Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

rvbnzz

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rvbnzz

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  34.4
 • CSGO Arena #2
  7.2

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. 1. Twój nick oraz SteamID: Mój nick to: rvbnzz, natomiast SteamID: STEAM_0:0:97155394 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://steamcommunity.com/id/pozdruwa/ 3. Twój wiek: Aktualnie mam 16 lat. 4. "Dlaczego ty?": Uważam iż, nadaję się na rangę Administratora, ponieważ mam świadomość, że będę musiał podołać wielu obowiązkom, które na mnie spadną, jestem w stanie zaświadczyć, że będę godnie reprezentować serwer jako członek Administracji oraz jak najlepiej rozwijać serwer jak i pomagać graczom. Jednoznacznie mówiąc pragnąłbym dać coś przez swój wkład. Dodam również, że zdaję sobie sprawę, iż posiadania owej funkcji, nie wiąże z zabawami, lecz stawia przed sobą znaczną ilość obowiązków. Tak jak wspomniałem wyżej należę do osób pracowitych, w związku z tym jeżeli zostanie mi przydzielona dana praca, i będę miał tylko możliwość ją wykonać, zrealizuje ją najlepiej jak tylko potrafię. Dopowiem także to co ja cenie najbardziej, umiem ukazać szacunek do innego gracza. Jednakże nie toleruję chamstwa oraz egoizmu. Następnym argumentem, który może przemówić na korzyść mojej osoby jest to czas. Jestem w stanie bezproblemowo pojawiać się na serwerze co drugi dzień a nawet codziennie. Nie widzę problemów w kwestii podporządkowania wyższej randze. Pragnąłbym dodać, iż zostanie mi dana szansa moja aktywność wzrośnie znacząco. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Jak najbardziej mam sprawny mikrofon oraz go używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej pojawiałbym się na serwerze w godzinach wieczornych tzn. 18 - 24. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Zasilałem szeregi Administracji na jednym z serwerów jednakże jakiś czas temu. Jak najbardziej jestem zapoznany z komendami SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jak najbardziej zapoznałem się regulaminami. Zdaję sobie sprawę, iż z życzeniem szanownej p. Manager @Jagoda miałem napisać ów wniosek za miesiąc, jednakże naprawdę mi zależy na stanowisku Administratora i też w znaczącym stopniu swą aktywność poprawiłem. Zdobyłem również pewne osiągi na serwerze (m.in. Aktualnie zasilam numer 1 w TOP 10 na serwerze.) Jeżeli jednak będę musiał odczekać ten czas bez problemowo się dostosuję do polecenia. Mam nadzieję, iż zostanie mi dana szansa, będę niezmiernie wdzięczny! Miłego weekendu:))
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: Mój nick to: rvbnzz, natomiast SteamID: STEAM_0:0:97155394 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://steamcommunity.com/id/pozdruwa/ 3. Twój wiek: Aktualnie mam 16 lat. 4. "Dlaczego ty?": Uważam iż, nadaję się na rangę Administratora, ponieważ mam świadomość, że będę musiał podołać wielu obowiązkom, które na mnie spadną, jestem w stanie zaświadczyć, że będę godnie reprezentować serwer jako członek Administracji oraz jak najlepiej rozwijać serwer jak i pomagać graczom. Jednoznacznie mówiąc pragnąłbym dać coś przez swój wkład. Dodam również, że zdaję sobie sprawę, iż posiadania owej funkcji, nie wiąże z zabawami, lecz stawia przed sobą znaczną ilość obowiązków. Tak jak wspomniałem wyżej należę do osób pracowitych, w związku z tym jeżeli zostanie mi przydzielona dana praca, i będę miał tylko możliwość ją wykonać, zrealizuje ją najlepiej jak tylko potrafię. Dopowiem także to co ja cenie najbardziej, umiem ukazać szacunek do innego gracza. Jednakże nie toleruję chamstwa oraz egoizmu. Następnym argumentem, który może przemówić na korzyść mojej osoby jest to czas. Jestem w stanie bezproblemowo pojawiać się na serwerze co drugi dzień a nawet codziennie. Nie widzę problemów w kwestii podporządkowania wyższej randze. Pragnąłbym dodać, iż zostanie mi dana szansa moja aktywność wzrośnie znacząco. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Jak najbardziej mam sprawny mikrofon oraz go używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej pojawiałbym się na serwerze w godzinach wieczornych tzn. 18 - 24. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Zasilałem szeregi Administracji na jednym z serwerów jednakże jakiś czas temu. Jak najbardziej jestem zapoznany z komendami SM. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jak najbardziej zapoznałem się regulaminami. Pozdrawiam gorąco. :))
×
×
 • Create New...