Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

kr1ster

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kr1ster

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO AWP ONLY
  17.2
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  90.0

Recent Profile Visitors

135 profile views
 1. 1. Twój nick oraz SteamID: ✔ ★ к1ѕтєя ✔ ★ STEAM_0:1:512924040 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19423 3. Twój wiek: 17 lat 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym opiekować się serwerem gdyż spędzam na nim dużo czasu. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam i korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 15 - 23 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem adminem na serwerach CS - H**** , lecz z z powodu małej aktywności i nierozwijaniu serwerów ze strony własciciela zrezygnowałem , tak znam na pamieć komendy [SM].
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: ✔ ★ к1ѕтєя ✔ ★ STEAM_0:1:512924040 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19423][/url] 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym pomóc serwerowi w pilnowaniu porządku. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i korzystam z niego. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 9 - 14 16 - 23 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadam doświadczenie, ponieważ byłem na serwerach administratorem i komendy SM znam na pamięć 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak i połączyłem swoje konto Steam z forum. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się z regulaminem.
 3. 1. Nick na steam: ✔ ★ к1ѕтєя ✔ ★ 2. SteamID: STEAM_0:0:11101 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): Dołączyłem . HLstatsx : http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10234][/url] 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): Tak , powiązałem. 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): Zapoznałem się . 6. Twój wiek: 18 lat 7. "Dlaczego ty?": Spodobał mi się ten serwer i dosyć dużo poświęcam czasu. 8. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak 9. W jakich godzinach najczęściej grasz: : Najczęsciej od 11 do 15 i wieczorkiem od 18 - 22 10. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak znam byłem adminem na niejednym serwerze , komendy znam na pamięć 🙂
×
×
 • Create New...