Skocz do zawartości

Kiciusiaa

Kocie Pazurki
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez Kiciusiaa

 1. Kiciusiaa

  Oceń utwór powyżej

  1/5
 2. Kiciusiaa

  Rusher

  Jestem na NIE. Tak jak moi poprzednicy, uważam, że klasa zupełnie bezsensowna. Jest bardzo dużo klas z różnego rodzaju pompami. Tak jak w jakimś innym temacie ktoś powiedział - powinno się zmieniać i stabilizować obecne klasy.
 3. Kiciusiaa

  Czego słuchasz w tym momencie?

 4. Kiciusiaa

  Czego słuchasz w tym momencie?

 5. Kiciusiaa

  Nowe Misje i poprawki dla starych

  Jestem za. Nowe propozycje misji są dobre, a poprawki by się przydały dla tych starych.
 6. Kiciusiaa

  Oceń utwór powyżej

  5/5
 7. Kiciusiaa

  Czego słuchasz w tym momencie?

 8. Kiciusiaa

  Serwer deathrun

  Ja mogę zaproponować serwer DeathMatch. Ich nigdy mało jak dla mnie. :)
 9. Kiciusiaa

  Nowe Kategorie/Działy

  Hm.. myślę, że to tylko zaśmieci forum. Teraz jest ładne, przejrzyste i myślę, że założycielom właśnie o to chodziło. Na pewno wielu osobom miło się aż patrzy na tą pedantyczną czystość. Wiele działów i subforów nie sprawia, że forum łatwiej się przegląda. Przynajmniej taka jest moja opinia. Tak naprawdę większość z tych propozycji można napisać w danych, już istniejących, działach. 1.6? Z bólem serca to mówię, ale umiera. Śmiercią naturalną zresztą. Sieć nawet nie ma tam żadnego serwera. CS:GO - poradniki, tutoriale? Można zamieszczać w odpowiednich działach w "Strefie technicznej". AmxMod? Jak wyżej. SourceMod? Tak samo. Reszta to tak naprawdę dział "Offtopic" lub "Wszystko o grach".
 10. Kiciusiaa

  Buffy KLAS

  Hmmm.. można takie rozwiązanie wypróbować w sumie i zobaczyć, czy zadziała. Może ktoś zacznie grać tymi klasami nareszcie..? :v
 11. Kiciusiaa

  Czego słuchasz w tym momencie?

  Kappa ^^
 12. Kiciusiaa

  Nerfy łowców.

  Jeśli umiejętność Elitarnego Łowcy zostanie zmniejszona do 1/2, to o wiele mniej osób będzie kupowało MEGA PREMIUM, co za tym idzie - strata dla sieci. Aczkolwiek sądzę, że to najlepsza klasa na serwerze. Wystarczy trafiać scoutem. :p Myślę, że Łowca (bodajże od 30 lvl) dobra klasa, powinna zostać, może komuś się jeszcze spodoba, bo wiele osób po dostaniu perka Tajemnica Łowca, zostawia go sobie i nim gra. Właśnie.. jest jeszcze ten Lekki Snajper z 1/3. Tę klasę można usunąć według mnie. Za dużo tej broni. Podsumowując, wszystko zostaje tak, jak jest. Jedynie Lekki Snajper do usunięcia.
 13. Kiciusiaa

  Oceń utwór powyżej

  2/5 Stachursky kiedyś był lepszy :x
 14. Kiciusiaa

  Nowe Forum - Uwagi i Pomysły

  Mam pewne podejrzenia, że zakładka "O mnie" nie działa, gdyż nie jest ona widoczna dla wszystkich użytkowników.
 15. Kiciusiaa

  Może się uda ;P

  Twoje odwołanie od perm muta (zresztą nie rozpatrzone) wg mnie całkowicie deprymuje wybór Cię na stanowisko administratora. Jestem na NIE.
 16. Kiciusiaa

  Oceń utwór powyżej

  2.5/5 Fajna, chillowa. :) Z takich też lubię:
 17. Kiciusiaa

  Propozycja nowej klasy: Ratownik

  Bardzo dobra myśl. Balans by się przydał pomiędzy zwykłymi klasami. Co do propozycji Ratownika - nie.
 18. Kiciusiaa

  Propozycja nowej klasy: Czarodziej

  W sumie fajna klasa, jakby się dało ją zrobić. Jestem za Czarodziejem. :D
 19. Kiciusiaa

  Propozycja nowej klasy: Wynalazca

  Tak jak moi poprzednicy uważam, że 1/12 z bizona, który ma 64 pestki, to spora przesada. O ile się nie mylę, to nie ma klasy (a przynajmniej nikt nie gra z klasą), która ma MAC-10 (pot. uzi). A jako pistola proponuję dać mu CZ75-Auto, bo żadna klasa, oprócz dwóch, które mogą sobie kupić dowolną broń i pistole, nie ma jej. Tak analizując na marginesie, to tak naprawdę można stworzyć od podstaw klasę, której motywem przewodnim jest owa cztka, która ma jedynie 2 magazynki z 12 ammo (na wzór Taliba czy Juan Deagle'a, którzy posługują się deaglem). Wracając, ten uzi jakoś pasuje mi do wynalazcy. Dać mu to 1/12 i można śmigać. :) Fajna propozycja. Tylko nie słyszałam o pluginie z tym translokatorem. Z jednej strony dobry, oryginalny pomysł, a z drugiej masa roboty przy włączaniu tego w życie. Mieszane uczucia mam co to tego Wynalazcy, ale co, kto lubi.
 20. Kiciusiaa

  Oceń utwór powyżej

  4/5 Żule w taxi? Sezamki! :D
 21. Kiciusiaa

  Z czym kojarzy Ci się nick osoby wyżej

  Z takimi tofikami, cukiereczkami dobrymi. :3
 22. Kiciusiaa

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Bombowy suchar! - Jak się nazywa płacz małego raka? - Wycieraczka.
 23. Kiciusiaa

  Zmiana Archanioła oraz Virusa

  Myślę, że Archaniołowi można zmienić to odradzanie na 1/2 na spokojnie (fajny dodatek), bo jednak wiem z doświadczeń z Mistrzem, że te prawdopodobieństwa (przykładowo zrespienie się na respie przeciwnika) są śmieszne. Jakby tak pomyśleć.. jednak to odradzanie nie jest takie szkodliwe dla graczy. :) Więcej zabawy! A co do Virusa, to uważam, że ma bardzo fajne umiejętności.. 1/4 na zniknięcie przeciwnikowi z ekranu na 3s daje bardzo dużo możliwości na zabicie go. Granat z WH także dodaje mu pazura, a na dodatek ma to 1/10 na insta.. jedyne co zapewne odpycha to ten mag7, który posiada także taka klasa jak Błysk, którego przedstawiam na dole. Uważam, że Twoja propozycja, żeby Virus odwracał sterowanie przeciwnika pogorszy go. Sądzę, że to mógłby być pomysł na zupełnie inną klasę. Jeśli w ogóle. Podsumowując, Virus jest bardzo fajny z tym znikaniem przeciwnikowi (czyli obecnie) jak na moje oko. Tylko nie rozumiem faktu, czemu jako klasa MEGA PREMIUM ma tylko 1/4, skoro zupełnie standardowa i darmowa klasa jak Bandyta po dostaniu DMG staje się lekko widoczny i szybki na 7s. Takiego Bandytę naprawdę ciężko zabić, widząc jedynie jego kałacha.. jeszcze jak ma Betonowe Ciało, to już porażka trafić mu w głowę, gdy ten przykładowo jest daleko. Może inna broń dana Virusowi zwabiłaby graczy do większej przychylności dla tej klasy? A może wystarczy go zostawić takim, jakim jest.. bo wyobrażam sobie, że nie jest najgorszy, gdy nabije się na nim levele. /EDIT Plus pewnie nie opłaca się edytować pluginu z tym odwracaniem sterowania po zadaniu DMG przeciwnikowi..
 24. Kiciusiaa

  Czego słuchasz w tym momencie?

 25. Kiciusiaa

  Oceń utwór powyżej

  5/5
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×