Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KoBi

Supervisor CSGO Retakes
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KoBi last won the day on September 15

KoBi had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

About KoBi

 • Birthday 12/16/2000

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  1.2
 • CSGO Arena #2
  2.9
 • CSGO Surf Combat
  0.0
 • CSGO CODMOD
  3.7
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  2.9
 • CSGO FFA
  20.3
 • CSGO DM
  24.4
 • CSGO Retakes
  337.7

Recent Profile Visitors

572 profile views
 1. Przyjmuję na okres próbny. Przyda nam się dodatkowy admin, odnośnie doświadczenia myślę, że @frz jak i @1llu z chęcią pomogą Ci i wytłumaczą jeśli czegoś nie rozumiesz, natomiast Ja skontaktuje się z Tobą na Steam odnośnie podstawowych komend admina.
 2. KoBi

  Pistolki/Mapy

  Dodałem i zmieniłem respy, na Mirku, Inferno, Cbblu, DD2 + dodałem Vertigo, dzisiaj jeszcze Traina dodam. (łącznie ponad 60 nowych/zmienionych respów)
 3. KoBi

  Pistolki/Mapy

  Byłeś na zebraniu, zatem znasz już odpowiedź i wiesz, że problem zostanie rozwiązany (jeśli nie/bądź zapomniałeś) sprawdź logi zebrania. @frz
 4. KoBi

  Pistolki/Mapy

  Temat pistoletów był poruszany parę razy i narazie nic się w tym nie zmieniło. Temat map, faktycznie mogłyby zostać dodane nowe, ale bez wyrzucenia cobla. @CamerDisco Temat awp, dzieję się tak na full serwerze? czy 1vs1 2vs2?
 5. KoBi

  Odwołanie Bociek

  Niestety, jeśli nie umiesz się zachować, to licz się z konsekwencjami. Bana nie dostałeś za jednorazowe wyzwanie, lecz za kilka takich akcji. Obrażałeś za nic, jak sam napisałeś byłeś "po browarkach", lecz to nie jest żadne wytłumaczenie. Ban zostaję.
 6. KoBi

  Podanie na admina DD

  Podanie na chwilę obecną odrzucam. Daj się poznać i wtedy napisz podanie 😄 Wybacz, że tak długo zwlekałem ale miałem parę spraw do załatwienia.
 7. KoBi

  Podanie na admina DD

  Panowie z racji iż mało czasu spędzam na serwerze, prosiłbym Was o wypowiedzenie się, czy znajdzie kolegę, jak się zachowuje etc. @paKobraciszku, @1llu, @jimmybimber, @frz
 8. KoBi

  Rangi

  Ciekawy pomysł nie ukrywam, że to fajne urozmaicenie, natomiast aby to miało sens trzeba by było wprowadzić owe lvl faceit na każdy serwer, aby w razie konkursów każdy miał równe szanse. System punktacji może zostać taki sam, lecz trzeba będzie zwiększyć pułap punktów (jest łatwiej to zrobić niż od zera system punktacji). Na serwerze jest 22 rangi, a lvl fc tylko 10, zatem trzeba by było ładnie rozplanować punktacje, aby to miało sens. Ode mnie leci TAK. @CamerDisco a ty co o tym myślisz? Jak wygląda to ze strony technicznej?
 9. KoBi

  Ranking / Topka

  Moim zdaniem topeczkę można zmienić za to rank, nie wygląda aż tak źle. Jest darmowy vip na miesiąc (nawet na zawsze) dla Top 5 HLX. Tutaj z czerwca. Fakt, totalnie o tym zapomniałem również można to usunąć. @CamerDisco Dasz radę coś zrobić na teraz? Byłbym mega wdzięczny.
 10. KoBi

  Pistoletówki

  @CamerDisco
 11. @Lord Yabol Powiem tak. Obejrze dokładnie raz jeszcze + jego wcześniejsze mapy i dam werdykt. Miał parę dziwnych akcji, chodzi o sprawdzanie pozycji, ale w woli ścisłości obejrze pare jego demek.
 12. KoBi

  Podanie na admina frz v2

  Od ostatniego podania poprawiłeś swoją aktywność na serwerze, i nadal grasz. Przyjmuję na okres testowy !
×
×
 • Create New...