Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

it4m

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About it4m

 • Birthday 12/25/2001

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  84.4
 • CSGO Arena #2
  0.1
 • CSGO Retakes
  0.0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick: it4m 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:160665877. 3.Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=it4m&Submit=Szukaj 4. Data zdarzenia:12.03.2019 5. Opis zdarzenia: Dnia 12 marca napisałem podanie o administratora serwera, lecz w związku z tym z mojego czatu opiekun serwera zobaczył wulgaryzmy jak i również 2 razy zdarzyło mi się napisać nazwę strony internetowej promującą cheaty(w tedy myśląc, że taka strona nie istnieje), które pisałem na czacie. Głównie przez wybuch emocji wymsknęło mi się parę słów tylko na czacie, ponieważ 2 lata temu również dostałem muta z powodu braku mutacji(którą już mam). Starając się o admina, w tym momencie nie mam żadnego dostępu do serwera. Głównie szkoda mi spędzonych na serwerze godzin i pierwszego miejsca w klasyfikacji, jeżeli chodzi o zdobyte puntky.
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: it4m STEAM_10160665877 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=716 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Serwer Max-play jest bardzo dobrym serwerem. W związku, iż przebywam na arence dużo czasu dosyć rzadko pojawiają się administratorzy, przez co osoby np: bez mutacji nie stosują się do regulaminu serwera. To skłania mnie do dostania się na stanowisko admina. Jestem przyjazny i pomocny, nie raz pomogłem komuś na serwerze. Cechuję mnie przede wszystkim sprawiedliwość. Jestem otwarty na nowe znajomości, których już dużo poznałem dzięki tej arenie. Uważam że mój "aim" jest na wysokim poziomie. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Popołudnie/ Wieczór, 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie mam żadnego doświadczenia, jeżeli chodzi o bycie administratorem. Jestem chętny do nauki, wszystkich komend szybko się nauczę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
×
×
 • Create New...