Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Mirek2k1

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mirek2k1

 • Birthday June 9

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  1.8
 • CSGO Arena #2
  1.1
 • CSGO FFA
  112.1
 • CSGO DM
  0.0
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

716 profile views
 1. 1. Twój nick oraz SteamID: Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?": Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.
 2. Z tego co pamiętam mało afczylem, a podczas ostatniego grania na serwerze widziałem tylko Vizer'a oraz Vici, wiec nie wiem z czego to wnioskujesz. A jeśli miał bym afczyc to po jakimś czasie przenosi na specta, na którym moim zdaniem nie powinno nabijac godzin, aczkolwiek nie wiem jak to dokładnie jest.
 3. 1. Twój nick oraz SteamID: Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?": Jest to trudne pytanie. Myślę, że mam takie same szanse jak inni, jednakowoż spróbuję. Mam ukończone 17 lat, jestem osobą dojrzałą emocjonalnie. Nie mam problemów z ortografią. Jestem osobą spokojną oraz uczciwą. Sprawiłoby mi to wielką radość, byłaby to dla mnie wielka szansa, aby się wykazać oraz pokazać, że osoba praktycznie nieznana na serwerze też może gdzieś dojść. Mam bardzo dużo czasu na granie, myślę, że posiadanie dużo czasu jest kluczowe na tej randze, na której przeważnie pomaga się graczom, jeśli spędzałbym, godzinę, góra dwie w tygodniu na serwerze byłoby to bez sensu. Zawsze podporządkowuję się wyższym rangą, ale także osobom, które posiadają niewątpliwą rację w danej dziedzinie oraz, nie boję się zmian. Zawsze jestem skory do współpracy. Swoją pracę wykonywałbym sumiennie oraz z ogromnym zapałem. Nie wymagałbym przesadnie długiego oraz szczegółowego tłumaczenia obowiązków, ponieważ szybko i szczegółowo się uczę. Zawsze, dążę do ubranego sobie celu, jestem również tolerancyjnym graczem, jak i osobą, czyli akceptuje oraz nie mam nic przeciw czyimś poglądom, każdy ma prawo, do robienia tego, czego chce i jak chce to robić. W grze jestem przeważnie 1-2 godziny dziennie, gdy mam chęć, gdyby moje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone, spędzałbym pewnie więcej czasu. Mam nadzieję, że moje podanie udowodniło, iż jestem dobrym kandydatem na to stanowisko i moją chęć bycia w administracji tegoż serwera. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami. Wklejam te samo podanie, poprawiłem swoją aktywność, od waszej wypowiedzi w poprzednim podaniu zrobiłem ponad 10 godzin. Więc mam te 10 godzin w miesiącu.
 4. 1. Twój nick oraz SteamID: Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?": Jest to trudne pytanie. Myślę, że mam takie same szanse jak inni, jednakowoż spróbuję. Mam ukończone 17 lat, jestem osobą dojrzałą emocjonalnie. Nie mam problemów z ortografią. Jestem osobą spokojną oraz uczciwą. Sprawiłoby mi to wielką radość, byłaby to dla mnie wielka szansa, aby się wykazać oraz pokazać, że osoba praktycznie nieznana na serwerze też może gdzieś dojść. Mam bardzo dużo czasu na granie, myślę, że posiadanie dużo czasu jest kluczowe na tej randze, na której przeważnie pomaga się graczom, jeśli spędzałbym, godzinę, góra dwie w tygodniu na serwerze byłoby to bez sensu. Zawsze podporządkowuję się wyższym rangą, ale także osobom, które posiadają niewątpliwą rację w danej dziedzinie oraz, nie boję się zmian. Zawsze jestem skory do współpracy. Swoją pracę wykonywałbym sumiennie oraz z ogromnym zapałem. Nie wymagałbym przesadnie długiego oraz szczegółowego tłumaczenia obowiązków, ponieważ szybko i szczegółowo się uczę. Zawsze, dążę do ubranego sobie celu, jestem również tolerancyjnym graczem, jak i osobą, czyli akceptuje oraz nie mam nic przeciw czyimś poglądom, każdy ma prawo, do robienia tego, czego chce i jak chce to robić. W grze jestem przeważnie 1-2 godziny dziennie, gdy mam chęć, gdyby moje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone, spędzałbym pewnie więcej czasu. Mam nadzieję, że moje podanie udowodniło, iż jestem dobrym kandydatem na to stanowisko i moją chęć bycia w administracji tegoż serwera. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.
 5. 1. Mirek_ (w grze) 2. STEAM_0:0:179083909 3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_0:0:179083909&advType=steamid Są tam dwie kary. 4. https://steamcommunity.com/id/Mirekakka/ 5. Data zdarzenia to 06-15-17 00:29, tego dnia otrzymałem obie kary. Wiem, iż są to chyba są kary 'permy' aczkolwiek chciał bym się od nich odwołać. Bardzo przepraszam za to co robiłem, pisałem oraz mówiłem, gwarantuję, iż następnych takich akcji nigdy już nie będzie. Data zdarzenia to około rok temu więc nie wiem co ja tam dokładnie odwaliłem, jeśli sprawdzicie w logach pewnie będzie. Jako, iż jestem już zmutowany kompletnie już prawie rok i zrozumiałem swój wielki błąd chciał bym bardzo prosić o zdjęcie mi tych 2 kar. Bardzo przepraszam
×
×
 • Create New...