Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Drako

CSGO CodMod Senior Admin
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Drako last won the day on May 20 2019

Drako had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

3 Followers

About Drako

 • Birthday 10/29/2001

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  24.7
 • CSGO Arena #2
  0.2
 • CSGO CODMOD
  368.2
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. Drako

  CodMod

  Brak wzoru.
 2. Opcja dodanie tej klasy do mega premium nie jest taka głupia, aktualnie są one słabe, jak na mega premium, i jest ich mało. Gdy to miało być zwykłe premium, to 40% moim zdaniem trochę za dużo, 30% lub 25% wydaje się być bardziej rozsądne.
 3. Drako

  Boty jokera

  Muszą być jakieś + i - grania, taką silną klasą, jaką jest ninja.
 4. Drako

  Zmiana Rambo

  @mun1o Zwykła klasa która się praktycznie niczym nie różni od premki? Niech przynajmniej ma słyszalne kroki.
 5. Drako

  perk

  Nazwa: Księga nekromanty Opis: działa tak jak umiejętność nekromanty, ale ma 1/3 szans na powodzenie.
 6. 1/1 z prawego? Nie chciałbym tego zobaczyć. Można dać ninji ciche kroki. To go wzmocni trochę, ale nie za mocno. To nic nie da, sokole oko i mag, nie widzą ninji, ponieważ ninja jest w 1% widoczny. Odporność na instakille mogła by być fajnym perkiem, jeśli nadal dostawało by się normalne dmg.
 7. Drako

  Podanie na Admina

  Brak zastrzeżeń, jestem na TAK
 8. Ciekawa propozycja. @CamerDisco
 9. Ja sam wszystkich nie znam, ale pamiętam np. kampienie na respie, skanowanie środka na eldorado, patrzenie na bs będą niewidzialnym. Przydało by się również sprecyzować co oznacza "w pobliżu".
 10. Irytujące błędy, które nadal istnieją: Gdy giniemy od 301 lvl to my tracimy 8 zn, a nie 301 lvl gdy ginie. Są dwa perki Golden AK i jeden z nich daje granat. Są dwa perki Tajemnica Łowcy (proponuje zmienić nazwę jednego z nich, chyba, że tak miało być). Nie da się zdobywać pieniędzy. Jedynie vip dostaje 2500 na start rundy i to wszystko. Nie da się nabrać więcej speeda na BH niż 300. Pod komendą /wymien zawsze pokazuje na pierwszym miejscu bota Max-Play.pl. Nie wyświetla ile mamy kasy, trzeba wejść w tabele by zobaczyć. Jeśli spróbujemy zmienić klasę na taką która wymaga lvl, a nie mamy wymaganego poziomu stracimy perk. Na ninji działa nóż komandosa a na komandosie nie działa nanosuit. Nanosuit nie działa na klasach z wbudowaną niewidocznością. Misje na zabicie z awp nie zalicza gdy zabijemy instakillem. Jeśli znajdę jeszcze jakieś to tu dopisze.
 11. Zgadzam się z przedmówcą. Ale zamiast nerfić skoczka, można zablokować używanie go z hostem.
 12. @Fryzjerek97 już napisałem że oryginał jest dobry.
 13. @Fryzjerek97 napisał przecież, że do klas premium. Ja miałem namyśli, że ciężko może być się upewnić że ktoś ma wh a nie użył umiejętności klasy.
 14. Odnośnie klas: - agenty specjalny - klasa jest dobra, nawet całkiem silna. Nie trzeba zmieniać - wynalazca - faktycznie nikt ty m nie gra - błysk - jest silny, ale nikt tym nie gra - porucznik - tego kompletnie nie rozumiem, klasa jest bardzo dobra. Można by ją natomiast lekko zbuffować, lub przenieść do klas od lvl - lekki żołnierz - zasługuje na buffa, bo jest spoko - kaskader - nikt nie gra - el pistolero - zasługuje na buffa - elektryk - wystarczy naprawić - mag - zgadzam się z tą propozycją - rewolwerowiec - jestem za - cheater - nie wiem jak wygląda ten wallhack w twojej głowie, ale mam wrażenie, że będzie problem z autentycznymi cheaterami grającymi tą klasą - sumo - jestem za Odnośnie perków: Według mnie nie ma sensu usuwać perków, trochę psuło by to rozgrywkę, gdyby nie było słabych perków i każdy dostawał od razu idealny perk. Wyszkolenie wojenne przydało by się naprawić, tak żeby faktycznie oślepiało, a zaćmienie i tak nie działa, wiec można je usunąć, albo spróbować naprawić. - taktyczny nóż - ciekawi mnie ta propozycja, taki troche tomahawk z coda. Chciałbym to zobaczyć na serwerze. - defibrylator - to też bardzo chętnie bym zobaczył na serwerze. Ale zrobić to np. na zasadzie rozbrajanie bomby. Teraz najważniejsze: Przydało by się zamiast dodawać nowe klasy/perki naprawić wszystkie błędy na serwerze, A przynajmniej większość które są bardzo irytujące (opisałem chyba wszystkie w 1 poście gdzieś w temacie z błędami). Oraz dodać coś czego brak czasami strasznie mnie irytuje od kiedy mam tu admina, a mianowicie powtórki z śmierci.
×
×
 • Create New...