Skocz do zawartości

lang0d

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana lang0d w dniu 28 Styczeń

Użytkownicy przyznają lang0d punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutral

O lang0d

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.2
 • CSGO DM
  0.0
 • CSGO Retakes
  5.3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. lang0d

  Podanie na Admina

  Witam, minęły już 72 godziny od napisania podania, mogę prosić o rozpatrzenie?
 2. lang0d

  Podanie na Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: ϟ LANNITY- 伊茨 ϟ, STEAM_0:0:454895971 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Myślę, że się nadam na owe stanowisko, biegle będę wypełniał obowiązek Admina. Aktualnie nie macie żadnego administratora, więc myślę, że pomoc się przyda. Jestem aktywnym graczem serwera Max-Play.pl i bycie administratorem na serwerze Retake nie będzie sprawiało mi problemu. W pełni poradzę sobie na tym stanowisku. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam mikrofon i korzystam z niego. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Aktualnie w godzinach porannych, 10-12, zależy też czy mam czas, od następnego tygodnia będzie to od 16. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Średnie, znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się.
 3. lang0d

  Muzyka z Roundsound'ów

  Gites
 4. lang0d

  Mapy

  Cześć! Piszę sugestię dotycząca dodania nowych map. Aktualnie na serwerze widzimy, że jest tylko de_cache, de_dust2 i de_mirage. Jestem za dodaniem takich map jak: de_inferno, de_overpass, de_train, de_nuke, de_cobblestone. Myślę, że sugestia zostanie rozpatrzona pozytywnie :)
 5. lang0d

  info po śmierci

  Jestem na za wprowadzeniem tego.
 6. lang0d

  Łatka dla problemu "Meltdown" oraz "Spectre"

  Dzięki :)
 7. 1. Twój nick oraz SteamID: LΔNg0d1337 伊茨, STEAM_0: 0: 454895971 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: Gdy próbuję wyszukać moje statystyki to nie wyświetla się mój profil. 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ jestem osobą ogarniętą, która bezproblemowo poradzi sobie na owym stanowisku. Wykonam każde zadanie, które zostanie dla mnie przydzielone. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Teraz mam ferie, więc od 9:00 do 12:00 i potem po południu. Po feriach będę o 16:00, niestety nie mogę teraz określić do której godziny. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie mam średnie, lecz poradzę sobie i tak znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, należę do grupy i połączyłem konto Steam z forum. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z owymi regulaminami.
 8. lang0d

  Przywitaj się!

  Cześć! Nazywam się Kacper i mam 15 lat. Jestem z województwa dolnośląskiego. Mieszkam w okolicach Wrocławia. Od niedawna gram na waszych serwerach, ale najczęściej jest to Retake, ponieważ jest to mój ulubiony tryb. Max-Play, moją ulubioną siecią. Moja ranga w CS:GO tu Supreme :) Widzimy się na Retake!
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×