Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

PUFF3R

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PUFF3R

 1. PUFF3R

  Kampania

  Mam propozycje zamienienia misji na "kampanie". Daję taką propozycje, ponieważ wiele graczy wybiera szybkie i proste misje przez co szybko expi sie klasy co psuje rozgrywkę. Kampania rozwiązała by ten problem bo gracze nie wybierali by szybkich i prostych misji co dzięki czemu gracze nie expili by w 2/3 dni 301 lvl'a co wprowadziło by balans pomiędzy nowymi a starszymi graczami. Kampanie polegały by na tym, że było by ich kilka np. 1 kampania była by kampanią "początkową" czyli taką w której były by misje łatwe np. Zabij 10 graczy, Zrób 3 headshoty, przebądz 200 metrów itd. i wraz z kolejnymi kampaniami były by coraz to cięższe misje. Za każdą wykonaną misje z kampanii otrzymywany byłby exp. im cięższa misja tym więcej exp'a.
 2. 1. Twój nick: PUFF3R 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:203430440 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=PUFF3R&Submit=Szukaj 4. Data zdarzenia: 06-14-19 22:15 5. Opis zdarzenia: Grając wygłupialiśmy się z innymi a ja używałem wulgaryzmów na chacie.
×
×
 • Create New...