Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

TiGo

CSGO Surf Combat Admin
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TiGo last won the day on April 6

TiGo had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About TiGo

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  1.5
 • CSGO Surf Combat
  233.5
 • CSGO AWP ONLY
  0.1

Recent Profile Visitors

569 profile views
 1. Jestem za można mu dać testa i zobaczyć jak sobię poradzi.
 2. TiGo

  Podanie AJTomus

  Jestem na nie, ponieważ masz aktywnego silenca, mało się udzielasz na vc a jak zacząłeś się udzielać na chatcie to dostałeś silenca. Następnym razem polecam pisać podanie jak się nie ma muta/silienca. 🙂
 3. TiGo

  Podanie Dante v2

  Jest ogarnięty, zna regulamin i pomaga nowym graczom. Do czego można się tylko przyczepić to konto steam a tak po za tym to wydaje się wszystko ok. Na razie jestem na tak
 4. TiGo

  Podanie TiGo v2

  1. Twój nick oraz SteamID: T i G o STEAM_1:1:221580577 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=78 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Gram już od dawna na serwerze ale od kilku tygodni siedzę codziennie po kilka godzin wiem, że moje sesje nie powalają ale pracuje nad nimi tak jak nad chatem. Codziennie jak gram na serwerze to widzę jak ktoś cheatuje, perfidnie łamie regulamin albo nadużywa voice chatu, gdy nie ma admina na serwerze a ja pomogę w pilnowaniu tego. Myślę że gracze mnie respektują i lubią. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej od 13 do 18 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadam doświadczenie, ponieważ byłem już kilka lat temu adminem na serwerze którego już nie ma, ponieważ upadł. Tak znam podstawowe komendy specjalnie je sobie przypomniałem po kilku latach. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem. Jeśli zdarzy się taka szansa, że dostanę się na admina to obiecuję nie zmarnuje jej.
 5. 1. Twój nick oraz SteamID: T i G o STEAM_1:1:221580577 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=78 3. Twój wiek: Mam 17 lat. 4. "Dlaczego ty?": Gram od dawna na tym serwerze, znam większość graczy. Jestem codziennie na serwerze po kilka godzin a dużo osób łamie regulamin jak nie ma admina na serwerze a ja jestem często i mogę pomóc tego pilnować. Wydaje mi się też że większość graczy mnie lubi na serwerze, i posiadam jakieś tam doświadczenie. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Oczywiście posiadam i z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Teraz podczas "Korono Ferii" od 13 do 18. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Kiedyś byłem administratorem na serwerze który dawno temu upadł i pamiętam nie które komendy ale będę musiał sobie przypomnieć jak się dostane na admina. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście należę do grupy i połączyłem konto. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się z regulaminem.
×
×
 • Create New...