Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

kryszczel

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kryszczel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. 1. Twój nick: kryszczel- 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:42199337 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=kryszczel-&advType=name 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4289 5. Opis zdarzenia: Dostaję bana za duplicate account (posiadam tylko jedno konto). Od razu zaznaczę, że nie mam możliwości zmiany swojego adresu ip (prawdopodobnie każdy w moim miejscu zamieszkania, posiadający internet od tego samego dostawcy, ma to samo ip, co może powodować bany).
  2. 1. Twój nick: kryszczel- 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:42199337 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=kryszczel-&advType=name 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4289 5. Opis zdarzenia: Dostaję bana za duplicate account (posiadam tylko jedno konto). Od razu zaznaczę, że nie mam możliwości zmiany swojego adresu ip (prawdopodobnie każdy w moim miejscu zamieszkania, posiadający internet od tego samego dostawcy, ma to samo ip, co może powodować bany).
×
×
  • Create New...