Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Janekk

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Janekk

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  245.2
 • CSGO FFA
  0.1
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jestem 101% na no spread'a, ta rozgrywka na klasycznym surfie jest juz denna.
 2. Janekk

  admin 10/10

  Osoba o której wspominasz — Zdrapek normalnie rozmawiał z innymi graczami, a w tym ze mną. Uznałem, że jego głos spełnia wymagania mutacji, a napewno nie powinna być zaliczana jako osoba z brakiem mutacji. Abstrachując od tego, tworzysz ten temat dlatego, by się 'odegrać' na mnie za bana, którego dzisiaj ci wlepiłem. Jeśli chodzi o niego - nie jest to twój pierwszy raz, w którym widzę, że kogoś obrażasz. Nie dość, że to robisz, to wykorzystujesz do tego komendę "!calladmin" i mówiąc profesjonalnie — zachęcasz osoby do popełnienia samobójstwa. Z mojej strony tyle :)
 3. Janekk

  mute

  Końcowo nie podałeś nicku admina.
 4. 1. Twój nick oraz SteamID: Janekk_ i STEAM_1:0:150439285 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: HLstatsX 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Po prostu myślę, że dobrze poradzę sobie w roli administratora. Dużo spędzam czasu na serwerze i zauważyłem, że co jakiś czas spotykam cheatera (chodzi mi o oczywste cheaty typu spinbot) i jeśli nie ma nikogo online z administracji, to niestety ale trzeba z nim grać lub spamować !votekick. Prócz tego, myślę, że przyda się aktywna osoba na serwerze, która będzie moderowała na nim chat i voice chat 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak oraz tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gdy mam szkołę to 15-22 zaplatam grę w cs'a na surfie z lolem. W weekend różnie to bywa 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o CS'a. Nie znam komend, ale oczywiście ogarnę je sobie, szybko się uczę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak oraz tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
 5. Janekk

  nowy trail

  witam chcialbym zaproponowac nowa grafike na trail z !shop mysle ze bylaby to bardzo fajna opcja dla spawaczy
 6. 1. Twój nick: Janekk | csgoroll.com 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:150439285 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_0:0:150439285&advType=steamid 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=43143 5. Opis zdarzenia: No napisalem "ku*wo", no soreczka sorunia nie znałem regulaminu, a miesiąc to długo. Zdenerwowalem sie poprostu, bo jest w luj kamperów i cheaterów :)
×
×
 • Create New...