Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Fryzjerek97

CSGO CodMod Senior Admin
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Fryzjerek97 last won the day on March 21

Fryzjerek97 had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About Fryzjerek97

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  2.0
 • CSGO AWP ONLY
  2.3
 • CSGO CODMOD
  190.8
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.2
 • CSGO FFA
  0.9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie pamiętam, aby owy gracz robił jakieś problemy , bardziej jak sięgam pamięcią to bardziej należy do grupy graczy , którzy nie sprawiają żadnych problemów jeżeli chodzi pod kontem zachowania i jak przestrzegania regulaminu. Mikrofon korzysta , sesje na plus , więc ja nie widzę , żadnych przeciwwskazań ,więc jestem na tak
 2. Zły dział i zastosuj się do wzoru ;D https://max-play.pl/forum/208-cod-mod/
 3. jestem za takim pomysłem. Nawet też mogę pomóc bo stworzyć serwer na discordzie to nie jest jakaś czarna magia
 4. @Lord Yabol Ps. Lekarz spokojnie jest testowany nowy antycheat i mogą być takie małe artefakty 🙂
 5. Jestem aktualnie na nie . Z powodów ostatnich twoich mutów . https://zapodaj.net/4cac95c051437.png.html https://zapodaj.net/8e57650ad29c6.png.html
 6. Po obejrzeniu demka przyznaje się do błędu i chciałbym za niego serdecznie przeprosić. Będę musiał naprawić csa , gdyż z powodu nie znanej mi usterki nie widziałem, graczy , których miał oznaczonych Kezi po przez granat cheatera.
 7. Może być całkiem ciekawa klasa . Co sądzicie ?
 8. Klasa majster poprawić szanse na wyrzucenie broni na 1/10 . Przynajmniej moim zdaniem byłby by okey
 9. @Dupcyfer narzekanie na ninje będzie cały czas czy będzie stara czy też nie , a wszystkim nie da się dogodzić, ponieważ głównie chodzi o to, że ninja jest nie widzialny o nic więcej. Tym bardziej zauważ, że moje początki z tym serwerem zaczęły się od klasy karzeł i wtedy też wszyscy na tą klasę narzekali, gdy ja grałem. Przestałem nią grać skończył się płacz. Jeżeli znajdzie się gracz , gdzie przypasuje sobie klasę, której będzie na prawdę mocny to zawsze będzie płacz nie ważne jak by była słaba czy też mocna i to jest naturalna kolej rzeczy. Moim zdaniem gracze muszą się do nowej ninji przyzwyczaić, ale mogę się mylić. @Drako @GrandFather co Wy o tym sądzicie. Bo na razie to tylko moje zdanie ,a na razie nie chce oznaczać camera bo nie wiem jakie Wy macie zdanie i może coś temu zaradzicie sensownego, gdyż nie mam na to pomysłu.
 10. Podejrzewam, że @13ENn1NGT0N chodzi o to że jest za silną klasą dlatego proponuję dać nerfa tej klasie, aczkolwiek nie wiem co takiego jest mocnego w tej klasie ? Ma bizona który zadaje dmg na poziomie 13-17 hp na strzał ( Nie jestem pewny dmg , ale jakiegoś dużego nie robi ) ma brak rozrzutu i dodatkowo leczy się po 40 hp, ale trzeba zauważyć że owa klasa nie jest jakaś op ponieważ za nim zabije daną osobę to otrzyma albo bardzo duże obrażenia ewentualnie ktoś go zabije, ponieważ striker ma nikłe szanse np z klasą która ma m4 ,ak itp. Takie jest moje zdanie przynajmniej . Jak chciałbyś ją osłabić to moim zdaniem to już lepiej było by osłabić leczenie z 40 na 20 hp , ale czy to jest potrzebne to nie wiem .
 11. @13ENn1NGT0N ja patrzę na społeczeństwo. Tym bardziej , że ninja nie zawsze jest widzialna przy plantowaniu paki. Jeżeli chodzi o zabijanie ninja to teraz wystarczy biegnąć przy cieniu i da się każdego zabić to nie jest już , aż tak trudne. Jeżeli chodzi o sam płacz o tą klasę chodzi tutaj o to , że ninja właśnie jest nie widzialny i ciężko ją zabić, więc dodawanie dodatkowej możliwości plantowania paki na ninji , gdy jest ich powiedzmy 3 w tt to było już wgl masakra, bo podczas plantowania paki dwie ninje mogą na spokojnie pójść na plecy ct i ich powyjaśniać bo wszyscy skupią się na pace , a nie na graczach. Takie przynajmniej jest moje danie , że zrobienie czegoś takiego ,że może ostatni członek , który jest ninja plantować jest bardzo dobrym rozwiązaniem. @GrandFather co o tym myślisz o całej tej sytuacji ?
 12. @13ENn1NGT0N Tutaj bardziej chodzi o to , aby ninja nie była zbyt op. Ponieważ , gdy ninja jest nie widzialny to jest praktycznie 100% pewne , że ninja zaplantuje pake i da przewagę przeciwnej drużynie. Tym bardziej , że już jest dość mocną klasą i nie trzeba jakoś mocno się starać , aby zabić i doskonale o tym wiesz 🙂
 13. Popieram zdanie Wolfiego. Ta informacja jest tak krótka , że praktycznie nie widzialna
×
×
 • Create New...