Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

SzypkiGracz

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About SzypkiGracz

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO ONLY DD2/MIR
  19.9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick:SZYPKI GRACZ 2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:511704777 3. Nick osoby, która złamała regulamin:Matthias 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_0:1:512211110 (sid podał mi Wolfiee) 5. Data zdarzenia:18-08-2019 16:44 mapa Mirage 6. Powód skargi:Cheatowanie 7. Dowody: Demko z GOTV + rozpiska demka 8:41 - Nie wiedział jak wychylić na jungle wcelowaną, to pomógł sobię modelem. 9:13 - Brak jakeigo kolwiek infa o kanapce, mimo to na nia wychyla, gdzie wcześniej tak się nie dzieje, było tylko info "że ma mało hp, brak słowo klucz "kanapka"" 10:15 - Wychylenie na model, wcześniej strzelał przez smoke i dokładnie wiedział gdzie znajduję się wychylenie na schody, a teraz nie? (18:04 przykład) 12:20 - Wychylenie na kosie na cara, czego wcześniej nie robił i patrzał przez scianę czy CT biegnie na shorta. 16:45 - Wcelowanie się w model Ct, może przypadkiem, a może nie + lekkie jechanie po nim. 17:52 - Nienaturalne patrzenie na ścianę na pałacach, zeby zobaczyć gdzie są i ile jest przeciwników. 20:19 - Dokładnie wie gdzie są przeciwnicy i czeka na tego, az wychyli na drabinie, a po czym z preefire wyszedł na standart. 22:51 - Jechał po modelu i wyszedł wcelowany w pozycję pod schodami. 23:26 - Był w smoke i jecahł prosto po modelu postaci. 24:23 - Mówił później, że mi było widać lufę z broni, chociaż teraz gdy na to patrzę to nie widzę żadnej lufy. 26:02 - Znów jazda po modelu podczas wychylania na schody. 26:05 - Wychylenie z preefire na standart, gdzie nigdy tak nie wychylał. 27:31 - Znów jazda na modele na shorcie przez smoke, po czym był w smoke i zabił connector będąc w smoke i później zabił osobę, która go broni, że jest "czysty" przez smoke. 31:37 - Wyskoczenie z pałaców, na ninje, gdzie nie widział osoby na 2-giej ninjy, było widać model, ale to minimalne piksele, gdzie ludzkie oko nie jest w stanie zobaczyć czy tam ktoś był, precyzyjne wycelowanie w banie przez skrzynke i strzał. Tyle wystarczy mam nadzieję, pozdrawiam Wolfiee, który mówi, że jest czysty :)
 2. 1. Twój nick oraz SteamID:Szypki Gracz | STEAM_0:1:511704777 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=55103 3. Twój wiek:19. 4. "Dlaczego ty?":Dlaczego ja? Hmm pełniłem już rolę administratora nie w CS:GO, ale w 1.6 w 1.6 grałem około 10 lat, zawsze byłem jednym z najlepszych adminów i najbardziej aktywnych, więc o aktywność się nie musicie martwić. Nie patrzcie na konto, tak wiem Non Prime to na pewno będzie "cheatował" ja 1.6 grałem na Non Steam i brali mnie i nie czitowałem, bo nie mam takich zamiarów. Także widzę, że mało jest administracji na serwerze, bo wiadomo każdy ma życie prywatne i chcę z niego kozystać, a nie siedzieć na serwerze 24/7, dlatego postanowiłem pomóc i napisać rekrutację na administratora na waszym serwerze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak, posiadam i używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:10-22 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Ogarniam SM, ponieważ jest podobny do AMX, a AMX mam ogarnięty 8/10. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Z regulaminem forum tak, ale serwera nie, ponieważ nie działa !rules.
×
×
 • Create New...