Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Deniseq

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Deniseq

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. CamerDisco, dziękuje za odpowiedź.. Wszystko ładnie działa, dzięki za pomoc! Temat do zamknięcia.
  2. ROZUMIEM, ŻE NIE STOSUJE SIĘ DO WZORU, ALE KUPILEM KONTO PRIME I JESTEM ZDESPEROWANY, ŻE NADAL MI WYSKAKUJE KOMUNIKAT O DOSTĘPIE DO SERWERA! Witam, zmagam się z problemem.. A mianowicie mam zakupione konto Prime, i nadal nie mogę dołączyć na wasz żaden serwer, wyskakuje mi komunikat o dostępie do serweru.. Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/deniseqqq_/ EDIT: KUPIŁEM KONTO PRIME WCZORAJ, TAK DLA JASNOŚCI http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2hwzjvk&s=9#.XKNmqJgzZPY WYŻEJ ZNAJDUJE SIĘ SCREENSHOOT Z MENU GRY NA KTÓRYM WIDAĆ PRIME!
  3. Witam, zmagam się z problemem.. A mianowicie mam zakupione konto Prime, i nadal nie mogę dołączyć na serwer, wyskakuje mi komunikat o dostępie do serweru.. Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/deniseqqq_/ EDIT: KUPIŁEM KONTO PRIME WCZORAJ, TAK DLA JASNOŚCI http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2hwzjvk&s=9#.XKNjyJgzZPY tutaj screenshoot z gry. proszę o pomoc
×
×
  • Create New...