Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Noskill0240

Members
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Noskill0240

Recent Profile Visitors

53 profile views
  1. Nazwa klasy: Spiderman Co chcesz, aby było zmienione: Na pewno bazowe statystykii zwiększenie niewidzialności na nożu tak do 75%, plus do tego, aby dodać coś dla tej klasy bo jest pusta i jest useless, mam kilka pomysłów, pierwszym jest dodanie mu umiejętności przemiany w venoma przez co by dostawał na przykład +35 do każdej statystyki na jakiś okres czasu, drugim pomysłem jest dodanie mu rzucania pajęczyną na przykład z noża pod lewym (kilka na runde) która by dawała stuna na 1 sekunde albo spowolnienia tak 60% na kilka sekund.
  2. 1. Twój nick: Noskill02402. Twój Steam ID: STEAM_1:0:151715625 3. Link do sourcebans: np. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist 4. Data zdarzenia: 02-16-20 00:51 (sekundy nie znam) 5. Opis zdarzenia: Witam serdecznie, dzisiaj przed godziną pierwszą grałem sobie karłem na cod modzie i na mapie Mirage zacząłem rozmawiać z innymi graczami na tym serwerze, sytuacja wyglądała tak. Na spectach siedział mój ulubiony i najlepszy admin na serwerze cod mod nicku nie podam bo podejdzie pod obraze.... zacząłem dyskutować z nim i podkreślam to że nic do niego nie mam bo jest to według mnie najlepszy gracz na serwerze, ale on zawsze ma do mnie jakiś problem, grozi mi banem za każdym razem jak coś powiem, dzisiaj to było aż śmieszne, ponieważ nie można grać w "króla ciszy" ani nic powiedzieć bo podchodzi to pod "propagande", ja rozumiem że cs to strzelanka, ale żeby określić ze ktos propaganduje to juz jest lekko dziwne. Wroce do tego ze granie w krola ciszy z innymi graczami serwera podchodzi pod prowokacje jedynie moją (gdzie i tak to nie byla prowokacja), kilka osob gra a jedna dostaje bana, sprawiedliwe. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką 🙂
×
×
  • Create New...