Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KoBi

Supervisor CSGO Retakes
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KoBi last won the day on May 12

KoBi had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About KoBi

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.5
 • CSGO CODMOD
  3.3
 • CSGO FFA
  0.8
 • CSGO DM
  5.6
 • CSGO Retakes
  286.9

Recent Profile Visitors

289 profile views
 1. KoBi

  Podanie na admina frz v2

  Od ostatniego podania poprawiłeś swoją aktywność na serwerze, i nadal grasz. Przyjmuję na okres testowy !
 2. KoBi

  Podanie na Admina 1llu

  Jestem na TAK; + długi staż na serwerze + nad wyraz kulturalny i miły człowiek (można sprawdzić historie chatu) + nie miałem z nim żadnych problemów + ma dobry kontakt z graczami Moim zdaniem spisał by się doskonale na serwerze. Gra w godzinach kiedy innych adminów zazwyczaj nie ma (głównie rano).
 3. Rozpisywałem to demko http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-retakes/auto-20200323-175636-de_mirage.dem.bz2 1:20 - miał wychylać zobaczył terroryste na ławce więc się cofnął i przymierzył przez ścianę. 1:30 - nie mógł dostać infa, że tam stoi, ale i tak ładnie na niego wychylił 2:48 - ładnie przycelowal na głowę przez ścianę + bardzo szybka reakcja. Generalnie polecam obejrzeć demko od 5:30 do 6:00 5:30 - terrorysta podskoczył, a Tesapax celownik za nim. 5:34 - wcelowanie w terroyste, który wchodził wcelowany w shorta, kiedy go nawet nie widział, pomimo, że obok (przy exicie) stał odsłonięty i w pełni widoczny TT. 5:58 - znów bardzo szybka reakcja. 8:19 - widzi, że CT się porusza, więc wcelowywuje się w kuchnie. 8:55 - mierzył przez ścianę 11:14 - kolejne mierzenie przez ścianę 14:12 - to jest ta śmieszna akcja o której mówiłem xD 14:24 - tak jak pisałem skany przez smoke mają u niego duży % trafienia. 15:28 - bardzo bardzo szybki czas reakcji zobaczył tylko kawałek ręki na ułamki sekund, strzelił, bo widział, że mu podchodzi. 15:31 - nieźle bawi się z terroystą, którego nie słyszał, a pomimo to unikał kontaktu z nim. Generalnie prócz tych akcji polecam obejrzeć owy mecz, kolega nic nie sprawdza jeśli nikogo tam nie ma. Wychodzi od razu wcelowany, jego movement pozostawia wiele do życzenia,a pomimo tego robi niezłe KD.
 4. Bana dostałeś jak wiesz ode mnie widziałem jak grasz, jak celujesz do gościa, który stoi w smoke'u. Dosłownie leciałeś na niego z akaczem XD nie kontrolując Spraya, ale to jest nic... jak byłeś w terro i ktoś z defował to każdy scan w smoke zawsze Ci idealnie siadał. Jest wiele takich akcji, gdzie widać, że wiesz o tej drugiej osobie (jak np. stoi zza smokiem). Oczywiście teraz wystarczy poczekać na demko, które z chęcią mogę rozpisać. :3 #edit z tego co widzę dzisiaj był callout na Ciebie.
 5. KoBi

  Zmiany

  Podbijam post, bo długo nie dostałem odpowiedzi.
 6. KoBi

  Zmiany

  Gracze skarżą się ponieważ respy na cbblu są zepsute, nie ma możliwości nawet zaplantowania paki. Mógłbyś zmienić respy po stronie CT (aby dalej się respliki) + dodać aby paka się automatycznie plantowała, to samo z defem, aby paka odrazu się rozbroiła (o ile wszyscy TT nie żyją w innym przypadku pake defuje się normalnie). No i oczywiście dodać znów rundy pistoletowe (najlepiej 5 pierwszych rund).
 7. Humana znam długo i wiem, że jest człowiekiem, który wykona powierzone mu zadanie. Pamiętam czasy jak był adminem i wychodziło mu to naprawdę dobrze. Jedynie do czego mogę się przyczepić to czas na serwerze (chociaż na HLX ma tylko 13h to na profilu ma ich aż 40h), generalnie podanie na TAK, lecz musisz do Nas częściej wracać. Byłbym na okresem próbnym aby sprawdzić jak będzie u Ciebie wyglądała aktywność.
 8. KoBi

  Zmiany

  Losowo dane rundy pistoletowe to ciekawa koncepcja, która była by naprawdę dobrym rozwiązaniem.
 9. KoBi

  Zmiany

  Dobry wieczór! Dzisiaj na serwerze Retaked zostało przeprowadzone głosowanie odnośnie dodania map i rund pistoletowych. Ponad 80% zgromadzonych odpowiedziała za TAK, moim skromnym zdaniem przydało by się dodać trochę "świeżości" na wspomniany wyżej serwer, zapewne więcej graczy by z Nami zostało, ale również dla stałych bywalców było to coś nowego, przez co walka o top HLX była by większa i bardziej zacięta, wiele osób oczekuje wprowadzenia nowych map, bo granie Mirage/Dust i czasem Cache staję się już monotonne + dodanie rund pistoletowych i Retaked stałby się naprawdę rozchwytywany.
 10. KoBi

  Mapy

  Witam! Przydałoby się dodać parę mapek, bo dust i mirage na zmiane to jest już nudne, jest jeszcze cache ale szybko jest RTV'owany poprzez błędy z spawnem po stronie terro na bs b. Dobrze by było dodać Traina i Inferno na dobry początek no i poprawić respy na cache.
 11. Respy na Cache są jeszcze z tego starego, przez co na BS B są 3 miejsca gdzie model postaci TT się blokuje o niewidzialne piksele.
 12. KoBi

  Podanie by KoBi

  1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:128971762 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5618 3. Twój wiek: 19 4. "Dlaczego ty?": Odpowiedź jest prosta - nie widzę innych adminów, czasem wejdzie Skalron (chociaż już go długo nie widziałem), a porządek na serwerze to sprawa pierwszorzędna, aby gracze mogli się dobrze bawić i wracać na serwer. Tak jak np. Ja, dzięki fajnej atmosferze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam i również z niego korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej w godzinach wieczornych (16-21) 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem pare razy na serwerach CS:GO + dużo razy na serwerach 1.6 począwszy od admina na wlaścicielu kończąc. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, zrobiłem to. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne, że tak.
×
×
 • Create New...