Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

DzikiCygan

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DzikiCygan

 1. 2 nowe klasy ode mnie Nazwa: Zeus(100lvl) Opis: Posiada 1/1 z Zeusa, naładowanie się zeusa po zabójstwie, podwójny skok Bronie: Zeus, Rewolwer Inteligencja: 0 Zdrowie: 15 Obrażenia: 5 Wytrzymałość: 10 Kondycja: 40 Nazwa: Sanitariusz(301lvl) Opis: Po użyciu umiejętności klasy przez 5 sekund przeciwnik leczy go swoimi strzałami (do 250 HP) Bronie: Galil AR, glock-18 Inteligencja: 0 Zdrowie: 30 Obrażenia: 15 Wytrzymałość: 40 Kondycja: 10 + Dodał bym opcje aby mapa de_rats_csgo_b5 (nie znam dokładnej nazwy chodzi o 2 ratsy) była grywana tylko rano, ponieważ gdy są dostępne 2 mapy rats na raz to często przez godzinę jest ta sama mapa.
 2. Nazwa: Zeus(100lvl) Opis: Posiada 1/1 z Zeusa, naładowanie się zeusa po zabójstwie, podwójny skok Bronie: Zeus, Rewolwer Inteligencja: 0 Zdrowie: 15 Obrażenia: 5 Wytrzymałość: 10 Kondycja: 40
 3. DzikiCygan

  Phantom

  Możecie Phantomowi zabrać nawet broń ale on i tak będzie denerwujący ponieważ ludzie grający nim tylko i wyłącznie skaczą. On pojawia się przed tobą na ułamek sekundy a za chwile może być za tobą po prawej stronie albo lewej, żeby go zabić w tym czasie, w którym jest widzialny trzeba mieć refleks pro playera. Według mnie klasa do usunięcia, ponieważ jego umiejętność jest zbyt mocna i ludzie tego nadużywają skacząc przez całą rundę.
×
×
 • Create New...