Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

TeczaWiag

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TeczaWiag

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.1
 • CSGO CODMOD
  57.5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Minus klasy jaką jest ninja ¯\_(ツ)_/¯
 2. TeczaWiag

  Major

  Chodzi o to żeby chociaż dać mu to 1/7 lub coś takiego, bo dużych zmian tam nie trzeba robić a i można dać rambo jakiś pistolet np. five seven bo aktualnie to ma tylko famasa i nóż.
 3. TeczaWiag

  Major

  Major jako klasa premium jest o wiele słabszy od klasy zwykłej jaką jest błysk. Major ma 1/20 na zabicie i 1/15 na odbicie a taki błysk ma 1/5 na instakilla i do tego 1/5 z usp.
 4. TeczaWiag

  Zmiana Rambo

  Można by zrobić takiego rambo jaki był na serwerach 1.6 Rambo: -Statystyki mogą zostać Broń: Famas, usp Opis: 2 skoki, 20hp za zabicie, niewidzialność (taka jak na kamuflażu) Ewentualnie jakby był jeszcze za słaby to można dać mu jakieś dodatkowe dmg.
 5. Nawet nie trzeba robić żeby spadochron był niewidzialny myślę, że wystarczyłoby zrobić żeby nie otrzymywał obrażeń od upadku.
 6. Popieram Kapitana ciche kroki dużo zmieniają i by były spoko opcją
 7. Według mnie Rambo mógłby być lekko zmieniony ponieważ 1/3 z noża jest to za mała szansa żeby ryzykować można by zamiast tej szansy dać mu famasa jak na serwerach 1.6 i dodać 10dmg ponieważ.
×
×
 • Create New...