Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

KoBi

Supervisor CSGO Retakes
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

KoBi last won the day on February 17

KoBi had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

2 Followers

About KoBi

 • Birthday 12/16/2000

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  5.4
 • CSGO Arena #2
  22.0
 • CSGO Surf Combat
  0.0
 • CSGO CODMOD
  3.7
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  8.1
 • CSGO FFA
  41.0
 • CSGO DM
  34.3
 • CSGO Retakes
  450.9

Recent Profile Visitors

1,403 profile views
 1. Na + + czas na serwerze + aktywność + wiek + mikrofon Na - - doświadczenie +- chat da się wyłapać "morda psy", "debile" nie ma tego dużo, ale jednak. Popraw słownictwo Przyjmuję na okres testowy. Odnośnie komend napisz do mnie na Steamie w celu wyjaśnienia paru spraw i nadania test admina. Pozdrawiam Cieplutko
 2. Zacznijmy od początku śmieliśmy się z tego co piszesz nie z Ciebie. Odnośnie 4lv faceit - chciałem sprawdzić kto uczy mnie grać (mam zaraz 8lv na faceit, zatem nie potrzebuję aby mnie 4lv uczył, skoro sam dobrze gierki nie ogarnia). Nie stalkowałem twojego konta przeczytałem to co masz napisane na profilu. Nigdzie nie napisałem, że jesteś gorszy, bo masz mniej Hz niżeli Ja. Nigdzie też nie napisałem, że mam lepszy monitor czy komputer xD w ogóle w czym problem? czemu doszukujesz się na siłę ? Ps. Ty z ziomkiem śmiałeś się ze mnie xD pisał chłop ze mógłbyś być moim ojcem etc. xD
 3. Gdzie to jest wyrwane z kontekstu? Każdy może sprawdzić mój chat. Ty zacząłeś pisać, że jestem słaby. Ja na to odpowiedziałem, że jakiś random mi piszę, iż słaby jestem, bo nie widziałem Cie na serwerze wcześniej.
 4. Zacznijmy od początku. Tutaj chat PJC, po konwersacji ze mną. 2021-02-17 10:20:04 jebany 10lvl. [PL] Max-Play.pl [Arena 1vs1]#2 128TR SKINS/KNIFE/AGENTS am_nuke2018_v2_mp 2021-02-17 10:20:01 chlop co idzie tryhardowac na arenkach. [PL] Max-Play.pl [Arena 1vs1]#2 128TR SKINS/KNIFE/AGENTS am_nuke2018_v2_mp 2021-02-17 10:19:40 jacob obronca zwierzat?. [PL] Max-Play.pl [Arena 1vs1]#2 128TR SKINS/KNIFE/AGENTS am_nuke2018_v2_mp 2021-02-17 10:18:50
 5. Powiem tak, plany na rozwój zawsze są, aczkolwiek na razie nie zobaczysz nowego trybu. Musimy zająć się obecnymi serwerami, bo niestety przy serwerach zawsze jest coś do roboty. Jeśli pojawi się nowy serwer, zapewne będzie to oznajmione postem.
 6. KoBi

  Odwolanie od bana na FFa

  link do bana. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:571362060 @JScsgo
 7. Faktycznie są Muzyke polecam brać od "nocopyrightsounds" (wpisz na yt na pewno wyskoczy) wybór jest ogromny, odnośnie muzyki w tle z własnego doświadczenia wiem, że muzyka chillowa (nawet i sam rytm) bardzo dobrze działa. Widzę progres względem wcześniejszych produkcji, oby tak dalej
 8. Aby zagrać na retakes musisz spełnić pkt. 4
 9. Leci plusik! Widać poprawę względem poprzednich filmików. Podoba mi się numer (w tym przypadku molo) w lewym dolnym rogu. Głos jest bez szumów co poprawia obiór filmu. Co warto zmienić? Moim zdaniem cicha spokojna muzyka (NoCopyright) w tle mogłaby przygrywać. Ciekawą i na pewno przydatną opcją było by ustawienie odnośników czasu z opisem (np. molo). Owa funkcja weszła stosunkowo nie dawno, ale ucząć się smokeów trafiłem nie raz na owy odnośnik. Korzysta z nich użytkownik "Serex" zatem możesz sprawdzić jak to wygląda.
 10. Gracz przeprosił mnie na PW. Mam nadzieję, że sytuacja już się więcej nie powtórzy. Liczę na miłą rywalizację. Z dniem dzisiejszym ściągam Perma.
 11. KoBi

  Podanie

  Zastosuj się do wzoru, bo podanie jest słabo czytelne. Twój HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=411 Polecam również zobaczyć podanie Frz, gdyż on napisał podanie w prosty ale co najważniejsze czytelny sposób.
 12. Obraziłeś moją rodzię mnie, więcej niż 2 razy, ale pal licho. Perm tak działa to nie ban czasowy. @FarQ @Lord Yabol co uważacie? co robimy z delikwentem?
 13. Nie ma czegoś takiego jak Ban tylko na retakes. Nie, nie możesz nikogo obrażać w internecie, po 1 jak niby Cie prowokuję? Zabijając Cię? Jak wylecisz "z mordą" to nie będę potulny, kiedy obrażasz mi rodzinę, po 2 wskaż jedną osobę, którą wyrzuciłem, bo nie dała mi repa/pochwały. Wystarczy wejść na mój profil i zobaczyć ile mam repów od osób z mp, z większością grałem to zostawili. Pochwał ani razu na retakes nie dostałem. Zresztą po co ja się tłumaczę chłopowi, który w chamski sposób obraża mi rodzinę? mówi mi, żebym się zabił etc.
 14. Czekałem aż coś napiszesz. Zacznijmy od początku dostałeś bana za trolowanie(bodajże celów nie robiłeś, skakałeś po mapie), lecz tylko na 30min, i to był początek końca, za każdym następnym razem jak się widzieliśmy próbowałeś być śmieszny i mnie wyzywać, czasami wystarczyło Ci powiedzieć, żebyś już siedział cicho, ale później nie mogłem tego tolerować więc dostałeś bana na 1 dzień, abyś odpoczął. Emocje zeszły, wróciłeś parę dni później zwyzywałeś mnie i uciekłeś, miałem banować przez SB, ale zapomniałem, dlatego przy następnym naszym spotkaniu nadrobiłem to, ale za co perm? Gracz wypisywał
×
 • Create New...