Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

OPW

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About OPW

 • Birthday 06/08/1994

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO CODMOD
  88.3

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. OPW

  Wsparcie ogniowe

  Stojąc niedaleko krawędzi nadal o nią zaczepiają nawet celujac ok 50 cm wyżej i możliwe że nie zdajac tyle obrażeń co trzeba
 2. Na wsparciu ogniowym majać perk który daje broń nie otrzymuje jej.
 3. OPW

  Perk teleport

  Nie chodzi mi o amadeusza (perk)który daję o wiele większą przewagę tylko o inny oddzielny
 4. Jest jeszcze jedna rzecz "wymiana perku/itemu" w celu jego naprawy, ta kwestja powinna być jakoś uregulowana. Istnieją dwa sklepy dzięki którym można naprawić perk/item. Jeden za "złote monety" które wszyscy mogą je zdobyć i sklep za $ dostępny tylko dla VIPa. Moim zdaniem wymiana perku/itemu w celu jego naprawy powinna być niedostępna, ale sklep za $ powinien być dostępny dla wszystkich, tylko dla VIPów z dodatkowymi korzyściami (wiecej $ za zabicie/wygranie rundy/podłożenie bomby/uratowanie hosta).Więcej wypowiem się kiedy będzie dostępna lista opisów klas i itemów/perków.
 5. Co do zasad wszystkich nie znam więc najlepiej jakby to admini się wypowiedzieli w tej sprawie
 6. Ostatnio był wyłączony przed resetem o którym chyba nikt nie wiedział, teraz może są wprowadzane jakieś zmiany ale to tylko domysły bo głównemu moderatorowi chyba nie chcę się o tym pisać na forum.
 7. OPW

  Perk teleport

  Nazwa:TARDIS Opis:Teleportuje gracza we skazane przez niego miejsce(celownik).Użycie raz na 15s.( nie działa z hostem)
 8. Proponuje o wprowadzenie blokady map na co najmniej 7 rozgrywek, ponieważ zbyt często niektóre mapy są grane a niektóre mapy są pomijane. Perk skoczek powinien mieć ograniczoną ilość użyć bo jest chyba nadużywany co by pomogły na takiej mapie jak assult przy ratowaniu hostów. Na serwerze panuje wiele zasad raczej słownych których raczej nie ma w regulaminie więc proszę o jego aktualizację. Patrząc na forum coda mało się co dzieje nie ma już chyba żadnych eventów które mogłyby zwiększyć zainteresowanie serwerem. Jakby jeszcze można było by prosić o jakąś listę klas i perków wraz z opisami.
 9. OPW

  Wsparcie ogniowe

  Rakiety w wsparciu są za duże i często przy wystrzeliwaniu zaczepiają o ścianę, powinny być wielkości granatu lub mniejsze.
×
×
 • Create New...