Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

shacky

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

shacky last won the day on November 2 2017

shacky had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About shacky

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  16.6
 • CSGO Arena #2
  0.0
 • CSGO AWP ONLY
  720.9
 • CSGO DM
  19.8
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,211 profile views
 1. 1. Twój nick: shacky 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:24205945 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:24205945&advType=steamid 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=157 5. Opis zdarzenia: slowo wypierdalaj kierowane do shoxa po tym jak latał po całej mapie "hogwart" z usp i wycinał cały team tym, niezła irytacja po tym 🙂 nie oczekuje całkowitego zdjęcia bo wiem co napisałem, ale proszę o skrócenie 🙂 PS: nawet nie można wpisywać RTV jak ma się mute i gaga, można by było to naprawić 😛
 2. Niestety, dalej to samo, mimo dodania _mp, wywala mnie z serwera. Wiem że nie jestem jedyny akurat co do tej kwestii, bo kilka osób mi to też mówiło wczoraj
 3. Co do rtv i nominate się zgodzę, jednak jest ono dozwolone dopiero po kilku minutach od zmiany mapy. Problem timeoutów dotyczy wielu osób, niektórzy w ogóle nie mają z tym problemu, inni(w tym ja) co zmianę mapy. Pobieranie mapek - problem również nie dotyczy każdego, z 2/3 osoby mi mówiły że też tak mają.
 4. Cześć, proponowałem opiekunowi AWP usunięcie map, których gracze nie lubią. Niestety od kilku miesięcy brak odpowiedzi/czynów. Proponuje zatem na forum. Prosiłbym w imieniu graczy usunąć przedewszystkim awp_garden_mp. Można pokusić się jeszcze o awp_dust_mp, ale to już pozostawię decyzji zarządu. Czasami pomiędzy mapami spada frekwencja, spowodowane jest to wyrzucaniem z gry bezpośrednio po zmianie mapy. Nie wiem na czym ten błąd polega, dlaczego się tak dzieje. Wiem jedynie że na serwerze wyskakuje przy osobie którą wywali "timed out". Nie każdy ma taki błąd i nie każdego wywala - mnie przykładowo wyrzuca zawsze. Jedyną opcją jest rozłączyć się z serwerem zanim zmieni się mapa. Kwestią ostatnią jest nie pobieranie się map z waszego serwera. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, aczkolwiek nie chcą się czasami pobierać mapy podczas łączenia się do serwera - tutaj więcej powinien wiedzieć Rinv, któremu wysyłałem screeny jak to wygląda gdy nie mogłem pobrać map np. awp_lego3. To akurat dotyczy też innych waszych serwerwów - na arenkach też miałem ten problem.
 5. Niestety, dalej jest ta sama sytuacja, ktoś kto posiada vipa nie będzie dotyczył go ten problem. Wyskakuje to: https://prnt.sc/lzralt Boty wskakują na miejsce graczy przy zmianie mapy i w momencie dołączania wyskakuje rezerwacja slotów. Druga rzecz, czy mozliwe jest aby zmienić sposób odradzania? Przykładowo zabija się gracza na "żółtej" na cache, a on po dosłownie sekundzie respi się w tym samym miejscu i nas zabija. Chodzi o to aby respy były randomowe, a nie przybliżone maksymalnie do miejsca w którym zgineliśmy. Problem dotyczy wszystkich spawnów na wszystkich mapach, nie tylko "żółtej". Trzecia rzecz, próbowaliście kiedyś dodać czwartą (jakąkolwiek) mapę do rozgrywki? Narazie ciągle grany jest cache, mirage i dust2. Pytam informacyjnie, bo jeśli frekwencja mocno spadała przy innych mapach, to nie ma sensu dalej tego pomysłu rozwijać.
 6. robiłem to drugie. mapa powinna się automatycznie pobrać - ale nie dokańczało pobierania
 7. Cześć Wywala błąd pobierania map na waszych serwerach awp przykład :https://imgur.com/a/tJ8lMTC jeszcze dziś rano wszystko było spoko
 8. 1. Twój nick: ykcahs 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:24205945 3. Link do sourcebans: np. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=ykcahs&Submit=Szukaj 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32 5. Opis zdarzenia: pisałem do ziomka żartobliwie - "czemu masz wh odjebańcu" i dostalem silence za słowo jebańcu przewrażliwiony ten plugin :) swoją drogą nie wiem dlaczego za napisanie czegoś dostaje sie całkowitego silence
 9. 1. Twój nick: ykcahs 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:24205945 3. Nick osoby, która złamała regulamin: SKOIII- 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: nie zdążyłem spisać 5. Data zdarzenia: 04.07.2018 22:30 (około) - awp lego 9 6. Powód skargi: obrażanie 7. Dowody: [CallAdmin] SKOIII- zgłasza ykcahs za BYCIE JEBANYM PSEM, jest to 4 report, więc wysyłamy go do administracji! Wszystko macie w chat logach
 10. do poprawy są spawny na mirage 1) rampa (w miejscu gdzie się wcelowuje z ticketu na ciemnie) 2) przy rampie w rogu obok "head shota" 3) przed apartami b (zaraz za telewizorem/dywanem po prawej stronie) drugą sprawą jest rezerwacja slotów/boty przy większej ilości graczy >14, wywala z serwera przez rezerwacje slotów - o ile widziałem w szczegółach serwera, dołączają boty które tworzą "sztuczny tłum" - tak przynajmniej było widać, bo musiałem wykonać 2/3 recconecty by dołączyć. nie wiem czy tylko u mnie to się dzieje, ale podczas tego wyrzucania z serwera, nie mogę wyświetlać potem tabeli z wynikami (trzeba zmienic rozdziałkę i wrócić do poprzedniej aby się naprawił)
 11. shacky

  Spawn protect

  Co do map, wolałbym by ktoś przeselekcjonował je i wybrał najlepsze. Kilka map które są w aktualnym mappool'u jest już ogranych, a niektóre są odrazu zmieniane. Przykładem jest jedna mapa z kilku: awp_garden. Oczywiście jest to moje subiektywne podejście do tematu, lepiej gdyby ktoś inny/admini serwera też odezwali się w tym temacie.
 12. shacky

  Spawn protect

  Poza brakiem odpowiedzi na powyższe, prosiłbym o skrócenie czasu spawn-protectu. W tym momencie jest zdecydowanie za długi.
 13. shacky

  Spawn protect

  Przy okazji, przydałaby się zmiana pewnych map Mapki które znalazłem do propozycji :) https://gamebanana.com/maps/180784 https://gamebanana.com/maps/190620 https://gamebanana.com/maps/190443 https://gamebanana.com/maps/194276 https://gamebanana.com/maps/185832
 14. shacky

  Spawn protect

  Wygląda na to że wszystko jest ok. Zmiana została również dokonana z tym że dodany jest kolor postaci podczas spawn protectu. Nie wiem czy było to zamierzone - ale przynajmniej wiadomo że ktoś ma ochronkę Wydłużył się chyba też czas spawn protectu. Aby nie zakładać nowego tematu, dodam coś od siebie o innych pomysłach. - Mam wrażenie że czas rundy ustawiony na 8 minut, to trochę za długo. Wiadomo jest to pojedynek do momentu zabicia ostatniego przeciwnika, ale zmiana na 5 minut chyba nie zrobiłaby tak znaczącej różnicy - Druga sprawa to jest bugujące się RTV podczas głosowania o czas trwania mapy- zapewne juz ta informacja dotarła do Camer-a. Wygląda to tak że gdy ludzie zaczną pisać rtv, głosowanie zostanie ukończone bądź jeszcze nie do końca, zostaje ono zbugowane (Czasami, jesli nie zdąży się przed głosowaniem) przez głosowanie na czas mapy. Nie jest to częste, ale zdarza się. Po takiej akcji nie można zrobić rtv juz do końca mapy. Wyskakuje informacja że RTV nie jest dozwolone - Czy jest możliwe przesunięcie wszelakich głosowań dotyczących zmiany mapy (zarówno przez rtv jak i normalnie przez kończący się limit czasu) na koniec rundy? Często gdy głosowanie jest w trakcie rozgrywki - ludzie wciskają cokolwiek aby zniknęło (w trakcie głosowania nie można zmienić broni, to jest jeden z powodów dla których ludzie wybierają którąkolwiek mape) - Oznaczanie w pojedynkach 1v1 po pewnym czasie (np 30 sekund). Mam na myśli te okręgi pod postacią które występują w minigierkach (no scope czy na noże). Często dłużą się te pojedynki, gracze szukają się i/lub chodza na shifcie przez pół mapy, a czas leci -Dosyć spoko mapka - https://gamebanana.com/maps/180784 - grałem na innym serwerze i było spoko :)
 15. shacky

  Spawn protect

  Chodzi o jedno i to samo tak naprawdę, aby spawn protect nie przestawał działać po "machnięciu" nożem (niezależnie czy lewy/prawy przycisk myszy). W tym momencie jest tak że wychylając/wyskakując odrazu po starcie rundy, "machnie" się nożem - automatycznie traci się ochronę. Czas jaki jest spawn protect - przydałaby się jeszcze jedna dodatkowa sekunda - są mapy jak np. awp_garden, na której aby uciec z respa na środku mapy trzeba paru sekund.
×
×
 • Create New...