także sprawiedliwym i inteligentnym. Nigdy nie stawiam nikogo niżej ze względu na to czy on ma 10 lat czy 20 Oczywiście jeżeli ta osoba sprawuje się kulturalnie. Do każdego zwracam się z należytym szacunkiem a także staram się pomagać innym gdy jestem na serwerze. Sądze także iż nadaję się na administratora a także stwierdzam iż oprócz @JaraŚ AWPmeister żadnego administratora na serwerze nie ma. Zdaje sobię sprawę iż aktualnie posiadam znikomą aktywność na serwerze lecz z dnia na dzień to się będzie poprawiać. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, Korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 12-17 Lub czasami 18-22 W weekendy zdarza się iż siedzę nawet do 3:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem 2 razy administratorem serwera. 1 Raz byłem na niezabezpieczonym serwerze VAC gdzie miałem za zadanie pilnować jeżeli jakaś osoba by używała wspomagaczy i sądzę iż spisywałem się bardzo dobrze gdyż byłem najaktywniejszym administratorem a także jeżeli był jakiś problem na serwerze rozwiązywałem go gdyż gracze do mnie pisali. 2 Raz byłem gdzieś przed wakacjami, odbyłem staż trwający miesiąc i się spisałem następnie zostałem awansowany na Administratora i po jakichś 3 tygodniach przesiadłem się na inną platformę komputerową co wiązało się z sprzedaniem mojego dawnego konta Cs:go tym samym rezygnacją z administratora i przerwę w graniu na miesiąc. Nastepnie znów zakupiłem CS:Go i zacząłem grać na waszym serwerze. Potem nastąpiła przerwa - Wyjazdy, Brak dostępu do komputera a także oddanie na gwarancję jednego z podzespołów. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, nalezę 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem P.S: Jeżeli będzie potrzebne moje główne konto mogę podać Pozdrawiam Serdecznie!
 15. 1. Twój nick: *-OoO-* 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:11101 3. Nick osoby, która złamała regulamin: Jacob 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:1:230987970 5. Data zdarzenia: 16.09.2017 Godzina 23:20-23:30 6. Powód skargi: Gracz używa WH i Aima 7. Dowody: Demko Edit: Gracz został zbanowany przez Jaraśia! Dziekuje.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×