Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

onomatopeja

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About onomatopeja

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  5.6
 • CSGO Arena #2
  0.8
 • CSGO Surf Combat
  130.0
 • CSGO AWP ONLY
  0.2
 • CSGO DM
  0.0
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

1,364 profile views
 1. Najprawdopodobniej nie wyświetla Ci bo mam ustawiony profil na calkowicie prywatny. Edytowałem. @edit nie wiem o co chodzi, ale dalej nie wyświetla. Jestem w tej grupie moge nawet screeny podesłać.
 2. W wolnym czasie to treningi mam :V Nożna vs Ręczna
 3. 1. Twój nick oraz SteamID: onomatopeja let me know ; STEAM_1:1:237313785 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=11801 3. Twój wiek: 16lateq 4. "Dlaczego ty?": Jest dość mało administracji na serwerze, widać że potrzebują pomocy. Jestem osobą obeznaną z komendami oraz ogarniętą. Nie jestem toksyczny czy coś w tym stylu ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, używam kiedy jest potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Nie mam określonych godzin grania, jestem kiedy mam czas. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam doświadczenie, znam nie tylko podstawowe komendy SuroceModa. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, do grupy już dołączam ;) 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście!
 4. Skoki ze spadochronem ^^ Mickiewicz vs Słowacki
 5. Działająca komenda votekick dla graczy nie posiadających VIP'a poprzez użycie votekick na czacie bez wykrzyknika.
 6. Twój wiek mówi sam za siebie + z pewnością widzisz braki w administracji na serwerze (patrząc na Twoje sesje, a raczej tą jedną).
 7. Gratki i powodzonka ^^
 8. 3/5 Jak sie nazywa żona pszczelarza ? -Ula.
 9. Osoba banująca ustala czas zbanowania. To, że jeden Admin banuje na 2h to nie znaczy,że każdy tak robi.
×
×
 • Create New...