Skocz do zawartości

Snieguu

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Snieguu

 1. Snieguu

  Podanie V2

  1. Twój nick oraz SteamID:Śnieżek <3 SteamID:STEAM_1:1:108823553 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=621 3. Twój wiek:16 za 8 dni 17 :D 4. "Dlaczego ty?":Ponieważ myślę że jestem Dojrzały jak na Swój wiek Gram Na Serwerze Trochę czasu i 'Administratora" (Admina) Widzę Bardzo rzadko A Grono Osób na "Haxach" na serwerze Sie szerzy :d Lub Ludzi co mają po 12/14 lat bez mutacji i Wydzierają się /Obrażają ludzi na serwerze Przez Mikrofon :) bądz Przez Czat :) Admina Posiadałem już nie raz na Ponad 5 Sieciach Serwerów CS:GO Przez okres 6 Miesięcy dopóki Serwer nie Upadł :) Miałem Pozytywne O mnie Zdanie jestem Kulturalny Wobec Graczy Co można Sprawdzić w Zapiskach z Czatu :D Umiem Pomóc innym Graczą Co Potrzebują Pomocy Lub Są nowi na serwerze :) na Serwerze Spędzam z 2/3 Godzinny dziennie Zależy od dnia w weekendy Dłużej :d Ogarniam Cały Regulamin Admina Oraz Pełne Wymagania Które Są Do Mnie Kierowane :) dziękuje I Pozdzrawiam :D 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak Posiadam Oraz Korzystam :D 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:14-17 Weekend 10-15 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Tak Znam Sie na tym Oraz Posiadam Podstawowe Informacje O SM Modzie :) 7/10 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak Należę Oraz Powiązałem Konto Steam z MaxPlay :) 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak Zapoznałem sie :) Mam Nadzieje że podanie Zostanie Rozpatrzone Pozytywnie :)) Ponieważ nie Zauważyłem Żadnego Admina Na serwerze od Dłuższego czasu i Wydaje Mi się że Brakuje Administracji :))
 2. Snieguu

  Podanie Na Admina Śnieżek <3

  1. Twój nick oraz SteamID:Śnieżek <3 SteamID:STEAM_1:1:108823553 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=621 3. Twój wiek:16 za 8 dni 17 :D 4. "Dlaczego ty?":Ponieważ myślę że jestem Dojrzały jak na Swój wiek Gram Na Serwerze Trochę czasu i 'Administratora" (Admina) Widzę Bardzo rzadko A Grono Osób na "Haxach" na serwerze Sie szerzy :d Lub Ludzi co mają po 12/14 lat bez mutacji i Wydzierają się /Obrażają ludzi na serwerze Przez Mikrofon :) bądz Przez Czat :) Admina Posiadałem już nie raz na Ponad 5 Sieciach Serwerów CS:GO Przez okres 6 Miesięcy dopóki Serwer nie Upadł :) Miałem Pozytywne O mnie Zdanie jestem Kulturalny Wobec Graczy Co można Sprawdzić w Zapiskach z Czatu :D Umiem Pomóc innym Graczą Co Potrzebują Pomocy Lub Są nowi na serwerze :) na Serwerze Spędzam z 2/3 Godzinny dziennie Zależy od dnia w weekendy Dłużej :d Ogarniam Cały Regulamin Admina Oraz Pełne Wymagania Które Są Do Mnie Kierowane :) dziękuje I Pozdzrawiam :D 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak Posiadam Oraz Korzystam :D 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:14-17 Weekend 10-15 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Tak Znam Sie na tym Oraz Posiadam Podstawowe Informacje O SM Modzie :) 7/10 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak Należę Oraz Powiązałem Konto Steam z MaxPlay :) 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak Zapoznałem sie :)
 3. 1. Twój nick oraz SteamID:Śnieżek <3 SteamID:STEAM_1:1:108823553 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=621 3. Twój wiek:16 za 8 dni 17 :D 4. "Dlaczego ty?":Ponieważ myślę że jestem Dojrzały jak na Swój wiek Gram Na Serwerze Trochę czasu i 'Administratora" (Admina) Widzę Bardzo rzadko A Grono Osób na "Haxach" na serwerze Sie szerzy :d Lub Ludzi co mają po 12/14 lat bez mutacji i Wydzierają się /Obrażają ludzi na serwerze Przez Mikrofon :) bądz Przez Czat :) Admina Posiadałem już nie raz na Ponad 5 Sieciach Serwerów CS:GO Przez okres 6 Miesięcy dopóki Serwer nie Upadł :) Miałem Pozytywne O mnie Zdanie jestem Kulturalny Wobec Graczy Co można Sprawdzić w Zapiskach z Czatu :D Umiem Pomóc innym Graczą Co Potrzebują Pomocy Lub Są nowi na serwerze :) na Serwerze Spędzam z 2/3 Godzinny dziennie Zależy od dnia w weekendy Dłużej :d Ogarniam Cały Regulamin Admina Oraz Pełne Wymagania Które Są Do Mnie Kierowane :) dziękuje I Pozdzrawiam :D 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak Posiadam Oraz Korzystam :D 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:14-17 Weekend 10-15 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Tak Znam Sie na tym Oraz Posiadam Podstawowe Informacje O SM Modzie :) 7/10 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak Należę Oraz Powiązałem Konto Steam z MaxPlay :) 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak Zapoznałem sie :) Dodaje Jeszcze Że Piszę Ten temat tutaj Ponieważ nie ma Zakładki "Podania na Admina" A na czacie wyczytałem że Rekrutacja Jest Otwarta :) Dziękuje I Pozdrawiam Myślę że Podanie Zostanie Rozpatrzone Pozytywnie :)
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×