Skocz do zawartości

NexUSq

Admin CSGO FFA
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O NexUSq

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  3.8
 • CSGO Arena #2
  1.3
 • CSGO Surf Combat
  0.0
 • CSGO AWP ONLY
  2.6
 • CSGO CODMOD
  0.7
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  1.1
 • CSGO FFA
  62.1
 • CSGO DM
  2.1

Ostatnie wizyty

222 wyświetleń profilu
 1. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Dziewczyna mówi do chłopaka: - Kochanie w końcu mi się udało! Zdałam prawo jazdy, teraz możemy zwiedzić świat! - Ten, czy tamten?
 2. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  4/5
 3. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  4/5
 4. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  4.7/5
 5. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  3.8/5
 6. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Stoi pijany Polak na warcie, podchodzi do niego Niemiec i mówi: - Guten Morgen. - Butem w mordę? - pyta Polak, zdejmuje buta i uderza Niemca w mordę. Niemiec wstaje i wykrzykuje: - Was ist das?! Na to Polak: - Jeszcze raz?
 7. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Święty Piotrze, a ile Pan dziennie ryb łowi? - apostołowie
 8. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  4/5 Jak się nazywa miasto w którym żegna się ryż? - Paryż
 9. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  4/5 - Co robią lekarze w kuchni? - Leczo.
 10. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  4/5 Dlaczego Zeusa zatrzymała policja? - Bo znaleziona przy nim Herę.
 11. NexUSq

  Problem z wejściem na serewer

  Próbowałeś restartować grę?
 12. NexUSq

  Podanie na administratora.

  1. Twój nick oraz SteamID: NexUS | STEAM_0:0:139246293 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=34456 3. Twój wiek: 16 lat. 4. "Dlaczego ty?": Jestem miły, spokojny i szanuję innych. Posiadam spore doświadczenie w CS:GO, tak więc nie mam problemu w odróżnieniu cheatera od dobrego gracza. Bardzo lubię spędzać czas na tym serwerze. Jest to także miejsce moich codziennych treningów. Administratorzy wykonują swoją robotę, lecz czasami, w sytuacjach, które wymagają natychmiastowej reakcji brakuje ich, dlatego chciałbym nadzorować ten serwer i uzupełniać luki w ich frekwencji. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W dni robocze ( 16-22 ), w weekendy ( 14-23 ) - oczywiście z przerwami 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam trochę doświadczenia w administracji serwerem, znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę do grupy. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z regulaminami forum i serwera, na którym składam podanie.
 13. NexUSq

  Ulubione piosenki

  Witam. Mam propozycję odnośnie puszczania piosenek na serwerze FFA poprzez wpisanie ( nowej ) komendy [ !yt (link do teledysku) ]. Mniej więcej działałoby to tak, że każdy chętny dodaje swoją ulubioną nutę, używając komendy. Nadmiar piosenek ustawiałaby się w kolejce i zostawałby puszczany automatycznie przez (bota). Osoby, które nie chciałyby słuchać hit'ów mogłyby wpisać inną komendę, która stopowałaby dźwięk. Nie wiem, czy pomysł się nadaje, ale inicjatywa jest. Pozderki.
 14. NexUSq

  Dodatkowe punkty

  Witam. Mam pomysł, aby dodać do aktualnego systemu rang punkty za każdą wygraną rundę i asystę. Zapraszam do debaty. Pozdrawiam.
 15. NexUSq

  Bugowanie mapy [FFA]

  1. Twój nick: NexUS 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:139246293 3. Nick osoby, która złamała regulamin: Meren | Kill_Star_Pl 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_0:0:161119939 5. Data zdarzenia: 20.09.2018r. 6. Powód skargi: Bugowanie mapy na Inferno. 7. Dowody: https://imgur.com/X9njxVr
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×