Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KoBi

CSGO Retakes Admin
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About KoBi

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Retakes
  95.6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Humana znam długo i wiem, że jest człowiekiem, który wykona powierzone mu zadanie. Pamiętam czasy jak był adminem i wychodziło mu to naprawdę dobrze. Jedynie do czego mogę się przyczepić to czas na serwerze (chociaż na HLX ma tylko 13h to na profilu ma ich aż 40h), generalnie podanie na TAK, lecz musisz do Nas częściej wracać. Byłbym na okresem próbnym aby sprawdzić jak będzie u Ciebie wyglądała aktywność.
 2. KoBi

  Zmiany

  Losowo dane rundy pistoletowe to ciekawa koncepcja, która była by naprawdę dobrym rozwiązaniem.
 3. KoBi

  Zmiany

  Dobry wieczór! Dzisiaj na serwerze Retaked zostało przeprowadzone głosowanie odnośnie dodania map i rund pistoletowych. Ponad 80% zgromadzonych odpowiedziała za TAK, moim skromnym zdaniem przydało by się dodać trochę "świeżości" na wspomniany wyżej serwer, zapewne więcej graczy by z Nami zostało, ale również dla stałych bywalców było to coś nowego, przez co walka o top HLX była by większa i bardziej zacięta, wiele osób oczekuje wprowadzenia nowych map, bo granie Mirage/Dust i czasem Cache staję się już monotonne + dodanie rund pistoletowych i Retaked stałby się naprawdę rozchwytywany.
 4. KoBi

  Mapy

  Witam! Przydałoby się dodać parę mapek, bo dust i mirage na zmiane to jest już nudne, jest jeszcze cache ale szybko jest RTV'owany poprzez błędy z spawnem po stronie terro na bs b. Dobrze by było dodać Traina i Inferno na dobry początek no i poprawić respy na cache.
 5. Respy na Cache są jeszcze z tego starego, przez co na BS B są 3 miejsca gdzie model postaci TT się blokuje o niewidzialne piksele.
 6. KoBi

  Podanie by KoBi

  1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:128971762 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5618 3. Twój wiek: 19 4. "Dlaczego ty?": Odpowiedź jest prosta - nie widzę innych adminów, czasem wejdzie Skalron (chociaż już go długo nie widziałem), a porządek na serwerze to sprawa pierwszorzędna, aby gracze mogli się dobrze bawić i wracać na serwer. Tak jak np. Ja, dzięki fajnej atmosferze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam i również z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej w godzinach wieczornych (16-21) 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem pare razy na serwerach CS:GO + dużo razy na serwerach 1.6 począwszy od admina na wlaścicielu kończąc. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, zrobiłem to. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne, że tak.
×
×
 • Create New...