Jump to content

Naperon

CSGO FFA Admin
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Naperon

 • Birthday 05/20/1996

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.0
 • CSGO FFA
  130.7
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

284 profile views
 1. Naperon

  Anty-Rush

  Witam , mam propozycje wprowadzenia na serwer blokadę Anty-Rush . Zauważyłem ze na serwerze bardzo dużo osób po stronie ct rashuje jest to naprawdę bardzo uciążliwe . Blokadę można by było ustawić do 1 albo 45 sekund do końca rundy.
 2. Naperon

  Odwolanie 100procent [ v ] FFA

  Dokładnie nie pamiętam na jakiej mapie to było , ale bez powodu bana nie dostałeś. @FarQ jakbyś mógł zobaczyć demko to wszystko będzie jasne.
 3. Naperon

  Odwołanie][FFA] Juuzou-2Acc

  Po pierwsze bhopa robiłeś przez każdą jedną rundę od początku do końca co już było dla mnie podejrzane. Po drugie poszedłem sobie ciebie oglądać , i celowałeś przez ścianę na modele.
 4. Naperon

  Podanie o Administratora

  1. Twój nick oraz SteamID: Naperon , STEAM_0:0:134101760 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=27248 3. Twój wiek: 22 lat. 4. "Dlaczego ty?": Jestem osobą miłą , uprzejma , życzliwą. Doświadczenie w CS GO posiadam całkiem duże także potrafię odróznic chetera od bardzo dobrego gracza. Grywam na ty serwerze całkiem sporo i miałem przyjemność tylko 2 czy 3 razy pograć z Adminem. Także dlatego chciałbym nadzorować ten serwer z tego względu że nawet jak nie jestem w grze to można dodać mnie do znajomych i poprośić mnie o pomoc w danej sprawie lub sprawdzenie osoby podejrzanej o jakieś wspomagacze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i używam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 17 do 24 w weekendy od 12 do 24 oczywiście z przerwami. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam trochę doświadczenie w Administracji serwera , Podstawowe komendy SM znam. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należe i także połączyłem się z forum. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z obydwoma regulaminami.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×