Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Naperon

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Naperon

 • Birthday 05/20/1996

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.3
 • CSGO FFA
  138.6
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. Naperon

  Anty-Rush

  Witam , mam propozycje wprowadzenia na serwer blokadę Anty-Rush . Zauważyłem ze na serwerze bardzo dużo osób po stronie ct rashuje jest to naprawdę bardzo uciążliwe . Blokadę można by było ustawić do 1 albo 45 sekund do końca rundy.
 2. Dokładnie nie pamiętam na jakiej mapie to było , ale bez powodu bana nie dostałeś. @FarQ jakbyś mógł zobaczyć demko to wszystko będzie jasne.
 3. Po pierwsze bhopa robiłeś przez każdą jedną rundę od początku do końca co już było dla mnie podejrzane. Po drugie poszedłem sobie ciebie oglądać , i celowałeś przez ścianę na modele.
 4. 1. Twój nick oraz SteamID: Naperon , STEAM_0:0:134101760 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=27248 3. Twój wiek: 22 lat. 4. "Dlaczego ty?": Jestem osobą miłą , uprzejma , życzliwą. Doświadczenie w CS GO posiadam całkiem duże także potrafię odróznic chetera od bardzo dobrego gracza. Grywam na ty serwerze całkiem sporo i miałem przyjemność tylko 2 czy 3 razy pograć z Adminem. Także dlatego chciałbym nadzorować ten serwer z tego względu że nawet jak nie jestem w grze to można dodać mnie do znajomych i poprośić mnie o pomoc w danej sprawie lub sprawdzenie osoby podejrzanej o jakieś wspomagacze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i używam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 17 do 24 w weekendy od 12 do 24 oczywiście z przerwami. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam trochę doświadczenie w Administracji serwera , Podstawowe komendy SM znam. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należe i także połączyłem się z forum. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z obydwoma regulaminami.
×
×
 • Create New...