Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Artur

CSGO DD2/MIR Admin
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Artur

 • Birthday 02/02/2002

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO ONLY DD2/MIR
  78.6
 • CSGO Retakes
  0.4

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. Co do tego bana, przejrzałem demko i po sprawdzeniu akcje przy których Cię oglądałem i zbanowałem mogły się przytrafić fartem za co przepraszam. Bana zdejmuje.
 2. W pierwszej kolejności proszę @GrandFather o przejrzenie rozpisanych dowodów. Może mi coś umknęło. Zaczynając wynik (ct)2-1(tt) czas 1:23 Prefire bez sprawdzenia prawej strony, wylatujesz od razu praktycznie wcelowany w gościa. Nie było go słychać - sprawdzałem. Następnie 3-1 czas 1:07 nie trafiony prefire wymierzony w głowę oponenta przez ścianę bardzo ładnie wcelowanie widać na 1/4 spowolnienia. Kolejno ta sama runda 0:42 górny tunel od strony bombsite'u B rushuje 2 ct, przy spowolnieniu 1/4 lub nawet bez niego widać jak ok przepuszczasz jedną osobę po czym nagle flick na ct który jeszcze nie wyszedł w twoje pole widzenia a nikt nie podał o nim info, ani go nie widział ponieważ schodził dopiero smoke, który blokował pole widzenia twoich kolegów z drużyny. Po chwili celownik wraca na ct po lewej jakbyś chciał poprawić swój błąd. Wynik 4-1 czas 1:00 super strzał w bramę na longu, szkoda że CT jeszcze do niej nie wszedł. I wszystko by było spoko gdyby przeciwnik szedł po linii prostej ale on podskoczył gdzie twój celownik poleciał za nim (sprawdzane spowolnienie 1/4, 1/4 oraz normalne tempo). W tej samej rundzie czas 0:50 wcelowany w tego samego ct w głowę pickujesz bramę nie wiedząc czy jest po lewej czy prawej. Potem już ban. Link do dema: http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-only/auto-20200402-144056-de_dust2.dem.bz2
 3. 1. Twój nick oraz SteamID: ?Artur?, STEAM_0:1:59383560 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3571 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Po odegraniu kolejnych godzin na serwerze postanowiłem ponownie spróbować szansy, bo uważam że nie należy się poddawać. Nabiłem trochę godzin oraz mam nadzieję, że tym razem pokazuje bardziej niż do tej pory, że należy mi na tym stanowisku. Jak już wcześniej wspominałem aktualnie nie ma tutaj zbyt wielu aktywnych administratorów więc postanowiłem znów spróbować. Jako admin serwera dbałbym o ład i porządek oraz utrzymywał dobrą atmosferę na serwerze. Jak wiadomo administracja również tworzy opinię serwera, więc z mojej strony mógłbym powiedzieć, że rzetelnie spełniałbym swoje obowiązki oraz sprawowałbym się jak najlepiej by opinia stale rosła w górę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już administratorem na dwóch sporych serwerowniach. Ostatnio było to około roku temu lecz nadal posiadam wiedzę oraz doświadczenie które mogę wykorzystać i tutaj. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę do grupy oraz połączyłem swoje konto steam. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak oczywiście.
 4. 1. Twój nick oraz SteamID: 「Artur」, STEAM_0:1:59383560 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3571 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Gram od jakiegoś czasu aktywnie na serwerze. Aktualnie nie ma tutaj zbyt wielu aktywnych administratorów. Jako admin serwera dbałbym o ład i porządek oraz utrzymywał dobrą atmosferę na serwerze. Jak wiadomo administracja również tworzy opinię serwera, więc z mojej strony mógłbym powiedzieć, że rzetelnie spełniałbym swoje obowiązki oraz sprawowałbym się jak najlepiej by opinia stale rosła w górę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już administratorem na dwóch sporych serwerowniach. Było to około roku temu lecz nadal posiadam wiedzę oraz doświadczenie które mogę wykorzystać i tutaj. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę do grupy oraz połączyłem swoje konto steam. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak oczywiście.
×
×
 • Create New...