Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

1llu

CSGO Retakes Admin
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About 1llu

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.8
 • CSGO Arena #2
  1.1
 • CSGO CODMOD
  0.1
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.1
 • CSGO DM
  5.7
 • CSGO Retakes
  320.9

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. Ja niestety nic z tym zrobić nie mogę. @Lord Yabol @KoBi @FarQ
 2. 1llu

  Podanie na admina DD

  Gracza widziałem może 4 razy na serwerze jednak problemów z nim nie było. Póki co tylko tyle mogę powiedzieć na jego temat. Będę się starał poobserwować i w późniejszym czasie wydam opinie jeśli @KoBi tego jeszcze będziesz potrzebował! Do tej pory polecam @DD pograć trochę z nami na serwerze aby poprawić jeszcze czas gry na serwerze. Pozdrawiam!
 3. 1. Twój nick oraz SteamID: Nick: 1llu Steam ID: STEAM_0:0:148085176 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=232 3. Twój wiek: 21 4. "Dlaczego ty?": Ostatnio bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i widzę że mało Administracji czuwa nad nim. Wiem sam po sobie, że czas na tym serwerze się bardzo miło spędza jednak nie jedna osoba potrafi napsuć krwi nie grajac czysto. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam i również używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej przebywam w godzinach 10-14 oraz 18-22 lecz zdarza się spontaniczne wejść na serwer w innych godzinach. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenie mam niestety tylko na serwerach CS 1.6 gdzie byłem na dwóch serwerach zaczynając od moderatora kończąc na HeadAdminie; z podstawowymi komendami się zapoznałem i z czasem użytkowania wejdą w krew. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, do grupy dołączyłem i konto na Forum połączyłem. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie? Zapoznałem się z regulaminem forum jak i serwera.
×
×
 • Create New...