Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sayoliii

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sayoliii

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  0.8
 • CSGO AWP ONLY
  7.7
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  63.4
 • CSGO Retakes
  0.4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Kamil STEAM_1:1:212039321 2. https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=40149 3. 16 4. Jestem bardzo aktywny i pomocny, myślę, że się sprawdzę jako admin, ponieważ byłem już adminem na dwóch serwerach CS 1.6 oraz Modem na jednym serwerze CS:GO. Umiem rozpoznać cheatera i chętnie ogarnę chat i dzieci na mikrofonie. Na nazwy broni też będę uważał. 5. Tak posiadam i korzystam 6. Najczęściej 15-19 chociaż teraz w wakacje kiedy nie będzie szkoły będę na serwerze w każdych godzinach. 7. Tak jak wyżej pisałem na dwóch serwerach 1.6 admin i na jednym CS:GO Modem, zaznajomiłem się z komendami, więc myślę, że z tym nie będzie problemu. 8. Należę do grupy i połączyłem konto steam. 9. Tak zapoznałem się z regulaminem.
 2. Sayoliii

  Podanie na admina

  6.6 godzin, nie jestem adminem ale szczerzę wątpię, że z taką sesją dostaniesz admina.
 3. 1. Kamil STEAM_1:1:212039321 2. https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=40149 3. 16 4. Jestem bardzo aktywny i pomocny, myślę, że się sprawdzę jako admin, ponieważ byłem już adminem na dwóch serwerach CS 1.6 oraz Modem na jednym serwerze CS:GO. Umiem rozpoznać cheatera i chętnie ogarnę chat i dzieci na mikrofonie. Na nazwy broni też będę uważał ze względu na ostatni incydent xD. 5. Tak posiadam i korzystam 6. Najczęściej 15-19 chociaż teraz w wakacje kiedy nie będzie szkoły będę na serwerze w każdych godzinach. 7. Tak jak wyżej pisałem na dwóch serwerach 1.6 admin i na jednym CS:GO Modem, zaznajomiłem się z komendami, więc myślę, że z tym nie będzie problemu. 8. Należę do grupy i połączyłem konto steam. 9. Tak zapoznałem się z regulaminem.
 4. 1. Twój nick: Kamil 2. Twój Steam ID: Niestety nie mogę go skopiować, ponieważ nie mogę wejść na serwer. 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=64732648269&advType=steam 4. Data zdarzenia: 17:23 18.04.2019 5. Opis zdarzenia: O godzinie podanej wyżej grałem na serwerze podczas gdy nagle zostałem wyrzucony i wyświetlił mi się komunikat "Zostałeś zbanowany na tym serwerze sprawdź (link do sourceban) aby poznać szczegóły. Sprawdziłem i okazało się że dostałem go na 1 dzień od B4rt3k, niestety nie mam pojęcia za co. Edit: Dowiedziałem się, że Bartek dał mi go za nazwę Ak-47, jednak czy nazwa "twoja st*ra" specjalnie zacenzurowana bo mi JJ zwracał uwagę zasługuję na ban na 24h?
 5. Proponuję dodać rundy only noscope. Gracze podczas tej rundy będą grać tylko na noscopy. Rundy powtarzały by się losowo co jakiś czas.
×
×
 • Create New...