Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

awje

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About awje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. nick: awje steam id: STEAM_0:1:197646926 sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=awje&Submit=Szukaj hlstasx: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=45200 dostałem muta za wulgaryzm bez ostrzeżenia, polecam dodac ostrzezenie chociaz jedno
  2. nick: awje steam id: STEAM_0:1:197646926 sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=awje&Submit=Szukaj hlstasx: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=45200 zapomniałem sie i użyłem wulgaryzmu na chacie pisemnym i dostałem od razu blokade bez ostrzeżenia.
×
×
  • Create New...