Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

lmaolmao

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lmaolmao

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Oczywisty triggerbot? Tego to jeszcze nie słyszałem. Mogę prosić o jakąś analizę demka przez Ciebie lub kogoś innego do tego upoważnionego?
  2. 1. Twój nick: tirfulek 2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:442883782 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:442883782&advType=steamid&Submit 4. Data zdarzenia: 01-08-19 20:49 5. Opis zdarzenia: Na serwerze grałem łącznie jakieś ~30 minut, w trakcie tego czasu wiele osób twierdziło, że używam wspomagaczy. Wiadomo, jak ktoś ma bardzo dobre K/D ratio i używa słuchawek, to od raz cheatuje. W każdym razie otrzymałem permanentnego bana za mniemanego aimbota przez naperona.
×
×
  • Create New...