Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Tyt00s

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tyt00s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. CamerDisco, zgadza się. To dokładnie to ale należałoby zmienić niektóre wartości wpływające na strzelanie. Akceleracja na ziemi z 6 na 5.5, lub wedle uznania (można zostawić), bo trochę zmieniają mechanikę gry. Plugin można dostosować też tak, żeby ustawienia były identyczne jak na configu valve ale to raczej mija sie z celem. Longjumpy uznawane za dobre sa faktycznie do uzgodnienia, jezeli poziom jest niski to powinny sie zgodnie z nim zmniejszac.
  2. Nie popieram takiego podejścia. Przy normalnych ustawieniach serwera Valve'owskiego sama zwiększona akceleracja powietrzna (bhop - 999, wasz serwer - 200, kz - 100, competitive - 12) pozwala na zmianę toru lotu praktycznie natychmiastowo - skakania dalej. Mniejsza akceleracja powietrzna - mniejszy zakres ruchów w powietrzu - mniejszy przyrost prędkości. Statystyki byłyby jedynie dodatkiem do (?)zamierzonej funkcji na serwerze. Bhop bez ułatwień jest już bardzo dobrze zaimplementowany, bo serwer operuje na 64tickach (analogicznie do MatchMakinga). Jeżeli ktoś ćwiczy movement to taki plugin mu nie zaszkodzi, za to pokaże synchronizację strafe'ów.
  3. Jeżeli HeadAdmin zdecyduje się na ten pomysł to w razie trudności i problemów jestem w stanie nawiązać kontakt z deweloperem pluginu lub kimś kto ma z nim więcej doświadczenia na aktywnym serwerze Discord.
  4. Po rundzie czasami nie ma co robić, bo się wygrywa. Jest za to zwiększona akseleracja w powietrzu (można zmieniać tor lotu i przyspieszać air strafe'ami). Taką własciwość mają serwery bhop i kz, gdzie można robić long jumpy. Dużo graczy dąży do perfekcji w statystykach związanych z poruszaniem się, inaczej 'movementem". Myślę, że taki dodatek na serwerze bardzo by się wyróżniał i stanowił jednocześnie pretekst do wyboru właśnie tego serwera do gry. Na serwerze jest juz wgrany sourcemod, wiec jumpstats/kztimer to plugin do zrzucenia i ewentualnej konfiguracji. Mam nadzieje, że niedługo będę mógł zobaczyć go w akcji, bo raczej nie przynosi ze sobą żadnych wad, chociaż na serwerze jest już całkiem duży spam w czacie przez inne pluginy.
×
×
  • Create New...