Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

perm822

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About perm822

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  10.5
 • CSGO Arena #2
  1.3
 • CSGO AWP ONLY
  5.6
 • CSGO CODMOD
  0.1
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  31.7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Twój nick oraz SteamID: peRM ? ;O {R} ȡɨȼƙ {R}🥀, STEAM_1:0:7155855 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?: Pełniłem już funkcje bycia administratorem miałem 2 serwery. Serwery upadły szukam czegoś nowego ;). Serwer mi się bardzo spodobał i chodz gram krótko chciałbym zostać administratorem i pomagać administracji w pełnieniu obowiązków 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 16 do wieczora natomiast w weekendy Dłużej. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem miałem 2 serwery wiec musze znac 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem i należę 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: peRM ? ;O {R} ȡɨȼƙ {R}🥀, STEAM_1:0:7155855 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5838 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?: Pełniłem już funkcje bycia administratorem miałem 2 serwery. Serwery upadły szukam czegoś nowego ;). Serwer mi się bardzo spodobał i chodz gram krótko chciałbym zostać administratorem i pomagać administracji w pełnieniu obowiązków 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 16 do wieczora natomiast w weekendy Dłużej. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem miałem 2 serwery wiec musze znac 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem i należę 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się. Ps. Chcialbym pomoc administracji poniewaz lubie spelniac role admina. Pozdrawiam ;)
 3. 1. Twój nick: peRMO ? ;O {R} {R}🥀 2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:7155855 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=servers&s=7 4. Data zdarzenia: Nie pamietam. Z tydzien temu 5. Opis zdarzenia: Napisalem na czacie ''idiota'' po czym dostalem muta/gaga na 30dni
 4. 1. Twój nick oraz SteamID: peRM ? ;O {R} ȡɨȼƙ {R}🥀, STEAM_1:0:7155855 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5838 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?: Pełniłem już funkcje bycia administratorem miałem 2 serwery. Serwery upadły szukam czegoś nowego ;). Serwer mi się bardzo spodobał i chodz gram krótko chciałbym zostać administratorem i pomagać administracji w pełnieniu obowiązków 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 16 do wieczora natomiast w weekendy Dłużej. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem miałem 2 serwery wiec musze znac 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem i należę 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się. Ps. Chcialbym pomoc administracji poniewaz lubie spelniac role admina. Pozdrawiam ;)
 5. 1. Twój nick oraz SteamID: peRM ? ;O {R} ȡɨȼƙ {R}🥀, STEAM_1:0:7155855 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?: Pełniłem już funkcje bycia administratorem miałem 2 serwery. Serwery upadły szukam czegoś nowego ;). Serwer mi się bardzo spodobał i chodz gram krótko chciałbym zostać administratorem i pomagać administracji w pełnieniu obowiązków 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tygodniu od 16 do wieczora natomiast w weekendy Dłużej. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem miałem 2 serwery wiec musze znac 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak połączyłem i należę 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się.
×
×
 • Create New...