Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Adriko

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Adriko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ok, kiedy mogę się spodziewać ostatecznego werdyktu, a co do wypowiedzi YEDY to umiem grać i nie miałem więcej takich strzałów przez ścianę, a poza tym gdybym miał wh to bym tu nie pisał.
  2. 1. Adriko 2. STEAM_1:0:507266368 3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:507266368&advType=steam 4. 11.07.2019 5. Zdarzenie miało miejsce na mapie mirage. Otóż gdy byłem na bombsite a na środku 1 vs 1 i usłyszałem przeładowanie broni to z deagla postanowiłem oddać strzał w kierunku odgłosu. Strzał okazał się celny i zabiłem przeciwnika na ninjy przez skrzynkę w głowę. Admin Yedy mnie zbanował nawet tego nie weryfikując. :C PS Proszę o zweryfikowanie tej sytuacji.
×
×
  • Create New...