Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

voun

CSGO Surf Combat Senior Admin
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

voun last won the day on November 27

voun had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

3 Followers

About voun

 • Birthday 02/11/1998

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  328.2
 • CSGO CODMOD
  0.1
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

3,299 profile views
 1. Z tego co mi wiadomo z Netii jest (dynamiczne) zmienne IP. Zrestartuj modem/router.
 2. Jeżeli masz zmienne IP, to mogłeś trafić na zbanowane IP. Jakiego dostawce internetu masz?
 3. Nie masz IP czy po prostu nie możesz dołączyć na serwer?
 4. Co do bana, @Adisz zdecyduje co i jak. Tak to zamykam przed spamem.
 5. voun

  Unban

  Dziwna sytuacja z wami jest. Najsampierw Ty dostajesz bana, po chwili twój kolega za to samo. Póżniej wchodzi gość, wyzywa @AJTomus, pozdrawia ow'ego Asko, który również gra tam gdzie wy. Co do bana, najwidoczniej masz bana na IP 😃 @FarQ @Lord Yabol
 6. @AJTomus edit. Od siebie dodam, że OP dostaje silence na miesiąc za chat.
 7. voun

  4FUN

  Ciekawe propozycje, kuszące wręcz jak Drwal z maka. Co do hitboxów, na jail aż tak to nie wpływa na rozgrywkę. Co do VIPa, @Negroo planuje zrobić dwie opcja VIPa: VIP i SuperVIP. Dzięki za propozycje @Namu!
 8. voun

  4FUN

  Poczekam do 15:00, jeżeli nikt więcej nie będzie miał przeciw, będzie PropHunt.
 9. voun

  Prosze o admina

  Ciężko mi się wypowiedzieć na te podanie. Sesje są jakie są, każdy wie dlaczego. Ale gdy ktoś na lewo i prawo gada, piszę jaka to nova jest rozjebana, to słabo. Tak samo, jakieś dziwne teksty i spam „XD”. W waszym wieku admin to przywileje, bo tego oczekujecie. W sumie zobaczymy co inni napiszą. + Jest wystarczająca ilość adminów po powrocie TiGo. Na nie.
 10. voun

  4FUN

  Aktualne tryby, które będą widniały na serwerze 4fun to: Surf MultiGames Course JB Funny Rounds Deathrun Teraz pytanie do każdego, wolicie Prophunt czy Hide And Seek?
 11. voun

  4FUN

  MG autobhop, JB bez autobhop i "ułatwienia na scrolla".
 12. voun

  4FUN

  Odpada taka opcja.
 13. Jak już prosiliśmy. Jest dodany temat, tam możecie pisać swoje propozycje. Co do samego sklepu, Negroo planuje zmiany.
 14. voun

  4FUN

  Raczej będzie, dlatego czekamy na to kto jak zagłosuje. Bo jak ma być multum tych trybów to serwer pęknie. Co do mojej propozycji jakby to wyglądało: Surf MG Course Deathrun JailBreak Prophunt Im więcej trybów, tym większy młyn.
 15. voun

  4FUN

  Jeżeli masz na myśli MG(Multigames), to tak, będzie. Co do innych trybów zobaczymy jakie inne będą jeszcze sugestie, wtedy wydamy werdykt..
×
×
 • Create New...