Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

lang0d

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lang0d last won the day on January 28 2019

lang0d had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About lang0d

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.2
 • CSGO DM
  0.0
 • CSGO Retakes
  5.3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lang0d

  Podanie na Admina

  Witam, minęły już 72 godziny od napisania podania, mogę prosić o rozpatrzenie?
 2. lang0d

  Podanie na Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: ϟ LANNITY- 伊茨 ϟ, STEAM_0:0:454895971 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Myślę, że się nadam na owe stanowisko, biegle będę wypełniał obowiązek Admina. Aktualnie nie macie żadnego administratora, więc myślę, że pomoc się przyda. Jestem aktywnym graczem serwera Max-Play.pl i bycie administratorem na serwerze Retake nie będzie sprawiało mi problemu. W pełni poradzę sobie na tym stanowisku. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam mikrofon i korzystam z niego. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Aktualnie w godzinach porannych, 10-12, zależy też czy mam czas, od następnego tygodnia będzie to od 16. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Średnie, znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się.
 3. lang0d

  Mapy

  Cześć! Piszę sugestię dotycząca dodania nowych map. Aktualnie na serwerze widzimy, że jest tylko de_cache, de_dust2 i de_mirage. Jestem za dodaniem takich map jak: de_inferno, de_overpass, de_train, de_nuke, de_cobblestone. Myślę, że sugestia zostanie rozpatrzona pozytywnie :)
 4. Jestem na za wprowadzeniem tego.
 5. 1. Twój nick oraz SteamID: LΔNg0d1337 伊茨, STEAM_0: 0: 454895971 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: Gdy próbuję wyszukać moje statystyki to nie wyświetla się mój profil. 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ jestem osobą ogarniętą, która bezproblemowo poradzi sobie na owym stanowisku. Wykonam każde zadanie, które zostanie dla mnie przydzielone. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Teraz mam ferie, więc od 9:00 do 12:00 i potem po południu. Po feriach będę o 16:00, niestety nie mogę teraz określić do której godziny. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie mam średnie, lecz poradzę sobie i tak znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, należę do grupy i połączyłem konto Steam z forum. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z owymi regulaminami.
 6. Cześć! Nazywam się Kacper i mam 15 lat. Jestem z województwa dolnośląskiego. Mieszkam w okolicach Wrocławia. Od niedawna gram na waszych serwerach, ale najczęściej jest to Retake, ponieważ jest to mój ulubiony tryb. Max-Play, moją ulubioną siecią. Moja ranga w CS:GO tu Supreme :) Widzimy się na Retake!
×
×
 • Create New...