Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

banan1776

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About banan1776

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1.$baran$ | casedrop.eu 2.STEAM_0:0:188924855 3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=%24baran%24+CSGO-SKINS.COM(ツ)&Submit=Szukaj 4.03-24-2018 5. więc pewnego dnia grałem w cs i po prostu podawałem info gdzie kto jest , i na serwer wbiło dwóch innych graczy i gdy podawałem info zaczęli się czepiać że nie mam mutacji (nie mam piskliwego głosu) ja na to nie zwracałem uwagi , ale po jakimś czasie około 15 min zaczęli mi grozić adminem (swoim kolegą) po którego oczywiście zawołali i w taki oto sposób dostałem muta (miałem pozwolenie na mówienie nie pamiętam od którego admina bo po tej sytuacji nie grałem na tym serwerze)
 2. banan1776

  perm mut

  jakieś rok temu dostałem permamentnego muta nie wiem za co prosiłbym o unmuta ponieważ na serwerach FFA przydaję się komunikacja głosowa link do konta https://steamcommunity.com/id/baranexe/
×
×
 • Create New...