Jump to content

MyNameIsXYZ

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

MyNameIsXYZ last won the day on February 17

MyNameIsXYZ had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About MyNameIsXYZ

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  52.1
 • CSGO Arena #2
  0.0
 • CSGO Surf Combat
  0.2
 • CSGO AWP ONLY
  2.3
 • CSGO CODMOD
  5.4
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.4
 • CSGO FFA
  6.7
 • CSGO DM
  0.0
 • CSGO Retakes
  1.0

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. MyNameIsXYZ

  Czego słuchasz w tym momencie?

 2. MyNameIsXYZ

  Podanie o admina - xyz

  Witam, to znowu ja. Czy podanie może zostać rozpatrzone lub mogę uzyskać informację ile jeszcze mogę czekać ? Pozdrawiam
 3. MyNameIsXYZ

  Podanie o admina - xyz

  1. Twój nick oraz SteamID: xyz | STEAM_0:0:136808082 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=44076 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ na arenach jest mało adminów, a dużo cwaniaków, którzy myślą, że wolno im wszystko nie zważając na regulamin serwera. Czasem zdarzy się odpał (ze względu na duże doświadczenie w grze oraz administracji potrafię odróżnić skillowego gracza od cheatera), czy osoba bez mutacji lub nadużywająca mikrofonu (tj. bindy, krzyki, piski, trzeszczenie, puszczanie muzyki, czy innego dziadostwa). Ostatnie sesje nie są najlepsze ze względu na miesięczną przerwę od gry, ale na areny wracam Chętnie pomogę obecnym adminom, których nie ma i opiekunowi serwera 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Mikrofon posiadam i gdy jest z kim porozmawiać to go używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16-24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie w administracji serwerem mam wysokie, byłem administratorem na kilku sieciach CS:GO jak i CS 1.6. Silniki serwerów znam, podstawowe i dodatkowe komendy ogarniam również. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę i konto również połączyłem. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, że tak.
 4. MyNameIsXYZ

  Oceń utwór powyżej

  3/5 *SŁUCHAWKI*
 5. MyNameIsXYZ

  Czego słuchasz w tym momencie?

  Ta sama wskazówka co powyżej
 6. MyNameIsXYZ

  Czego słuchasz w tym momencie?

  Dla oczekiwanego efektu - słuchawki.
 7. MyNameIsXYZ

  Podanie na Administratora

  Ostatnia sesja w grudniu, a potem pierwsza aktywna sesja dopiero wczoraj, 2 dni na serwerze po przerwie + multi konto, dodatkowo podłączone stare konto do forum, na nie.
 8. MyNameIsXYZ

  Bierzcie i grajcie w to wszyscy

  https://store.steampowered.com/app/343710/Kholat/
 9. MyNameIsXYZ

  Przenosi Podczas gry

  Wątpię, imo wygląda to w ten sposób, że autobalans zaczyna działać po rozpoczęciu rundy, a zmiana drużyny = śmierć podczas trwania rundy.
 10. MyNameIsXYZ

  Bierzcie i grajcie w to wszyscy

  https://store.steampowered.com/app/285800/Braveland/
 11. Jeśli mogę wtrącić na arenach występuje ten sam błąd odnośnie timeoutów, a przynajmniej występował (nie wchodziłem od +/- 2 dni). Btw jeśli na starcie ładowania następnej mapy wpisze się "retry" to nie wywala CS'a, nie ma tego timeouta i mapę ładuje normalnie bez żadnych problemów, aczkolwiek ciągłe wpisywanie "retry" w konsoli jest troszkę uciążliwe.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×