Jump to content

NexUSq

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NexUSq last won the day on October 28 2018

NexUSq had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About NexUSq

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  4.6
 • CSGO Arena #2
  1.9
 • CSGO Surf Combat
  0.0
 • CSGO AWP ONLY
  6.3
 • CSGO CODMOD
  1.4
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  1.3
 • CSGO FFA
  72.4
 • CSGO DM
  4.7
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. NexUSq

  Kolorowe nicki

  Witam. Myślę, że ten pomysł jest do zrealizowania i możliwe, że graczom spodobałby się. Tak więc przechodząc do sedna sprawy moglibyśmy wprowadzić kolorowe nicki za kredyty. Fikcyjne pieniążki zbierałoby się poprzez zabijanie ( lub coś jeszcze ).
 2. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Dziewczyna mówi do chłopaka: - Kochanie w końcu mi się udało! Zdałam prawo jazdy, teraz możemy zwiedzić świat! - Ten, czy tamten?
 3. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  4/5
 4. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  4/5
 5. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  4.7/5
 6. NexUSq

  Oceń utwór powyżej

  3.8/5
 7. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Stoi pijany Polak na warcie, podchodzi do niego Niemiec i mówi: - Guten Morgen. - Butem w mordę? - pyta Polak, zdejmuje buta i uderza Niemca w mordę. Niemiec wstaje i wykrzykuje: - Was ist das?! Na to Polak: - Jeszcze raz?
 8. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Święty Piotrze, a ile Pan dziennie ryb łowi? - apostołowie
 9. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  4/5 Jak się nazywa miasto w którym żegna się ryż? - Paryż
 10. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  4/5 - Co robią lekarze w kuchni? - Leczo.
 11. NexUSq

  Oceń suchara powyżej

  4/5 Dlaczego Zeusa zatrzymała policja? - Bo znaleziona przy nim Herę.
 12. NexUSq

  Problem z wejściem na serewer

  Próbowałeś restartować grę?
 13. NexUSq

  Podanie na administratora.

  1. Twój nick oraz SteamID: NexUS | STEAM_0:0:139246293 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=34456 3. Twój wiek: 16 lat. 4. "Dlaczego ty?": Jestem miły, spokojny i szanuję innych. Posiadam spore doświadczenie w CS:GO, tak więc nie mam problemu w odróżnieniu cheatera od dobrego gracza. Bardzo lubię spędzać czas na tym serwerze. Jest to także miejsce moich codziennych treningów. Administratorzy wykonują swoją robotę, lecz czasami, w sytuacjach, które wymagają natychmiastowej reakcji brakuje ich, dlatego chciałbym nadzorować ten serwer i uzupełniać luki w ich frekwencji. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W dni robocze ( 16-22 ), w weekendy ( 14-23 ) - oczywiście z przerwami 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam trochę doświadczenia w administracji serwerem, znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę do grupy. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z regulaminami forum i serwera, na którym składam podanie.
 14. NexUSq

  Ulubione piosenki

  Witam. Mam propozycję odnośnie puszczania piosenek na serwerze FFA poprzez wpisanie ( nowej ) komendy [ !yt (link do teledysku) ]. Mniej więcej działałoby to tak, że każdy chętny dodaje swoją ulubioną nutę, używając komendy. Nadmiar piosenek ustawiałaby się w kolejce i zostawałby puszczany automatycznie przez (bota). Osoby, które nie chciałyby słuchać hit'ów mogłyby wpisać inną komendę, która stopowałaby dźwięk. Nie wiem, czy pomysł się nadaje, ale inicjatywa jest. Pozderki.
 15. NexUSq

  Dodatkowe punkty

  Witam. Mam pomysł, aby dodać do aktualnego systemu rang punkty za każdą wygraną rundę i asystę. Zapraszam do debaty. Pozdrawiam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×