Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

DzikiCygan

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About DzikiCygan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym mu dał mp7 bo ta broń jest tylko na wsparciu ogniowym którym nikt nie gra więc było by jakieś urozmaicenie.
 2. Jestem za propozycją Wolfiego, nie mogę teraz wkleić linku do warsztatu ale ja zobaczyłbym jeszcze takie mapy jak de_Aztec, Inferno i de_bank
 3. +1 zgadzam się w 100 procentach ninja jest dobra tylko trzeba umieć nią grać. Tak samo jest z komandosem. Jest wiele osób które potrafią na owych klasach zrobić bardzo dobre staty.
 4. Trochę za mocne z tym brakiem rozrzutu jak to ma być zwykła klasa to same buty astronauty bym zostawił i nie napisałeś jakie ma mieć bronie ale po małych poprawkach jestem na tak.
 5. Dla mnie ciche kroki zupełnie wystarczą. Ninja jest dobry tylko trzeba umieć nią grać i trochę lvl wbić. Większość osób tą ninja lata na pałę bo, myśli że jak są niewidzialni to już nikt ich nie nie zabije. Ninja trzeba umieć grać, taki Dupcyfer albo DOMCI grają mądrze tą klasą i mają powyżej 30 killi na mapę.
 6. Jestem za pomysłem Ryuu tylko zostawił bym mu UMP-45 bo z mp5 jest już klasa a z UMPem nie ma
 7. 2 nowe klasy ode mnie Nazwa: Zeus(100lvl) Opis: Posiada 1/1 z Zeusa, naładowanie się zeusa po zabójstwie, podwójny skok Bronie: Zeus, Rewolwer Inteligencja: 0 Zdrowie: 15 Obrażenia: 5 Wytrzymałość: 10 Kondycja: 40 Nazwa: Sanitariusz(301lvl) Opis: Po użyciu umiejętności klasy przez 5 sekund przeciwnik leczy go swoimi strzałami (do 250 HP) Bronie: Galil AR, glock-18 Inteligencja: 0 Zdrowie: 30 Obrażenia: 15 Wytrzymałość: 40 Kondycja: 10 + Dodał bym opcje aby mapa de_rats_csgo_b5 (nie znam dokładnej nazwy chodzi o 2 ratsy) była grywana tylko rano, ponieważ gdy są dostępne 2 mapy rats na raz to często przez godzinę jest ta sama mapa.
 8. Nazwa: Zeus(100lvl) Opis: Posiada 1/1 z Zeusa, naładowanie się zeusa po zabójstwie, podwójny skok Bronie: Zeus, Rewolwer Inteligencja: 0 Zdrowie: 15 Obrażenia: 5 Wytrzymałość: 10 Kondycja: 40
 9. DzikiCygan

  Phantom

  Możecie Phantomowi zabrać nawet broń ale on i tak będzie denerwujący ponieważ ludzie grający nim tylko i wyłącznie skaczą. On pojawia się przed tobą na ułamek sekundy a za chwile może być za tobą po prawej stronie albo lewej, żeby go zabić w tym czasie, w którym jest widzialny trzeba mieć refleks pro playera. Według mnie klasa do usunięcia, ponieważ jego umiejętność jest zbyt mocna i ludzie tego nadużywają skacząc przez całą rundę.
×
×
 • Create New...