Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

MrVegetaMr

Supervisor CSGO Arena
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

MrVegetaMr last won the day on July 30

MrVegetaMr had the most liked content!

Community Reputation

48 Excellent

1 Follower

About MrVegetaMr

 • Birthday 04/15/1997

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  16.1
 • CSGO Arena #2
  41.5
 • CSGO CODMOD
  0.3

Recent Profile Visitors

608 profile views
 1. MrVegetaMr

  Perm Ban

  Witam sytuacja wygląda tak że nasz admin zawinił rozmawiałem z owym administratorem. z opisu sytuacji wynika ze owy admin chciał dać gaga który ci się należy za wyzywanie graczy na okres 2 msc za brak możliwości gry pozostaje mi jedynie przeprosić miłej gry i zaleca się przestrzeganie regulaminu z poważaniem team Max-Play.
 2. MrVegetaMr

  Poprawki

  Spoko zajmę się tym po weekendzie 🙂
 3. MrVegetaMr

  Poprawki

  Wiesz co u nas tylko ten pool map ale zajmę się tym chyba ze chcesz to nie ma problemu 🙂
 4. Witam po pierwsze nie wyrabiałeś godzin z tego co pytałem adminów to rzadko widywany byłeś na serwerze popraw aktywność staraj się i za jakiś czas złóż podanie ponownie panowie co myś[email protected] @Viperr @sebvsiek @ParUfa @marcel13181?
 5. MrVegetaMr

  UnMute

  Witam, mute zdjęty /close
 6. Nazwa tematu: [Odwołanie][Nazwa serwera] Nick Wzór odwołania: 1. Twój nick: 2. Twój Steam ID: 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=TwojeSteamID&advType=steam 4. Data zdarzenia: 5. Opis zdarzenia: W przypadku otrzymania silenca "z filtra" (admin CONSOLE, czas 1 miesiąc) odwołania należy zamieszczać w subforum "Blokady od pluginu" korzystając ze wzoru: 1. Twój nick: 2. Twój Steam ID: 3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=TwojeSteamID&advType=steamid 4. Link do Twojego profilu HLStatsX: 5. Opis zdarzenia: W przypadku, gdy użytkownik odwołuje się od bana na naszym serwerze TS3, należy korzystać z poniższego wzoru: 1. Twój nick: 2. Powód bana: 3. Data zdarzenia: 4. Opis zdarzenia: Odwołania niedostosowane do wzoru nie będą rozpatrywane.
 7. Ban nie słuszny /close
 8. Witam co do sesji nie mam zastrzeżeń ale ten czat pozostaje wiele do życzenia możemy się tak umówić ze ja Zaakceptuje to podanie ale postaraj się poprawić czat a ja regularnie będę to kontrolować 🙂 Podanie Przyjęte na okres testowy
 9. Popraw czat wieksza aktywność na ten moment Podanie odrzucone /close
 10. Witam panowie Jakieś opinie ? @marcel13181 @sebvsiek @Gr4ffiti @PeStKoV @Viperr
 11. MrVegetaMr

  Unmute

  Witam Jak wyżej zastosuj się do wzoru i napisz jeszcze raz /close
 12. Przyjęty na okres testowy /close
×
×
 • Create New...