Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Janekk

CSGO Surf Combat Admin
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Janekk

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  166.6
 • CSGO FFA
  0.1
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Janekk

  mute

  Końcowo nie podałeś nicku admina.
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: Janekk_ i STEAM_1:0:150439285 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: HLstatsX 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Po prostu myślę, że dobrze poradzę sobie w roli administratora. Dużo spędzam czasu na serwerze i zauważyłem, że co jakiś czas spotykam cheatera (chodzi mi o oczywste cheaty typu spinbot) i jeśli nie ma nikogo online z administracji, to niestety ale trzeba z nim grać lub spamować !votekick. Prócz tego, myślę, że przyda się aktywna osoba na serwerze, która będzie moderowała na nim chat i voice chat 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak oraz tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gdy mam szkołę to 15-22 zaplatam grę w cs'a na surfie z lolem. W weekend różnie to bywa 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o CS'a. Nie znam komend, ale oczywiście ogarnę je sobie, szybko się uczę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak oraz tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
 3. Janekk

  nowy trail

  witam chcialbym zaproponowac nowa grafike na trail z !shop mysle ze bylaby to bardzo fajna opcja dla spawaczy
 4. 1. Twój nick: Janekk | csgoroll.com 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:150439285 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_0:0:150439285&advType=steamid 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=43143 5. Opis zdarzenia: No napisalem "ku*wo", no soreczka sorunia nie znałem regulaminu, a miesiąc to długo. Zdenerwowalem sie poprostu, bo jest w luj kamperów i cheaterów :)
×
×
 • Create New...