Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Hiroshi

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Hiroshi last won the day on July 9 2019

Hiroshi had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

5 Followers

About Hiroshi

 • Birthday 02/10/2002

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.6
 • CSGO Surf Combat
  3.0
 • CSGO CODMOD
  286.7
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.2

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. 1. Twój nick oraz SteamID: xoo / STEAM_1:1:457232976 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13519 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Gram na serwerze bardzo często. Jestem pomocny i myśle że większość osób z serwera też uważa mnie za dobrego, przyjaznego oraz wartościowego gracza. Dodatkowo wielokrotnie już zgłaszałem naruszenia regulaminu innych graczy oraz byłem tutaj adminem więc mam jakieś doświadczenie. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i aktywnie korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zależy jak jestem w domu od dnia i różnych innych rzeczy 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: mam ogarnięte komendy oraz doświadczenie posiadam z tego serwera. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Już od dawna 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Czytałem już wielokrotnie oraz przed złożeniem podania teraz.
 2. Potwierdzam gracz po prostu jest utalentowany mimo że nie byłem obecny na serwerze znam go od lat i nie ma opcji żeby latał odpalony
 3. +ZeroTwo a tak bez żartów klasa jest zbyt po a konkretnie patrząc na Klasę premium Ninja jest totalnym uselessem przy Błysku który ma dużo więcej niż ninja. Jestem za usunięciem niewidzialnosci lub skróceniem jej do 1/2sec a zostawić speed na dłużej przepraszam za błędy pisane z telefonu .
 4. Nie działa mi ale ogólnie spoko nutki
 5. Hiroshi

  Nowa klasa premium

  @GrandFather usuń bo nie zastosował wzoru. (Napisze 2 raz.)
 6. 1. Twój nick oraz SteamID: xoo / STEAM_1:1:457232976 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13519 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Gram na serwerze cały czas kiedy mogę. Jestem pomocny i myśle że większość osób z serwera też uważa mnie za dobrego i przyjaznego gracza. Dodatkowo wielokrotnie już zgłaszałem naruszenia regulaminu innych graczy 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i aktywnie korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 10-22 Zależy jak jestem w domu od dnia i różnych innych rzeczy 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie słabe komendy podstawowe znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Już od dawna 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Czytałem juz wielokrotnie oraz przed złożeniem podania teraz.
 7. Hiroshi

  Skarga na PtyPry

  1. Twój nick: xoo 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:457232976 3. Nick osoby, która złamała regulamin: PtyPry 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_0:1:147801581 5. Data zdarzenia: 08.06.2019 6. Powód skargi: Kampienie peleryną kucacza na bs'ie 7. Dowody: https://imgur.com/a/uZVxJ1E
 8. Mam pomysł razem z KimerSS na klany/kluby/drużyny czy jakby to nazwać To od początku: A) Założenie klubu kosztowałoby 500zn B) Mogłoby być w nim max 5 graczy C) (Nazwa) Możnaby było rozwijać a konkretnie: - Bonus do xp - Ilość członków D) Drużyny posiadałyby tagi max. 4 litery E) Specjalny czat drużynowy też byłby fajny ;3 F) Bank drużyny (na ZN do rozwoju drużyny) Myślę że to znajdzie nowych ciekawych graczy Jeżeli pomysł się przyjmie to w drużynach/klanach powinien być limit dziennej wpłaty do banku drużyny z powodu graczy nabijającej lvl w nocy bo zdobywają za dużo zn.
 9. Hiroshi

  Zmiany klas

  Zmiana klasy wynalazca kiedy teleportuje się pod useclass jego "teleporter" nie wybucha przez co może robić cichsze akcje Borodin jest zbyt op jego podpalenie robi prawie tyle co trutka szatana na full int Striker na full kondycji jest zbyt szybki jak na klase z bizonem bez rozrzutu Instakill szatana w głowe nie zawsze działa Zadymiarz, Wykręcony, Bikini Girl, Elektryk, Naukowiec, Ranger są za słabe nie mają swoich graczy I proponuje przywrócenie klasy Phantom jako premium lecz troche znerfionej
 10. Hiroshi

  Perk

  Jak dla mnie takie buty wiatru ale z cichymi krokami 2/10
 11. 1. Twój nick oraz SteamID: xoo / STEAM_1:1:457232976 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13519 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Gram na serwerze cały czas kiedy mogę. Jestem pomocny i myśle że większość osób z serwera też uważa mnie za dobrego i przyjaznego gracza. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i aktywnie korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 13 - 17 / 19 - 22 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie słabe komendy podstawowe znam 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście i to nie od dziś 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Już wielokrotnie czytałem.
×
×
 • Create New...