Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Drako

CSGO CodMod Admin
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Drako last won the day on May 20 2019

Drako had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

3 Followers

About Drako

 • Birthday 10/29/2001

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  23.1
 • CSGO Arena #2
  0.2
 • CSGO CODMOD
  290.4
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Zapisze wszystkie błędy, które udało mi się znaleźć w ostatnim czasie, ale założę się, że to nie wszystkie. Błędy z klasami: John Wick ma insta kille na wszystkim np. nóż, granaty (nie wiem czy tak powinno być) + ogólnie się bugują (czasami nie działa drugi insta). Łowca nie ma 2 skoków, jak to jest w opisie klasy. Na grabieżcy nie działa +dmg z inteligęcji. Na komandosie działają wszystkie perki. Błędy z perkami: Da się leczyć mając perk nanosuit. Są dwa perki Golden AK i jeden z nich daje granat. Są dwa perki Tajemnica Łowcy (proponuje zmienić nazwę jednego z nich, chyba, że tak miało być). Zwinne palce na izaku dają 32 naboje w magazynku (nic to nie zmienia, ale można naprawić). Zaćmienie księżyca nie działa. zwinne palce nie działa na MP5 oraz M4A1-s Błędy ogólne: Vip nie dostaje dodatkowej kasy. Nie da się nabrać więcej speeda na BH niż 300. Gdy giniemy od 301 lvl to my tracimy 8 zn, a nie 301 lvl gdy ginie. Nie działa plugin pokazujący że admin wyszedł z serwera gdy wchodzi na specta. Pod komendą /wymien zawsze pokazuje na pierwszym miejscu bota Max-Play.pl. Nie wyświetla ile mamy kasy, trzeba wejść w tabele by zobaczyć. Jeśli spróbujemy zmienić klasę na taką która wymaga lvl, a nie mamy wymaganego poziomu stracimy perk.
 2. O co ci chodzi, bo kompletnie nie rozumiem tego co napisałeś?
 3. Nazwa klasy: Striker [premium] Błąd: Nie leczy się po zabiciu tak jak jest to napisane w opisie tej klasy.
 4. Jakim cudem miałeś admina i nie wiesz co to steam id? Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem: "Tak" xD
 5. Drako

  Perk

  Strasznie op perk, +80 kondycji to trochę za dużo. Ale np. 40 to już bym zrozumiał.
 6. Budowlaniec - Podoba mi się koncepcja takiej klasy. Na + Anioł - bardzo mi się podoba. Na + Bóg - Jest ok, ale ten piorun to lekka przesada że zabija losowego przeciwnika. Na +/- Kret - Śmieszna klasa. Na + Diabeł - Też całkiem ciekawe. Na + Cheater - trochę nudne, a z tym noclip'em ludzie zbyt często wchodzi by w tekstury. Na -
 7. Drako

  Podanie na Admina

  Tak tylko powiem, że istnieje opcja edytuj
 8. Zdanie mam mieszane, ponieważ grasz tu stosunkowo nie długo i odnoszę takie wrażenie, że nie jesteś zbytnio ogarnięty. Z drugiej strony wydaje mi się że gracze Cię nawet polubili więc ja jestem neutralny co do tego podania.
 9. Nie wiedzę żadnych argumentów przeciw by ten miły, aktywny gracz został adminem. Może nie ma doświadczenia ale zawsze musi być ten pierwszy raz, a komendy nie są trudne, szybko się ich nauczy. Jestem na TAK
 10. Drako

  Rework Bandyty

  Nigdy nie grałem jeszcze bandytą, ale wydaje mi się że umiejętność tej klasy jest dobra, natomiast można by zwiększyć jej statystyki bazowe.
 11. Statystyki wydają mi się trochę przesadzone, ale nie ma jeszcze żadnej klasy z MP5 więc jestem na TAK
×
×
 • Create New...