Skocz do zawartości

maaSenkoo

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana maaSenkoo w dniu 4 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają maaSenkoo punkty reputacji!

Reputacja

2 Neutral

O maaSenkoo

 • Urodziny 25.09.2001

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO DM
  0
 1. Napisałem ten post, aby pochwalić Administrację serwera Max-play, która w szybkim czasie zdołała usunąć błąd na niektórych mapach (np. Assault, Pool Day). Wkradł się "mały, biały duszek", który powodował ściny graczom, którzy go widzieli(Nie wszyscy mieli ten błąd). Oprócz pochwały dla administracji chciałbym pochwalić społeczność, która w owym czasie była na serwerze. Gracze nie przeszkadzali w całym sprawdzeniu błędu oraz starali się pomóc... To MY tworzymy społeczność tego serwera i jeśli właśnie tak Ona ma wyglądać to Bardzo Cieszę Się, że mogę być częścią tego serwera... :)
 2. maaSenkoo

  Osłabienie klasy Mistrz

  Piszę ten temat aby poinformować administrację, że klasa "Mistrz" jest troszkę za OP. Jego niewidzialność trwa za długo i to jest to, co powinno zostać w nim zmienione. Podczas rozgrywki zauważalne jest to, że Mistrz za długo pozostaje niewidzialny.
 3. maaSenkoo

  maaSenkoo - Podanie

  1. Twój nick oraz SteamID: maaSenkoo, STEAM_0:1:99985784 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20848 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Dlaczego Ja? Tak wiem, może nie jestem graczem, który gra tu od kilku miesięcy, ale jestem osobą, która wykonuje swoją pracę do końca, jestem osobą przyjazna, miłą z kulturą ( Lekko śmieszkowatą ). Jestem dyspozycyjny od godziny 15 ----> 24 ( Długi czas gry ). Z chęcią pomagam innym, mam mutacje i dogaduje się z społecznością na serwerze ( Szczególne pozdrowienia dla Doctor Who <3 ). 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i z chęcią z niego korzystam ( Mutacja+ ) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Poniedziałek - Piątek ( Godziny 15-24 czas wolny, chyba, że trening ) Sobota - Niedziela ( Prawie cały dzień ) 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem na tego typu serwerach. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Zrobione 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się z regulaminem Forum i serwera.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×