Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

voun

Test admin Surf Combat
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

voun last won the day on August 9 2019

voun had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About voun

 • Birthday 02/11/1998

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  97.6
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,345 profile views
 1. voun

  Podanie na admina

  Sesje na +/- Niestety czat to porażka. Rzadko Cię widuje, ale może dlatego, że gramy o innych godzinach. Niestety jestem na Nie. @Repcak @ZimnyFrozen @Mentozaur @Janekk
 2. Cześć, wychodzę z propozycją nowych/podmiany map, którę są playable więc zaczne. 1. surf_mai_redone_csgo LINK (podmiana obecnej wersji, która aktualnie jest na serwerze czyli surf_mai_remix_ctgo2_mp, posiada strasznie dużo bugów jeden z przykładów to teleport.) 2. surf_forbidden_ways LINK 3. surf_home_sweet_home LINK 4. surf_skyscraper_remix_nf LINK 5. surf_xiv_csgo_rfix_mp (aktualnie mapa jest grana raz na ruski rok, więc lepiej usunąć.) 6. surf_ny_bigloop_nf LINK 7. surf_colos2 LINK 8. surf_machine4_go_snf LINK 9 surf_home_sweet_home LINK (Jeżeli będzie problem z pobraniem map, chętnie wrzucę dane mapy na gamebanana czy zippyshare.) Pozdrawiam.
 3. voun

  Podanko voun

  1. Twój nick oraz SteamID: voun, STEAM_1:0:44160747 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6543 3. Twój wiek: 22 4. "Dlaczego ty?": Zaczniemy od tego, że nie każdy admin może wejść o danej godzinie, zwłaszcza rano, dlatego chce ułatwić im nieco. Jestem dość popularny na serwerze i większość graczy jak i adminów wie jakie mam zachowanie (czasem ponoszą Mnie emocje, ale każdy je posiada, o right?) i również staram się o dobro serwera, dlatego przeważnie wszystko zgłaszam jak i graczy łamiących regulamin. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Różnie, zależy od pracy, przeważnie 12-15/20-24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doskonałe, posiadałem nieraz admina. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Yes. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Yes.
 4. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1%3A0%3A449898451&Submit=Szukaj Reklama w nicku innej sieci.
 5. voun

  Zmiany Ogólne

  Aliasy, robi się poprzez alias, a nie samo bind to pierwsze defacto. W Source, nie grałeś to wiem, masz kupione konto na jakimś randomowym website'cie. Wracając do Source, jeżeli chociaż trochę pograłeś na SurfTimer'erach, to wiesz co to są spiny, jeżeli nie to twoja wypowiedź jest zbędna. Bhopowanie z +left +right to wymysł dzieci, no chyba, że zrobisz sobie +left, +right pod "A" i "D", to wtedy wtedy twoje "strefy" są nieziemskie. Skill, skillem, ale nie pisz co jest podstawą, a co nie. Przeważnie komendy typu +left, +right i +strafe, są do Trick Surfa, także nie pisz bredni, że to nie ma nic wspólnego w "skillu". Zrób 3x banana na surf_ski2 na angle mode, pozdrawiam.
 6. voun

  Zmiany Ogólne

  Zablokować czynność, która jest podstawą w surf combacie? Chyba nie grałeś na topowych serwerach w takim razie. Ja osobiście używam +left jak i zarówno +right do tego, aby wyrównać swój surf, bo uwierz ale na sensitivity 0.5 i DPI 800 ciężko się robi pełny obrót samą myszką. Co do samego NoSpreada, to posiada dużo opcji, przejrzyj sobie fora czy cokolwiek zanim dasz łapkę w dół. :) Od Siebie tylko dodam o poprawne respienie na teleportach. Pozdrawiam.
 7. voun

  Różne sugestie

  Według mnie tak jak jest, jest dobrze. Nie ciężko sobie zrobić dot do AWP.
 8. voun

  Różne sugestie

  Ja jestem za, brakuje takiego coś za Polskim surfie. Kwestia tylko tego airspreada.
 9. 1. Twój nick: consil_ 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:44160747 3. Nick osoby, która złamała regulamin: ŚLepy 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: Nie zdążyłem wziąć SID'a. 5. Data zdarzenia: 22:40 6. Powód skargi: Puszczanie dziwnych dzwięków i beka do mikrofonu jak prosiak. 7. Dowody: Demo z mapy surf_year3000_dm_csgo_mp, surf_10xinfernoHQ_r4_mp
 10. 1. Twój nick: consil_ 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:44160747 3. Nick osoby, która złamała regulamin: im high af 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_1:1:510963767 5. Data zdarzenia: 21 sierpnia 2019r. 6. Powód skargi: Ta osoba próbuje się kryć z aimlockiem, wszystko widać. 7. Dowody: Demo z mapy surf_monster_dust2fix_go_mp, godzina to ok. 20:00 lub chwilkę później. Widać wszystko na rozgrzewce, w rundach 1:1, 3:8, 4:9, gdy kampił w buyzone na killa. Kolejna mapa surf_dust2_2015_csgo_mp, runda 3:6 piękny strzał z broni AUG i pompki typu nova. runda 4:7 dziwny ruch myszką podczas strzału z revolvera. runda 4:10 same. Jeszcze jedna mapa surf_dust2017 0:1. Kolejna runda też ciekawa, gdy zabił gracza Grześkooo. EDIT. Jego drugie konto. https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4105 Pozdrawiam, miłego dzionka.
 11. Pozwoliłem sobie uploadować na youtube. Więc dalej będziesz twierdził @Mentozaur, że kampiłem parę ładnych sekund?
 12. 1. Twój nick: voun 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:44160747 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1%3A0%3A44160747&Submit=Szukaj 4. Data zdarzenia: 07.08.2019 mapa (surf_dust2_2015_csgo_mp 17:20). 5. Opis zdarzenia: Grając sobie grzecznie na surfie, zabiłem nie jakiego admina arekkss. Sytuacja wyglądała tak, że przed teleportem dostał z pompki za -99, więc szybko wskoczyłem do teleportu "TOP2", szedłem do tyłu patrząc się na "spawn" tego teleportu i zabiłem tego gracza. Niestety Arek uznał, że kampiłem, rozumiem mógł tak uznać, ale wszedł sekundę po Mnie, więc troszkę śmieszne zachowanie. Nie gram tutaj pierwszy dzień, aby nie znać regulaminu, zwłaszcza, że to mój pierwszy śmieszny ban. Link do dema: http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-surfcombat/auto-20190807-031217-surf_dust2_2015_csgo_mp.dem.bz2 Pozdrawiam :) EDIT: Aby nie zaśmiecać, będę edytował. Pare sekund, tak, tak. Słyszałem opinie o Tobie, niech lepiej ktoś rożważniejszy rozpisze demko. Także zluzuj sobie, bo to tylko gra.
×
×
 • Create New...