Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

PaNdA12

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PaNdA12

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #2
  0.1
 • CSGO Surf Combat
  84.3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PaNdA12

  Podanie

  Ale jestem prawie codziennie na serwerze Nawet teraz To jest moje stare konto HLSTATSX Wiec jak bym mógł poprosić najwyżej o trzecią szansę
 2. PaNdA12

  Podanie

  1. Twój nick oraz SteamID:Jake,STEAM_0: 0: 37320888 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1068 3. Twój wiek:15 4. "Dlaczego ty?":Ponieważ jestem aktywnym graczem i dosyć często bywam na serwerze oraz chciałbym pomóc administracji oraz jestem miły dla graczy. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam. Korzystam wtedy kiedy jest potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W dni wolne od 13 do 22 w dni szkolne od 15 do 22 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie nie mam doświadczenia w administracji lecz znam podstawowe komendy SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak należę oraz połączyłem konto. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak zapoznałem się.
 3. PaNdA12

  Podanie

  1. Twój nick oraz SteamID:Jake,STEAM_0: 0: 37320888 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1068 3. Twój wiek:15 4. "Dlaczego ty?":Ponieważ jestem aktywnym graczem i chętnie bym pomógł administracji. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiada lecz średnio z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:W dni wolne od 13 do 22 lecz w dni szkolne od 15 do 20. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Nigdy nie miałem nigdzie przyjemności korzystać z admina. Podstawowe znam. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak należę oraz mam połączone konto. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się.
×
×
 • Create New...